Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית, היום הכי מנחוס שהיה לי בחיים! (סיפור)

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום רישמית היה היום הכי, אבל הכי מנחוס בחיי!!

זה התחיל מגשם שלא מנע נסיעה למפגש בר"ג. הגעתי היה משעמם כמעט כמו בשבוע שעבר.

נכחתי בקושי 5 דקות.

ביציאה מהחניה עמדה לה ניידת משטרע עם 2 שוטרים, היא הייתה בתוך הצומת ואני עמדתי לפני הצומת בחניה של האוטובוסים (הייתי צריך לקחת ימינה כדי לעמוד ברמזור).

נתתי לה זכות קדימה, היא עמדה ולא זזה, נכנסתי לצומת ונסעתי לכיוון הרמזור.

והיא אחריי, פתאום האורות נדלקים! והצקלקה נדלקה לה, פתאום שמעתי "סובארו לבנה,סובארו לבנה", עניתי "מה??" "תעצור בצד אחרי הרמזור" עידן, (ד"ר וואנדורה) שאל אותי אם אני רוצה שיעצור איתי בצד. עידן, כמו חבר אמיתי עצר ביחד איתי ונשאר איתי לכל אורך הבדיקה וכמו גבר הרגיע אותי ברמזור. ווידאתי שכולם חגורים וכשהרמזור הפך לירוק עמדתי בצד.

2 שוטרים יצאו מהניידת.

השוטר:"רשיון נהיגה ותעודות זהות" למי שהיה הביא לו, לחבר שלי לא היה אז הוא נתן לו פרטים.

השלט של הנהג חדש נפל שוב ושוב, וניסינו שוב ושוב להחזיר אותו.

השוטר אמר שיש לי מזל, ששוטרים אחרים היו מביאים לי רפורט, תוך כדי זה שניסיתי להסביר לו שזה נפל מהמפשיר אדים הוא החזיר לי את הרשיון והלך, (ואני חשבתי, ברוך שפטרנו!).

כל אחד נסע לדרכו, ואז בדרך חזרה, שהייתי כמעט לבד בכביש גהה המגב החל להתפרק!

פתאום הוא נתלש ועף החוצה! והתחילו חריקות נוראיות מקול הזרוע ששורט את השמשה.

סגרתי את המגבים, ואז עצרתי בתחנת אוטובוס וחבר שלי יצא כדי להרים את המנוף שנתלש כדי שאני אוכל שוב להפעיל את המגבים.

כשיצאתי מהתחנה, עמדתי ברמזור ואז כשהתחלף לירוק התחלתי בנסיעה רגילה, שפתאום אני קולט מכונית שכמעט שבאה במהירות וכמעט נכנסת בי מאחור, עברה, אולי טעות שלי כי נסעתי לאט מדיי יחסית לכביש (לא זוכר לגבי זה בבירור) פתאום לאחר 2 שניות עוד רכב אבל הפעם נהג פרוע עבר ביני ובין הנהג שבנתיב השמאלי במהירות ואלמלא סטיתי חזק לימין הייתה קוראת תאונה שרשרת!

גם זה עבר.

חזרתי הביתה נעלתי את האוטו ונגמר הסיפור.

המגב נשאר בכביש גהה (ב"ה שמישהו לא נסע מאחריי, מזל בשבילו כי זה מצב מאוד מסוכן, נסעתי אולי על 80), הזרוע שרטה, והשמשה נותרה שרוטה.

עוד נסיעה בת שעה עם המון המון עצבים.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תאמינו לי לא כיף לראות מכונית כמעט נכנסת בך במהירות גבוהה מאחור....:? X2

גם הרגשה לא בדיוק טובה שזה קורה בדיוק אחרי שהשמשה הקידמית שלך נשרטת, והמגב עף במהירות 80 90 קמ"ש לאחור ואתה בשניות שאתה רואה אותו מתפרק מתפלל לאלוהים שאין מישהו מאחריך (היה ריק מאחור) הפגיעה לדעתי יכולה להשתוות לזו של להב ענקית שעפה לה.

וכל זה קורה בדיוק לאחר ששוטרים מתייחסים אליך כמו אל קרמיניל שניידת מורה לך לעצור בצד אחרי הרמזור.

כאילו אני איזה מחבל ערבי ויש לי סחורה גנובה באוטו :x .

אה וכל זה מתרחש במזג אוויר סוער עם רוחות חזקות וגשם חזק לכל אורך הדרך :evil: .

אבל האיחולים משמחים, תודה לכם.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מילים בפי...

זה שעצרה אותך ניידת? כל כך נורא? בסך הכל בדיקה שגרתית... זה קורה לכל איחד מתישהו, במיוחד בשישי בערב...

לגבי המגב? איך קרה שהוא עף? סתם ככה ניתק לו?

ולגבי הכמעט תאונות, כן יש הרבה מפגרים על הכביש עם תגובה אפסית שחושבים שהם יודעים לנהוג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מילים בפי...

זה שעצרה אותך ניידת? כל כך נורא? בסך הכל בדיקה שגרתית... זה קורה לכל איחד מתישהו, במיוחד בשישי בערב...

לגבי המגב? איך קרה שהוא עף? סתם ככה ניתק לו?

ולגבי הכמעט תאונות, כן יש הרבה מפגרים על הכביש עם תגובה אפסית שחושבים שהם יודעים לנהוג...

