Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב שלי, או קניתי צעצוע חדש אבל אני כותב המון שטויות מהשעמום, עזבו, אפשר לדלג.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 3885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הג'חנון במסעדה, אין מצב אני מכין את השק שמן הזה בבית :-)

תחזוקה של amg חדשה או כל רכב חדש היא די זולה, אפשר תמיד לקנות חבילת תחזוקה בעלות סמלית ואז כל הטיפולים בחינם ל3 שנים.

ב.מ.וו נותנים שנתיים בחינם. למעט בלמים וצמיגים הכל כלול.

אתמול הציעו לי יגואר XK-R 2014 במחיר מאוד מאוד מפתה, באסה לי, אם לא הייתי קונה את היונדאי...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הג'חנון במסעדה, אין מצב אני מכין את השק שמן הזה בבית :-)

תחזוקה של amg חדשה או כל רכב חדש היא די זולה, אפשר תמיד לקנות חבילת תחזוקה בעלות סמלית ואז כל הטיפולים בחינם ל3 שנים.

ב.מ.וו נותנים שנתיים בחינם. למעט בלמים וצמיגים הכל כלול.

אתמול הציעו לי יגואר XK-R 2014 במחיר מאוד מאוד מפתה, באסה לי, אם לא הייתי קונה את היונדאי...

המטרה של הולוסטר לא הייתה לחסוך לך דלק בגלל נסועה גבוהה?

נראה שטוב שם אצלך.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העקרון כן, אבל עכשיו היא עומדת כבר שבועיים והג'יפ שותה אחד לארבע! שישתה ויהיה בריא :-)

שותה לך את הכסף מהחשבון בנק :-P

דלק פרמיום אצלכם שקול ל98 או 95 אלצנו בארץ?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

APPLE,

אני מבין מצויין מה אתה מנסה לעשות!

אם בנצי ייקח מישהו לאמריקה, אני אהיה הראשון, אז באמת חבל על הניסיונות.

למען האמת אני לא מת על אמריקה,ואני מבלה שם הרבה כל שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכל כבר לפני כמה ימים, הקרבורטור המזדיין הזה עובד עם מחשב.

החלפתי פלאגים, חוטים, רוטור, pcv valve, פילטר דלק והרכב מזייף, יש תערובת עשירה מדי, אני מאמין שזה 2 הבוכנות הקטנות שיושבות בקרבורטור, הרכב מניע קשה צריך לתת הרבה גז בהנעה, ואז יוצא הרבה עשן שחור.

כשהוא מונע הוא עובד טוב אבל מדי פעם יש היסוס ביציאה מהמקום, והוא נכבה לי 3 פעמים מאז הרכישה פעמיים בבלימה ופעם אחת תוך כדי סיבוב.

בינתיים נסעתי כבר 2500 ק"מ על הג'יפ ואני נהנה מכל רגע אבל חייב לסדר אותו, זה 40 דולר דלק ביום

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי משהו, לא מחליף את הנבלה, תראו איזה דוגמן הוא. רכב עם ביצים! ממש כמוני, רועש, גס, מזייף קצת, מטפטף אבל נותן עבודה כמו גדול.

uploadfromtaptalk1377716862614.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קרבורטור עם מחשב נשמע כמו איזה סבא בן 80 שמנסה להבין לבד איך להפעיל סמארטפון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הספקתי לפרק את הפילטר אוויר ולבדוק את הקרבורטור בפעולה, ריססתי איזה חצי מיכל ספריי קרבורטורים לבפנוכו, אח"כ נסעתי לטייל קצת, עובד לא רע אך עדיין לקח לו קצת זמן להניע אחרי חניה של 20 דקות.

נראה לי אני פשוט אחליף את הקרטר הזה בוובר.

הזמנתי פנסים חדשים לרכב, במקום הנורות המרובעות אני אשים פנסים עם נורות H4, אני עדיין לא יודע אם להשאיר את הפנסים האחוריים כמו שהם ורק להחליף את הבקליט, או שפשוט להוציא אותם ולשים LED עגולים בתוך הבודי.

את המערכת שידרגתי קצת, הרכבתי סאב 10 אינטש עם תיבה דקה ומגבר נוסף, תענוג.

מה עוד?...

האורות בלוח השעונים, פעם עובדים ופעם לא.

המחוג של הדלק דפוק, מראה פול טנק עד שאני נותן לו מכות והוא יורד, כל מכה הוא זז קצת. לפחות אני יודע שזה לא המצוף.

אני מקווה שיהיה לי זמן ללכת לפירוקייה של הג'יפים, אני בטוח שאצא משם עם נזק, חבר אמר לי שהם מוכרים קיט הסבה למנוע 350 של שברולט, ואני יודע שאם הקרבורטור ימשיך לעצבן אותי אני אשבית את הרכב ואשתול בו מנוע של קורבט, הוא זול, קל וחזק.

טוב, תודה שקראתם את הגיגי האסלה שלי, זמן למקלחת ואז לישון.

uploadfromtaptalk1377760674540.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הסופ"ש הזה הוא ארוך, לקחתי חופש והתחלתי לחפש ולקנות שטויות ל"גרוטאה"

קניתי טמבון חדש, קניתי מכופף צינורות, מצאתי מנוע של גרנד צ'ירוקי עם תיבה אוטומטית נורמלית במחיר ממש טוב, קרבורטור של וובר יעלה לי 380-400 דולר, מנוע וגיר, עם הזרקה ומחשב יעלו לי 800 דולרים, קצת עבודה אבל התמורה תהיה טובה יותר, מנוע V8 יעבוד טוב יותר.

אז מחר יש עבודה על הרכב.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה כיף זה שאפשר פשוט להחליף מנועים וגירים בלי ניירת אישורים ובירוקרטיה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...