Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז' בישראל – מחיר החל מ-88,900 שקל

Castrolz
שימו לב! השרשור הזה בן 3772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן שיהיה אוטו משפחתי קטן. עד עכשיו זו הייתה רק המאזדה 2 והשברולט אביאו ביג, שהשיווק שלה הופסק.

המחיר סבבה, בטח יהיה אפשר להשיג על הסיפתח כמה כאלה יד 1 מליסינג ב-10K פחות, ככה שב-80K אפשר לקנות רכב משפחתי לכל דבר, חדש לגמרי.

הגיע הזמן? תפקח עיניים. יש שפע גדול של תת-משפחתיות שמשווקת כאן: שברולט סוניק סדאן, קיה ריו סדאן, פיג'ו 301, אפילו סקודה ראפיד.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תגיד לי שכרגע שמת את הסוניק עם קיה ריו וסקודה ראפיד באותה קטגוריה.

הסוניק מיושנת, נוראית כמעט בכל מובן שהוא ומרגישה פחות איכותית מכל דבר אחד בקטגוריה שלה או אפילו בקטגוריות נמוכות יותר.

איך שאמר אוגר חכם וקטן לבבון גדול שמופיע אצלך בסמלון:

"You can buy a car for that money"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוניק מיושנת, נוראית כמעט בכל מובן שהוא ומרגישה פחות איכותית מכל דבר אחד בקטגוריה שלה או אפילו בקטגוריות נמוכות יותר.

איך שאמר אדם חכם:

לא השוויתי ביניהן. פשוט נתתי דוגמאות למכוניות סופר-מיני שהוסיפו להן בגאז' והפכו אותן לתת-משפחתיות. נכון, שהראפיד מתוכננת קצת אחרת.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מפחיד שהרכב מיוצר בתאילנד. זאת תעשיית הרכב הכי רשלנית שיש. נזכור ולא נשכח את הצ'אמפ המהוללת והמאגנום המתחממת. חבל שהם ממשיכים ליצר שם מכוניות. או לפחות שלא יוציאו אותם מגבולות תאילנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלדעתי, אם לא הדרישה המטופשת של ESP, עדיף אם במחיר הזה היו מביאים לנסר קלאסיק ידנית (אאל"ט, היא עדיין מיוצרת ביפן).

תאמין לי שאם היית רואה את מעקה הבטיחות רץ לכיוונך בעודך נוהג במהירות תלת-ספרתית, אתה היית מברך על כל יום שבו במכוניתך מותקנת מערכת ESP.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, סתם הייתי חייב לנצל את ההזדמנות לרדת על הסוניק, כי היא רכב לא ראוי להיות מיוצר במאה ה21.

פרנקוס - כנראה שבאמת לא נסעת באחת כזאת מעודך. נכון, זה סקודה ראפיד וגם לא i25, אך היא בהחלט מתחרה ראויה (ונמכרת כ-0 ק"מ מליסינג ב-90K לגירסה עם התחת, ובהחלט שווה את זה.

אותי מפחיד שהרכב מיוצר בתאילנד. זאת תעשיית הרכב הכי רשלנית שיש. נזכור ולא נשכח את הצ'אמפ המהוללת והמאגנום המתחממת. חבל שהם ממשיכים ליצר שם מכוניות. או לפחות שלא יוציאו אותם מגבולות תאילנד.

פה אני אדרוש את עלבונה של הצ'אמפ: אשתי נסעה באחת כזאת כ-5 שנים, בשנות התשעים ללא תקלות מיוחדות, איכות הייצור של כל הרכיבים חוץ מהמנוע והגיר היתה אכן מחפירה, אך את המשימה העיקרית שהוטלה עליו לנסוע מנקודה לנקודה בלי להיתקע הוא ביצע מעולה, וגם שתי הידיים שאחריי היו מאד מבסוטים מהרכב.

האטראז' אינו רכב עם בשורה לאניני טעם - אבל הוא גם לא נבנה להיות כזה. הוא נבנה עבור ציי רכב שמחפשים מקסימום תמורה אמינות וחסכון במינימום כסף, ואת התכונות האלה יש לאטראז'.

גם כיד שניה יקנו אותו אנשים שהרכב בשבילם הוא כלי תעבורה גרידא (בדיוק כמו אשתי שלא משנה לה אם היא נוהגת בסופר לנסר 97 של אבא שלה, או ביטי 2011 שלי. מבחינתה כל עוד זה מניע נוסע יש רדיו ויש מזגן - זה בסדר)

לשימרון - הרגת אותי עם הסיסמאות שלך...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאמר אוגר חכם וקטן לבבון גדול שמופיע אצלך בסמלון:

אני מניח שכתבת זאת לאחר ניסיון ארוך, מקיף וממצה עם הסוניק.

