Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטופיק של ה"סליפרים" בארץ

benetton
שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מריח זלזול?

אני לא מזלזל באף אחד, כל אחד שיעשה מה שטוב לו,אם יש לך סמלים של ST על הרכב והיא לא ST אז כן זה די מגוחך.

כמו שאני צוחק שאני רואה הונדה "type r" או הונדה turbo או פולו עם גריל של פולו GTI.

זה מצחיק.

למה אנשים שמים סמלים של רכבי ספורט על הרכבים שלהם? מה זה מושך כוסיות?

אם כן אולי גם אני אנסה:lol:

דווקא אם היה לי ST הייתי מוריד את כל הסמלים,שאנשים יחשבו שזו פוקוס רגילה(למרות שהמראה החיצוני שונה)

זה כל הכיף בלהיות זאב בעור כבשה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 243
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסמל אצלי לדעתי נותן את הנגיעה האחרונה בעיצוב זה מוסיף לצורה ומבדיל משאר הפוקוסים.

לפני שאתה רושם תגובה כזאת תנסה לכוון פחות אלי , יכלת גם לרשום אבישי עם פוקוס שחורה.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזלזל באף אחד, כל אחד שיעשה מה שטוב לו,אם יש לך סמלים של ST על הרכב והיא לא ST אז כן זה די מגוחך.

כמו שאני צוחק שאני רואה הונדה "type r" או הונדה turbo או פולו עם גריל של פולו GTI.

זה מצחיק.

דווקא אם היה לי ST הייתי מוריד את כל הסמלים,שאנשים יחשבו שזו פוקוס רגילה(למרות שהמראה החיצוני שונה)

זה כל הכיף בלהיות זאב בעור כבשה.

הכי גרוע זה ההונדות עם מדבקה של Type R, אבל דווקא לא של הונדות (ואפילו לא בעיצוב דומה) אלא ה-Type R של החברת מדבקה שמוכרים באוטו דיפו ו-ACE וכאלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל אצלי לדעתי נותן את הנגיעה האחרונה בעיצוב זה מוסיף לצורה ומבדיל משאר הפוקוסים.

לפני שאתה רושם תגובה כזאת תנסה לכוון פחות אלי , יכלת גם לרשום אבישי עם פוקוס שחורה.

אתה לוקח את זה אישית וזו ממש לא הכוונה,ותתפלא יש עוד פוקוסים חוץ משלך עם כיתוב ST.

ועם כל הכבוד,אתה לא צריך את המדבקה הסתמית הזו כדי להבדיל את הפוקוס שלך משאר הפוקוסים.

כמה עוד פוקוסים יש בארץ כמו שלך? 0.

לדעתי יש לך את הפוקוס הכי יפה בארץ והמדבקה הזו רק מקלקלת אותה,אבל שוב מה שעושה לך טוב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף MK1 עם מנוע 1.8T וטורבו GTX 80-32 (תומך עד 800 כ"ס) :wink: בדיוק למכירה אגב - מסתובבים סרטונים של הרכב הזה עומד יפה מאוד עם אופנועים ( R1!!).

לא חסר 205 חבוטות שגודשות, כנ"ל ZX'ים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן,היא סליפרית רק אם אתה חירש.

לא ממש, כל עוד אתה לא ב״פול גז״ היא לא רועשת במיוחד, קצת גרגור של V8 ולא מעבר, מי שלא שם לב לפרטים ויראה E קלאס רגילה ו-E55 חונות אחת ליד השניה עם מנוע פועל לא יבין שמדובר ברכבים די שונים.

(השקט של הרכב הפריע לי מספיק כדי ללכת ולהתקין דודים שונים...).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב סליפר אמיתי בכלל לא יעלה בשרשור כזה. כי הוא סליפר. ותחשבו על זה. :)

כל מכוניות היצרן ממש לא נחשבות סליפריות, לפחות לדעתי.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור שלם על סליפריות ואף אחד לא הזכיר פאביה?

הפעם באמת הגזמתם....

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מצחיק.

+1

כשקניתי את הגריל עם פנסי הערפל לגולף, דבר ראשון מחקתי את הפס האדום שהיה עליו :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש חלום לקחת וולבו 245(סטיישן) מעפנה בצבע כתום ולהשתיל בה מנוע טורבו של 940 פלוס חמוצים וכד'..8)

המפגש המתקן שלי עם סליפרית היה לפני כ-11 שנה. הייתה לי AX ספורט זריזה ובאמצע הלילה, בדרך נמיר, צצה לה סיירה דהויה עם כנף לא קשורה ופשוט נעלמה לי מגלגול כאילו שנסעתי ברוורס..:-D

אחרי זה התברר שזה אחד מנסיכי השיפורים..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתעלמו מהמוזיקה תראו שזה הסליפר האולטימטיבי.

530 כ"ס ומומנט בשמיים.

http://www.youtube.com/watch?v=SAfd7_xX-bw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...