Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצאתי לעוד כמה הטסות, יצאו כמה סירטונים נחמדים

שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי אותך.

שיא הטכנולוגיה במילים פשוטות, הימרתי על משהו עם gps אבל אמרתי לעצמי שזה משוכלל בכדי ליהיות על דבר כזה.

טעיתי, כנראה הראש שלי קצת מקובע ופרימיטיבי.

לפי התיאור שלך זה מושלם.

האם יש לך עצות לשיפור?

כמה זמן אוויר ממוצע יש לך?

אני קניתי מכונית כביש של קיושו, אבל ירד לי מזה מהר יותר מטיסנים, פשוט על הקרקע אי אפשר לעשות יותר מידי דברים.

אני מודע לזה שעם רכבי שטח אפשר להתגע הרבה יותר, אבל עד שחסכתי כסף קיבלתי שריטה אחרת, אופניים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צודק, זה ״צעצוע״ מאוד מתקדם טכנולוגית וכמו שציינתי, מספיק לצאת להטסה ביום עם רוח חזקה, להרים אותו לגובה 50 מ׳ ופשוט להניח את השלט ולראות ולשמוע איך הטכנולוגיה שלו נאבקת ברוח ואיך הוא נשאר נטוע במקומו.

לחילופין אתה יכול באותה סיטואציה לכבות את ה-GPS ולראות איך מיידית הוא מתחיל לשייט באויר בהתאם לכיווני הרוח.

מבחינת שיפורים יש כמה כיוונים:

1.מנועים חזקים יותר- יש לא מעט אופציות למנועים חזקים יותר שכמובן ישפרו מאוד את מהירות התגובה והטיסה.

2.הוספת IOSD MINI- זה רכיב מקורי שמתחבר plug & play לשקע מובנה ברחפן ומשדר נתוני טיסה בזמן אמת אל המוניטור- גובה טיסה, מרחק, מהירות, אזימוט, זוית, מצב סוללה ברחפן וכדומה. (השדרוג הבא מבחינתי).

3.מערכת רדיו חזקה יותר- תגדיל משמעותית את טווח הטיסה מ-1 קילומטר עד לאיזור ה-3 קילומטר.

4.רוטורים משודרגים- יפחיתו את רמת הוויברציות וישפרו את איכות הצילום (שגם ככה מעולה לדעתי).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן טיסה ממוצע יש לזה?

יש קיטים של זה?

אם אני רוצה להרכיב את השלד לבד, ומנועים ואלקטרוניקה אני יקנה מה שבא לי? (כרגע אני קצת תפרן, ועשית לי חשק לקנות משהו כזה)

סליחה שאני חופר פה, פשוט אין לי זמן לקרוא על זה ולהתעמק.

עריכה אחרונה על ידי nir100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט יכול להרכיב הכל לבד. לא בטוח שיצא לך זול יותר אבל כל הרכיבים קיימים ונגישים. כמבון צריך קצת ידע (לקרוא הרבה )ויכולת טכנית אבל זה בהחלט בר השגה.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהבחור לפני ציין, ישנם לא מעט שלדים (קיטים) של מולטי-רוטורים, החל מ-4 ועד 8 רוטורים שעליהם אתה יכול לבנות קונפיגורציה כעומק הכיס.

זמן ההטסה הריאלי עומד על כ-15 דקות עם המצלמה פעילה ומשדרת FPV.

ללא המצלמה אני מניח שזה יתאם את ההצהרה הרשמית של עד 25 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רק מרחף או שאפשר להטיס אותו גם למרחקים? ואם כן מה המהירות המקסימלית שלו? נראה מאוד מעניין.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ענו אבל כמובן שזה לא רק מרחף אלא טס למרחקים.

אני גר בהונג קונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...