בהנחב שלא, חסוך מאיתנו את הגיגך המיותרים, שמהווים שטות מוחלטת במקרה הטוב, ובמקרה הרע מעידים על התבססות על סטיגמות מהעבר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה לא בוצעו מבחני ריסוק לרכב הזה.. חיפשתי בכל הרשת ולא מצאתי.

אם כבר משפחתית עדיף משהו כמו הקיה ריו ולא מיצובישי קצת יותר זולה שיוצרה בתאילנד. לא סומך על רכבים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שמח שנהניתם. בעקבות אופנת המדבקות של הספייס סטאר, קבלו במחיאות כפיים את המהדורה החדשה של המיציבושי הקטנה;

Mitsubishi-Mirage-Hello-Kitty-Edition-1-e1383186123325.jpg

Mitsubishi-Mirage-Hello-Kitty-Edition-2.jpg

Mitsubishi-Mirage-Hello-Kitty-Edition-3.jpg

אני רק תוהה, אם לספייס סטאר הוציאו מהדורת הלו קיטי, מה יוציאו לאטראז'? את זה?

images?q=tbn:ANd9GcSwdXlX4ZnwUybc4vodlcXAkFv9ZpC4t3cIl-YNZ7JhdSd5amiB

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו שויין, תמיד תוכל לקנות עוד טמפרה...

נסחפת קצת עם התגובה המוגזמת הזו.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שמח שנהניתם. בעקבות אופנת המדבקות של הספייס סטאר, קבלו במחיאות כפיים את המהדורה החדשה של המיציבושי הקטנה;

Mitsubishi-Mirage-Hello-Kitty-Edition-1-e1383186123325.jpg

Mitsubishi-Mirage-Hello-Kitty-Edition-2.jpg

Mitsubishi-Mirage-Hello-Kitty-Edition-3.jpg

אני רק תוהה, אם לספייס סטאר הוציאו מהדורת הלו קיטי, מה יוציאו לאטראז'? את זה?

images?q=tbn:ANd9GcSwdXlX4ZnwUybc4vodlcXAkFv9ZpC4t3cIl-YNZ7JhdSd5amiB

על מה אתה מדבר? אחת המכוניות היותר חמודות. :lol:

רכב בגרסת הלו קיטי! והג׳אנטים - אדיר! :-D

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה יורדים על הרכב,

היצרן בא לתפוס נתח מסויים בשוק שהרכב הזה עונה על הצרכים שלו,

להיות זול ופשוט זאת הייתה המטרה מלכתחילה והם לא מסתירים את זה,

אני לא רואה משהו יותר גרוע ברכב הזה משברולט ספארק למשל,

אבל אל תתחילו להשוות לי למשפחתיות רגילות כמו הריו.. בקטגוריות האלה נכנסת כבר הלאנסר דור 9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***הכותב עובד במיצובישי***

האוטלנדר נמכר היטב לציים ולפרטי לא בגלל זכרונות אלא בגלל תמחור אגרסיבי "והחברה" שמקבלים "יענו" ג'יפ במחיר טויוטה ורסו.

הספייסטאר אולי תראה לקיה שרכב מאובזר (מולטימדיה ובלוטו') ימכר היטב, ואז אולי קיה יתגברו את איבזור הריאו.

רק בערך 20% ממכירות האאוטלנדר הם לציי רכב, כל השאר לקוחות פרטיים.

תבדוק את הנתון ב- CX5 ותגלה יחס גבוה יותר לטובת ציית רכב.

אישית לא התלהבתי,אז כן מבחינת איבזור הם מעולה,אבל לגבי שאר הדברים לא חושב:

אם היא ספייס סטאר עם תא מטען גדול וזהו, הרי שהמושבים לא משתווים לאלו שבריו למשל,ובטח לא איכות החומרים,ספייס סטאר קיבלה גם תלונות על רעש המנוע.

מנגד עומדת לה הפיאסטה,סופר מיני מצוינת בעלות של 6 אלף,יש פחות איבזור,אבל מנוע בין הטובים בקטגוריה.

זאת ספייס סטאר עם בסיס גלגלים ארוך יותר וכמובן תא מטען גדול יותר, יותר אבזור ומושבים שונים.

אני מכיר הרבה משפחות צעירות עם ילד אחד או שניים שסופרמיני כמו פיאסטה לא מתאימה להם וסדאן קטנה כמו האטרז' דווקא כן תתאים. כל זה לפני שהתחלנו לדבר על רמת האבזור השונה משמעותית.

משפחתי קטן? סופרמיני מיושן עם ישבן :oops:

המכונית הזו מזכירה לי את הפיאט דונה העלובה של שנות השמונים - והתגובה שלך מזכירה לי שכמו אז, גם היום יימצא הפרייאר התורן שיקנה את זה.

