Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבריק החישוקים האולטימטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי לרשום (רשמתי בהודעה השניה) שאני מהלתי את החומר במים.

בערך 4 חלקים של מים עם 1 חלק של החומר.

זה מסביר את זה. נשמע הגיוני, וחסכוני אף יותר. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 627
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עלה לך 30 שח. חומר איכותי כמו הסונקס לג'אנטים עולה 46 שח הוא ללא חומצה ,וללא חומר שמזיק לג'אנט ולצמיגים ,שיתחילו לקבל פיצוצים ויובש. חסכת 16 שח על צמיגים וג'אנטים בשווי של 3000 שח .במקרה שלי כמעט 6000,לא מבין את זה תהרגו אותי זו דעתי.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב תאמין לי זה מניסיון הלך לי ג'אנט מקורי של מאזדה 3 שלא נדבר על הצמיגים שהחזירו נשמתם לבורא בגלל השטות הזו שניסיתי, והלכה התחילה לדהות. על הג'אנט של האודי לא מוכן לקחת סיכונים.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השאלה?

צבע ובקבוק יפה.

מסיר שומנים באריזה יפה.

מהול במים.

אפילו על חלק מאותם חומרים ייעודים רשום שלא מומלץ להשתמש בהם באופן קבוע.

המסיר שומנים זה חומר נוראי, בימי תורנויות מטבח בצה"ל הוא השאיר עליי כוויות דיי חמורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
עלה לך 30 שח. חומר איכותי כמו הסונקס לג'אנטים עולה 46 שח הוא ללא חומצה ,וללא חומר שמזיק לג'אנט ולצמיגים ,שיתחילו לקבל פיצוצים ויובש. חסכת 16 שח על צמיגים וג'אנטים בשווי של 3000 שח .במקרה שלי כמעט 6000,לא מבין את זה תהרגו אותי זו דעתי.

רק תמצא מקום שמוכר את הסונקס הזה, אני וחבר מחפשים את זה כבר לא מעט זמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, למען ההגינות לפחות תרשום שאין לך מושג מה ההשלכות של שימוש בחומר הזה לאורך זמן.

אני לא יודע מאיפה אתה שואב את הביטחון הזה וממליץ לכולם להשתמש במסיר שומנים על הצמיגים (נניח ולא מעניין אותי אם הג'נט יראה כמו הצרות שלי בעוד שנה)?

האם בדקת את העמידות הכימית של הצמיג שלך, בעיקב בפני חומצות מאכלות?? (רמז שלי, היא לא משהו)

אגב, מצב החישוקים שלך היה ממש טוב, לדעתי גם סבון רכב/כלים היה עושה את אותה העבודה..

אגב 2, אם אני לא טועה הרכב שלך בליסינג, אם כן אז זה יכול להסביר את אומץ הלב שלך (או חוסר המחשבה) בניקוי עם מסיר שומנים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תמצא מקום שמוכר את הסונקס הזה, אני וחבר מחפשים את זה כבר לא מעט זמן.

לא חייבים את החומר של סונקס.

בפורום מדווחים אנשים שמשתמשים בחומר מקביל של meguiars ומאוד מרוצים.

הוא זמין בארץ ובמחירים סבירים (ואפילו יש גלון במחיר משתלם וניתן לדלל אותו).

יש לציין כי אני אישית לא משתמש באף חומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+++++1

טיפשי לקחת סיכון עם ג'נט ולחסוך 20 שקל.

וכמו שאמרו מעלי, אתה מהנדס מתכות/כימיה שאתה אומר לאנשים שלא יקרה דבר?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר הזה בודאות תוקף אלומיניום.

ההמלצה שלי היא לקנות גלון PRECISION CLEAN של LPS ב 130 שקל (לא להיבהל. הוא מרוכז מאוד), לדלל אותו בערך 1:10, להתיז על הג'אנט ואחרי רבע שעה לשטוף במים (ניתן לשפשף קצת לפי הצורך) ומקבלים ג'אנט מבריק.

אני משתמש בחומר הזה לניקוי מכונות, שטיפת רצפה, ניקוי התנור והכיריים בבית ולכל דבר שדורש ניקוי יסודי. החומר מאוד ידידותי לידיים ולא פוגע בעור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב ניסה פעם את הסנט מוריץ הזה על הג'אנטים שלו. בוא נגיד שהניסוי הזה היה שלוש פעמים: פעם ראשונה, פעם אחרונה ופעם אחת יותר מידי.

החומר הזה אגרסיבי ביותר. באופן אישי הייתי נמנע מלעשות בו שימוש כזה, גם לאחר דילול.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישי אני משתמש במעט סבון כלים - פחות מרבע כוס חד פעמי על דלי של 12 ליטר.

התוצאות מעולו והגנטים עם ספוג פשוט יוצאים מאוד נקיים.

בשיטה הנל אני מישתמש אחת לחודשיים לערך ומיד בתום התהליך הרכב עובר ווקס.

הרכב עובר שטיפה כפעמיים בשבוע עם 2 דליים של מיים בכל שטיפה ללא שום חומר ניקוי או סבון.

למי שמקפיד לפחות על שטיפה טובה אחת לשבוע לא יצטרך חומרים כאלה ואחרים להיתגבר על הליכלוך.

סנט מוריץ ביחס של 1 ל 4 עדין חזק מאוד - קשה אפילו לינשום אתו.

גם עם 1 ל 10 הייתה מקבל תוצאה טובה.

סתם לידע כללי החומר טוב לנרוסטה שאר הדברים הוא אוכל בימיוחד ברזל וגומי.

יש לישטוף בהרבה מאוד מיים אחרי השימוש שלא ישאר זכר לחומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד אבל כמו שאמרו כאן כולם ... לא שווה את הסיכון לבלמים ולצמיגים.

עם סבון כלים וקצת שפשוף עם סמרטוט אפשר לקבל תוצאה מושלמת, אם כבר רוצים לחסוך. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בסבון מכונות של worth (לא פוגע בחלקי גומי וסיליקון) מהול במים 1 ל 2 שוטף עם צינור גינה ומשאיר ככה אחרי השטיפה החיצונית בזמן הניגוב אני קודם עובר על הגלגלים עם הסבון שנשאר בדלי מהשטיפה (דוקטור מרקוס פלטינום) ועם כפפת מיקרופייבר .

עושה עבודה הרבה יותר טובה ונותן תוצאות מעולות בגלגלים מבריקים גם אחרי 3 שבועות . שלא כמו התוצאות של סבון כלים שאחרי נסיעה של 100 קמ הגאנטים הקדמיים הופכים מכסף לאפור כהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...