Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית, היום הכי מנחוס שהיה לי בחיים! (סיפור)

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשש נהג שודים...

אני עוד מעט מגיע ל "נהג חדש"

דרך אגב לא ראיתי שסיפרת מה קרה בסוף עם הבדיקה בעקבות ההחלקה? הייתה בעיה ברכב או שלא בדקת בסוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נזכרתי שיש לי ביטוח שמשות, אז אני מקווה שיחליפו לי את השמשה או יתקנו את זה בחינם.

שבת שלום.

יוסי.

הביטוח הוא נגד שבירה, סדק וכו'

אז או שתשבור:smile: או שתשלם

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש....אנחנו כבר בעמוד שני של דיון על המגב שסרח+ יומו השחור של די ג'יי יוסי.

אני אנסח את זה בעדינות, עוד שעתיים +- אני אכנס שוב לפורום ואם של הדיון לא יתקדם לכיוון התורם יותר, הוא ינעל.

אה יוסי, משהו נוסף, יום שחור זה כשנקרע לך טיימינג או שהאוטו לא הצליח להגיע הביתה בנסיעה. מפגש לא מוצלח (למה ציפית ביום כזה?) + מפגש עם דרדסים זה לא יום שחור.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם שום דבר נורא אבל סימן איזה מסטול הייתי

אני נכנס לאוטו מסתבר ששכחתי את הרדיו והאוטו לא מתניע

הייתי בעלייה כך שקלי קלות יכולתי להניע אותו וניסיתי אבל לא הניע

אוקי מה לעשות דחפתי אותו למקום מתאים הבאתי את האוטו המשפחתי חיברתי קבלים

מנסה מנסה .. הפעם יש סוללה אבל לא מתניע!

אחרי שחזר לי השכל נזכרתי שלא שמתי את האימבולייזר:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי אתה צריך להיות יותר עירני בכביש, המראות לא נמצאות ברכב בשביל היופי (ולא בשביל לשים עליהן את האיתות), אתה צריך לדעת מה קורה מסביבך, כלומר מה קורה גם מאחור (ולא רק מלפנים), ככה תוכל להגיב יותר טוב ולמנוע תאונה.

תזכור בנהיגה צריך להיות מרוכז בנהיגה עצמה ולא בשירה או בדיון עם החברים, הכביש הו מקום מסוכן עם הרבה מטורפים, לכן צריך להיות תמיד בריכוז מלא

(איך זה בתור כיוון תורם??)

ובקשר ל"פששש", אני מבקש לכבד את זכויות היוצרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, (ד"ר וואנדורה) שאל אותי אם אני רוצה שיעצור איתי בצד. עידן, כמו חבר אמיתי עצר ביחד איתי ונשאר איתי לכל אורך הבדיקה וכמו גבר הרגיע אותי ברמזור.

די יוסי, די, אני מסמיק! :wink:

הנה כמה ספקולציות למה עצרו אותנו:

1) מעיל כמו שלבשת (מזוהה עם בני דודינו)

2) הצורה החשודה בה העמדנו את הרכבים במפגש (סובארו לאונה, סופר לאנסר עם מגנזיום ולאנטיס עם... לאנטיס. זו הייתה בכלל אותה ניידת שסקרה אותנו שפירקנו את הוילון?)

3) המוזיקה הערבית שבקעה מהמערכת שלי (שריף - מעאתק) וכנראה יוחסה לסובארו.

4) פשוש (והמבין יבין...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור,תרים טלפון לחברת ביטוח ביום ראשון וסגור עניין,תאמר להם שיש לך סדק - תגרום לסדק קטן וחלאס,תחליף שמשה בחינם.
אני יכול לארגן סדק עם פטיש של אוטובוסים. אבל השאלה אם בוודאות יחליפו לי עם שריטה או עם סדק ואם גרימת סדק במכוון צריכה לגרום לזה? (אני יכול לסדוק מעט את השמשה ולטעון שאולי עקב מזג האוויר הסוער כנראה עף משהו על האוטו, בכל מקרה קמתי בבוקר והנה אני רואה שמשה עם סדק- לא יקימו וועדת חקירה :wink: ).

הברזל עשה ממש חריטה, אני לא זגג אז אני לא יודע לומר באיזו רמה.

בקשר למקרה בשבוע שעבר, לא בדקתי את האוטו לאחר שנסעתי לסיבוב נסיון והבנתי שזו החלקה ולא בעיה מכאנית.

ומזל טוב על הנהג חדש שמתקרב..

קאספר, אני מקווה שהדיון יגיע לרמות גבוהות יותר.....אין סיבה לנעול :neutral: ..

ותאמין לי שהיום הזה לא היה וורוד, לי אין רצועת טיימינג בסובארו:smile: והייתי קרוב ל2 תאונות ברצף והמגב היה יכל להרוג מישהו אם מישהו היה נוסע אחרי, וכל ניידת שעוצרת לבדיקה משטרתית "שגרתית" (כנראה משחק אסוסיאציות, או איך שלא קוראים לזה, של שוטרים. עוד מימי הקוטרינות והסובארו "פשע" המקוריות משנות השבעים...

סובארו=ערבים=גנב=פורץ=עבריין=אותך למשטרה= "סובארו לבנה לעצור בצד").