סלח לי על הבוטות. הייתי חייב, במיוחד לאחר שנהגתי ב'כוכב החלל' העלוב.

מוזר שאתה בעברך או גם בהווה עיתונאי רכב אם אתה יוצא בכאלו הצהרות על פראיירים וכו'.

כעיתונאי רכב בעבר או בהווה איך אתה יכול להתעלם ממעל 1800 מסירות של ספייס סטאר בפחות מחצי שנה של שיווק בישראל?

כולם מטומטמים או פראיירים או שאולי פספסת משהו בזיהוי היתרונות של הרכב הזה ונתת לטעם האישי שלך להשפיע?

אולי תופתע לשמוע שמבדיקות שאני עורך עם הלקוחות שלי שביעות הרצון מהרכב גבוהה מאוד.

כן נכון...כולם פראיירים, אתה צודק.

רק בשוק מכוון ציי רכב בהגזמה כמו שלנו יש לרכב המיותר הזה מקום.

המחיר הלא כ"כ אטרקטיבי ללקוח הפרטי (המיותר ממילא לרכב הנ"ל) יהפוך אטרקטיבי לציי הרכב.

שברולט אוואו החדשה?

עידן

בוא נדבר בעוד חצי שנה, אני מבטיח לך יחס לא רע של לקוחות פרטיים מול ציי רכב.

לכל אלו שמתלוננים על הליכה לאחור של היצרן - מבלי לקרוא, אני משער שהספייס סטאר והאטראז' מגיעות מחטיבה של היצרן שמייעדת את המכוניות לשווקים מתפתחים. זה דומה מאד לדגמי פיאט בברזיל. הקשר של המכוניות הללו לתוצרת המיועדת לשווקים מפותחים הוא קלוש.

למה היבואן לא מביא את הדגמים המיועדים לשווקים מפותחים? ובכן, הוא מביא, אלא שהם לא תחרותיים. הספייס סטאר והאטראז' עוד איכשהו תחרותיים מספיק מול הסחורה שנמכרת באזור ה-70-95 אלף ש"ח, בזכות שימת דגש על כמות מאשר על איכות - משהו שהשוק המפותח שלנו מוקיר ואוהב.

מפותח אמרתי? :roll:

עצוב או לא, אבל ההעדפות של שוק הרכב הישראלי לא ממש "מתקדמות" כמו שאנחנו בחובבי רכב אולי רוצים לחשוב. החיבה לתצורת סדאן ותיבה אוט' לא בדיוק מראה על קידמה מוטורית. למיצובישי אין דגמים אחרים "מערביים" שלא מיובאים לכאן ולכן כל מה שמציע היצרן ורלבנטי לישראל מגיע. הספייס סטאר נמכרת גם באירופה.

בכלל, מה זה מכוניות למדינות מתפתחות? רכבים עמידים עם מנועים פשוטים, חסכוניים בדלק ופחות "פינוקים"? למה שזה לא יתאים לישראל עם מחירי הדלק ומחירי המכוניות?

בתור חבר פורום ותיק זה לא ממש מוסיף לך כבוד.

האם לפסול את הג'טה כי היא מיוצרת במקסיקו? אולי את הקורולה כי מיוצרת בטורקיה?

זה עבר מהעולם ומפעלים בתאילנד (ובעוד מקומות במזרח כמו הודו) מייצרים מכוניות מורכבות שמראות אמינות (כל הטנדרים למשל). נכון, זה לא גולף...אבל זה עולה הרבה פחות ולהרבה אנשים זה נותן בדיוק את מה שהם צריכים.

בשורה התחתונה, ברור שהאטרז' לא באה לקחת את הכתר של המשפחתית הקומפקטית הטובה ביותר לנהיגה והאמינו לי שכל לקוח שיקנה אותה יודע זאת ואינו חי באשליות. לאותו רוכש כן חשוב רכב חדש עם אחריות, צריכת דלק מעולה, אבזור נדיב ומרחב מחיה סביר למשפחה עד 4 נפשות. חשוב מהכל הוא ירכוש כזה רכב במקום משומשת בת שנתיים כי המימון יהיה נוח יותר או שהוא יעשה מאמץ כספי כדי לא להידחק במיני או סופר מיני ידנית ובשבילו עוד 15K-20K ש"ח כדי לרכוש ראפיד זה כבר מעל הפופיק.

חבר'ה, לא כולם קונים מכוניות מהמשקפיים של חובב רכב. תקראו מה zvit כתב ותבינו שיש אחוז גדול מאוד באוכלוסיה שהרכב יתאים להם מאוד. אני מבטיח לחלוק אתכם את הרשמים המשוחדים שלי מהרכב כשאקבל אותו בעוד כמה ימים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...