Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב שלי, או קניתי צעצוע חדש אבל אני כותב המון שטויות מהשעמום, עזבו, אפשר לדלג.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 3885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מה פתאום, אני לא עובד בשבת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי להחליף מנוע זה עבודה? אני קורא לזה עונג שבת!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה זה עניין של גיל,אולי יש כאלה שההנאה מהתהליך נעלמת להם עם השנים והם נהנים רק מהשחרור בסוף?

אני אישית נהנה לא פחות מהתהליך :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, האמריקאים האלו רגילים לשלם על הכל. בעיה בקרבורטור? נחליף מנוע! :-P

אבל מה שכן, טעם טוב וחופש לחיות לא ניתן לקחת מהם את זה. אני הייתי בכיף עוזר עם המנוע אבל מרחק קצר של 4000km מפריע להגעה.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלכולנו. באמת שכל מה שצריך זה זוג ביצים ואמביציה שם. התגלית הגדולה שלי שם הייתה ,מעבר לסגידה לחומרי, הייתה ההערכה שלהם לעבודה קשה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לי כוח, היום אין לי. אם צריך אני עושה אבל אין לי הרבה זמן פנוי, לפרק מנוע, לרתך תושבות, להתאים גיר חדש לטרנספר קייס, אם האורך לא מתאים, לחבר דריישאפטים חדשים לטרנספר קייס, או שאולי להעביר הכל מהתורמת, לחבר הכל.

אחי הקטן בן 20, הוא בונה מכוניות מירוץ בסדנה, אני יכול לתת לו את הג'יפ לאיזה חודש עם חלקים אבל מי רוצה לוותר על הג'יפ לחודש כשעדיין קיץ?

זה פשוט בלאגן, להחליף מנוע באותו אחד זה קל ומהיר. אבל המנוע עצמו טוב.

ד"א, פינקתי את עצמי בכלי עבודה על לחץ אוויר, שיהיה... חלום.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו במוסך מאתמול, הוא החליט לכבות לי באמצע היום הכי חם, כאשר אני נמצא באיזור הכי חם וכשהגג בבית.

סבל.

התגלגלתי איתו לתחנת דלק קרובה, שם ניסיתי להניע וכלום, מילאתי דלק, חצי טנק נכנס.

הוצאתי פלאג ויש ניצוץ, פירקתי את צינור הדלק מהמשאבה לפילטר וראיתי שלא יוצא כלום, דפקתי על המאשבה (מכנית, בת 3 חודשים) וכלום, אחרי איזה עשר דקות האוטו הניע כאילו כלום.

נסעתי לכיוון המוסך, ברכב כבר יושבים הרבה חלקים שרכשתי (סט אטמים לראש, גיר, דיפרנציאל וצינורות)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לא הצלחתי לסיים מהטלפון...

אז הכנסתי את הרכב למוסך, אני תוהה האם החלק שבמנוע שאמור להזיז את השן במשאבת הדלק שחוק, הזמנתי משאבה חדשה ומקורית, ובנוסף אני ארכוש משאבה חשמלית שתהיה מורכבת ליד רק למקרה חירום, כי במקרה חירום אוכל לפתוח את החבקים ופשוט להעביר את הצינוריות מהמכנית לחשמלית ולחבר אותה לחשמל. החסרון של החשמלית הוא תפוקה גבוהה, הרכב צריך 3PSI והחשמליות מוציאות יותר, אז זה יהיה פתרון שיאפשר להגיע הביתה ואז אצטרך להרכיב ווסת דלק.

לפחות היום קיבלתי טלפון והלכתי לראות את הרכב, כל האטמים הוחלפו, כל הצינורות הוחלפו על הדרך ויש רק אטם אחד שמטפטף ממש מעט, בין המנוע לגיר ולהחליף אותו זה מיותר ומסורבל.

אז בינתיים הג'יפ עובר יישור קו בקטנה.

ואני מתגעגע אליו, מחר יש לי יום חופש וממש רציתי ללכת לגלוש :\

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...