משום מה, כמעט כל נושא כאן בפורום גורם לי לרצות לשיר "למה לא בריטניה?" (בסגנון למה לא אוגנדה של מה קשור).

שבת שלום ואני מקווה שהשרשור ישאר.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין לך מה להתרגש מהנידת לא עשיתה כולם ...גם לי היה נתתה לעבור...

2. שאלתי את עידן הם לחכות גם ... הוא אמר לא משנה עבור אז זזתי הביתה.

3. מזל באמת שלא קרה משהו אם המגב והרכב המטומטם שכמעט ניכנס בך...

נ.ב

המפגש היה ייבבשש אולי 5 מכוניות שבוא ראה אין אף אחד הלכו.. היה מוזר...

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אחי אין לך מה להתרגש מהנידת לא עשיתה כולם ...גם לי היה נתתה לעבור...

2. שאלתי את עידן הם לחכות גם ... הוא אמר לא משנה עבור אז זזתי הביתה.

3. מזל באמת שלא קרה משהו אם המגב והרכב המטומטם שכמעט ניכנס בך...

נ.ב

המפגש היה ייבבשש אולי 5 מכוניות שבוא ראה אין אף אחד הלכו.. היה מוזר...

כנראה שאנשים עושים בשכל ויושבים על כוס תה חם וסרט טוב ולא כמו מטומטמים שכמונו שבאים למפגש ומגלים שהוא כמעט ריק :-P.

זה בסדר לא היה למה לחכות בסך הכל בדיקה שגרתית. אני חשבתי שהוא מתכוון לתת לי קנס על אי מתן זכות קדימה בצומת לכאורה (כי הוא עמד באמצע הצומת חיכיתי לו הוא ראה אותי והבנתי שנתן לי זכות קדימה, לאחר שעמד מאחריי הוא שם לב שהשלט "נהג חדש" חסר כי הוא בעצם נפל עם הורדת הוילון).

אני רוצה לנצל את השרשור הזה ולומר לכל מי שגולש בפורום ומנסיון, בחורף בלי שטויות! תנהגו בכביש ביתר זהירות ובמהירות נמוכה מהרגיל!

+טיפ, בכיכרות אפילו אם הכיכר כמעט ריקה ואין רכב שעומד להכנס בכם וזה נראה שלכם נשארה זכות הקדימה. תאטו, תעצרו לשניה, שימו לב שהכביש ריק ואז תחצו את הכיכר.

בברכת חורף נעים ללא תאונות.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק' יוסי אמר:

קאספר, אני מקווה שהדיון יגיע לרמות גבוהות יותר.....אין סיבה לנעול icon_neutral.gif ..

בנתיים השרשור עוסק בהונאת חברת הביטוח שלך ע"י ניפוץ השמשה של הסובארו....

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק' יוסי אמר:

בנתיים השרשור עוסק בהונאת חברת הביטוח שלך ע"י ניפוץ השמשה של הסובארו....

ומה רע? עושים ניסויים בשמשת הסובארו ובחברת הביטוח...

אולי בסוף זה יהיה אפילו דביק מי יודע :-P "איך לעבוד על חברת הביטוח"...

וברצינות, אחרי שקיבלתי תשובה לשרשור אני לא נואש שהוא יימשך, ואם רמת הפורום תישאר אז אני לא מוצא סיבה לסגור את הנושא... אין כמו לדבר על מזג אוויר סוער כאשר מאוד קר וגשום אי שם בחוץ.:-D

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נגענו בנושא ההחלקות, השבוע אני עומד בירידה מחכה בתור להשתלבות בנתיב השתלבות...

פתאווווםםםםםםםםם

חריקה, מבט קטן למראה ורואה אישה משחקת עם ההגה ימינה שמאלה נערף מה היא חשבה הדבעית הזו עצרה לי 10 סמ' מהרכב אפילו פחות אמרתי לעצמי אדוניי ישמור אותי מכאלה נשים אני כבר שחררתי רגל מהברקס, במקרה והייתה נכנסת בי לפחות לא היתה נוצרת התנגשות חזקה...

------

ולגבי השלט "נהג חדש" יש שוטרים שבאמת מחפשים לדפוק אותך אין מה לעשות אנו חיים במדינת ישראל (=מדינת משטרע), ותודה אאמץ לעצמי את הרעיון של המפשיר אדים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ווישר אחד , שעף לך מהרכב וכמעט פגע במישהו ביאס לך את כל היום...

מעניין איך היית מגיב כשבאמצע נסיעה מהירה (110-120קמ"ש) אתה שומע בום אדיר מתחתית הרכב , עוצר בצד ורואה שאין לך אגזוז מתחת לאוטו... ושהוא החליט "לנדוד" למכונית שמאחוריך ולהשאיר לה חור עגול ויפה בדלת...

והיה גם בונוס - הנהגת שמאחורי היתה לחוצה כמו ט*פון ביום קיץ חם ודביק וכמעט התאבדה כשהיא ראתה מה קרה לאוטו החדש של אבא'לה...

אבל שטויות , ווישרים , אגזוזים ושאר חלקי חילוף שעפים מהרכב... קורה...

בתקווה שנרגעת וקיבלת פרופורציה , עמרי

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...