Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבריק החישוקים האולטימטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 627
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

אני שוקל האם כדאי לבצע פוליש לג'אנטים.

אין לי שריטות עמוקות, כלומר אין צורך בצביעה מחדש אבל הברק נעלם וע"פ הסרטונים באינטרנט בדיוק בשביל זה יש לבצע פוליש.

מצד אחד יש ברשת המון סרטונים איך לעשות את זה עם או בלי שיוף עם נייר מיים אבל מצד שני לא מצאתי כאן בפורום שום שירשור שמתיחס לפוליש של החישוקים.

מצאתי רק את הפירסום של הקיט הזה: http://www.meguiars.com/en/automotive/products/g3400-brilliant-solutions-wheel-polishing-kit/

השאלה שלי היא האם מישהו התנסה עם זה, כלומר פוליש החישוקים בתנאים ביתיים ואם כן מה עדיף: אחד הקיטים הנמכרים או המוצרים הנחוצים בתפזורת?

חשוב לציין שאני לא מעוניין לפנות לבעלי המקצוע אלא כל הקטע זה לבצע את העבודה באופן עצמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלהעלות תמונה.

מוזר שברק נעלם ככה סתם, בדרך כלל זה תוצאה של קילופים או שימוש בחומרים מאוד אגרסיביים על בסיס חומצה, ובאופן קבוע.

באיזה חומרים אתה משתמש? אך אתה נוהג לשטוף את הג'אנטים?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא הצלחתי למצוא מענה לכמה שאלות שיש לי בקשר לניקיון ג'נטים. השרשור הדביק גם לא ממש עזר, מלבד ההבנה שלא כדאי לנקות עם סנט מוריץ (לא שעלה בדעתי, אבל ניחא).

בקיצור לשאלות (צאו מנקודת הנחה שאני רוצה להשקיע כמה שפחות כסף):

1. כלים: מה עדיף לרכוש, מברשות או כפפה? אשמח ללינקים.

2. חומר ניקוי: אפשר להסתפק ב ONR או אולי שמפו לרכב או תרסיס ייעודי או בכלל נוזל כלים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש על זה הרבה שירשורים אבל בקצרה איך אני מנקה את הגאנטים:

- פעם בחודש - חודשיים: ניקוי יסודי עם SONAX ומברשת יעודית:

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%A0%D7%A7%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-SONAX.html

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-EZ-Detail-Little.html

לא משתמש בחומר הזה בכל שטיפה בגלל שזה חומר די אגרסיבי (אמנם לא מזיק) ויקר.

- בכל שטיפה: ניקוי עם כפפה נפרדת עם סבון/ONR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למברשת, אני החלטתי שאני חוסך וקונה את המברשת היקרה של ARNOLD ב40 שקל עם הראש הכפול- למרות שמשה אמר לי לא לעשות את זה אמרתי לו שעל זה אני מעדיף לחסוך.

ואחרי 3-4 שימושים המברשת איבדה כבר מהצורה.

לא לחסוך במברשת ואם קונים אז רק EZ DETAIL

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שנפלת על מברשת לימונית משהו, אצלי מברשת מעט זולה יותר של sm, מחזיקה למעלה משנה ומרגישה דיי חדשה.

למגיב מעליי, הסונקס הוא acid free, אחד הבטוחים לשימוש.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני משתמש בחומר הסונקס הנ"ל, הוא מאוד מסריח.

האמת שאני מנגב את הג'אנטים עם מיקרופייבר :shock:.

למרות שלא פעם חשבתי לקנות מברשת.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני מתכוון לצבוע את הגאנטים בפלסטידיפ והבנתי שחייב שהם יהיו נקיים פיקס

עם איזה חומר לנקות אותם? הבנתי שמסיר שומנים זה גס מידי ויכול לפגוע, מישהו הציע לי לנקות עם טינר?

מישהו מכיר פה ספריי שאפשר לקנות באייס או בחנויות דומות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...