זה שעצורת אותי כמעט כל ניידת של בדיקה שגרתית זה מה שמעצבן...

המגב? פתאום נשמע רעש מוזר כזה (טק טק טק טק ) של המגב על החלון.. ולפני שאתה מצליח להבין מה קרה אתה רואה את המגב נתלש, נגרר לו על השמשה הקידמית ועף לו מעל האוטו. והזרוע? במקום מגב יש חתיכת ברזל שמתחילה לשרוט לך את השמשה, וחריטה כמו שהבנתם.

הדבר הכי מפגר שראיתי השבוע, וקרה היום: רכב הולך מאיץ מאחרי ועוקף בין 2 מכוניות ומסדר לעצמו נתיב בלעדי בינינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מה שעשית לרכב אתה מצפה שזה לא יקרה?

ובקשר למגב, לא שמת לב שהחיבור רופף או משהו?

וגם אני נתקלתי כמה פעמים ב"מפלסי נתיבים", ובדברים עוד יותר גרועים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מה שעשית לרכב אתה מצפה שזה לא יקרה?

ובקשר למגב, לא שמת לב שהחיבור רופף או משהו?

וגם אני נתקלתי כמה פעמים ב"מפלסי נתיבים", ובדברים עוד יותר גרועים...

אם אתה מזכיר את זה, בניגוב קל היו מעט סימנים על השמשה למרות שהמגבים הם בני חודש בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום רישמית היה היום הכי, אבל הכי מנחוס בחיי!!

יוסי.

יוסי אתה מתרגש יותר מדי מכל דבר קטן. אמנם זה טוב (כשזה במידה), אבל אתה צריך לקחת הכל בפרופורציות. זה ששוטר עצר אותך, בסדר קורה אז עצרו, העיקר שלא נתנו לך דוח והעיקר שהשתקת אותם. :-P

בקשר למקרה עם הרמזור, אתה צריך תמיד להסתכל אחורה במראה ולראות אם מישהו מאחוריך נוסע מהר ממך ואם כן לדעת להאיץ, או לפנות לו את הדרך, בכל מקרה תמיד טוב להסתכל במראה האחורית ולנסוע לפי תנאי הדרך (ולאו דווקא לפי הנחיות משרד התחבורע).

בקשר למגב, זה לא ממש מובן לי. המגב התעופף לו, ואז הזרוע נשארה ללא מגב ושרטה לך את החלון? לא שמת לב שהיא שורטת את החלון? למה לא כיבית את הווישרים ישר איך שראית שהמגב התעופף?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי אתה מתרגש יותר מדי מכל דבר קטן. אמנם זה טוב (כשזה במידה), אבל אתה צריך לקחת הכל בפרופורציות. זה ששוטר עצר אותך, בסדר קורה אז עצרו, העיקר שלא נתנו לך דוח והעיקר שהשתקת אותם. :razz:

בקשר למקרה עם הרמזור, אתה צריך תמיד להסתכל אחורה במראה ולראות אם מישהו מאחוריך נוסע מהר ממך ואם כן לדעת להאיץ, או לפנות לו את הדרך, בכל מקרה תמיד טוב להסתכל במראה האחורית ולנסוע לפי תנאי הדרך (ולאו דווקא לפי הנחיות משרד התחבורע).

בקשר למגב, זה לא ממש מובן לי. המגב התעופף לו, ואז הזרוע נשארה ללא מגב ושרטה לך את החלון? לא שמת לב שהיא שורטת את החלון? למה לא כיבית את הווישרים ישר איך שראית שהמגב התעופף?

פליקס

זה לא רק השוטרים, זה הכל ביחד.. ללכת למפגש ולהתבעס שבפעם השניה משעמם שם וללכת אחרי 5 דקות. מזג אוויר סוער, שריטה, סיכון חיים של אחרים בגלל המגב שהשתחרר ושניה לאחר מכן כמעט 2 תאונות ברצף.

הסתכלתי במראה השמאלית וראיתי אותו מאיץ לעברי, בגלל זה פיניתי ישר את הדרך.

ולך תדע, אני ילד בן 17 וחצי שבפעם הראשונה בחייו משתחרר לו מגב, באמצע מזג אוויר סוער וגשום... מאיפה אני צריך לדעת שהוא הולך להשתחרר ולעוף משם?

נזכרתי שיש לי ביטוח שמשות, אז אני מקווה שיחליפו לי את השמשה או יתקנו את זה בחינם.

שבת שלום.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו סימנים שהמגב עומד להתפרק למה לא טיפלת בזה?

לא חשבתי שהם הולכים ללכת, חשבתי רק שהם קצת התבלו או נשחקו בגלל עלים שנופלים עליהם מהעץ שאני חונה תחתיו, ובגלל זה הסימנים. מאיפה אני צריך לדעת שהמגב יכול להשתחררר לי באמצע נסיעה במהירות ממוצעת?

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו פעם הבאה תדע שהם "הולכים ללכת"....

דרך אגב קצב כתיבת ההודעות שלך מרקיע שחקים...

לאיזה קטגוריה נכנסים מעל 1000 הודעות?

נהג שודים :twisted:

(מזל טוב לג'רמי שקיבל את ה"תואר" הזה לא מזמן :) ).

בפעם הבאה כשאני אראה שהמגבים לא מנגבים טוב אני אהיה הרבה יותר חשדן, אני מבטיח.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...