Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

חמישה מוסכים עברתי עם הפיז'ו 309 שלי, שבקושי הניעה בבוקר, קירטעה וגנחה ושתתה דלק כמו משוגעת.

המוסך הראשון, אגב, היה המוסך המרכזי של פיז'ו בכפר סבא (!). כולם טיפלו, החליפו חלקים, כיוונו ועשו עלי קופה יפה. בסוף נשברתי וכמו כולם נסעתי לנתניה. ושם זה הולך ככה: אתה מוסר את הרכב לצביקה קרבורטור, הולך לראות את העדלאידע, אוכל עם חברים, ואחרי 3 שעות חוזר, נכנס לאוטו ו...טס!

לא מבין כלום במכונאות, אבל הפיז'ו הזקן שלי מתניע בבוקר במכה אחת ואחר כך נוסע חלק כמו חמאה.

תענוג אמיתי. מקצוען. רוצו לצביקה בנתניה.

ותדעי לך שסימונה לא שווה את נעלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה (או קרה, תלוי מאיפה מסתכלים) - דני וצביקה ממצת אור בחיפה.

הבוקר עברתי בחיפה אחרי ראיון עבודה שכשל, והחלטתי לנצל את הזמן שהתפנה לתיקון המזגן. סבלתי ממנו קיץ שלם, ורציתי לראות מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב השנה. הכנסתי את הרכב לסדנא של צביקה ממצת אור כשהמזגן מפיק 16 מעלות (והיום לא היה חם במיוחד) וכשחזרתי כבר היו 9 מעלות ויורד.

קיץ שלם סבלתי מהחום, אחרי שמזגניסט אחר (שהומלץ עליו בפורום לא אחת, אגב) טען שיש להחליף מדחס וצינורות עקב נזילה. צביקה פתר את הבעיה תמורת 100 שקלים.

לפעמים שווה להרחיק קצת כדי למצוא בעל מקצוע אמין ומקצועי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה מאוד על ברק מרדיו השרון בפ"ס.

הבחור עשה לי עבודת קודש על הרכב ביום שישי האחרון.

החלפנו אזעקה בעקבות התקלות של האזעקה המקורית.

תוך כדי תיקן את כל הצמה לאחר שאנסו אותה בכל המקומות ע"י התקנות - החל מהתקנה של אזעקה מקורית של לובינסקי שדאגה לחווט לאזעקה רק דלת נהג ולנעול מכסה מנוע בלבד וכלבהתקנת קודמת של דיבורית ע"י מתקין שאת אצבעותיו צריך לקצוץ.

בסוף היום הצמה הייתה נראת מקורית הכל עבד והמחיר ללא תחרות.

הבן אדם עבד לי על הרכב כאילו הרכב שלו!

רציתי להגיד, תודה!

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רציתי רק להגיד המון תודות לאורן,ממוסך התקווה בתל אביב רחוב הלח"י 56.

באתי עם קלאץ' שרוף,יותר נכון נגררתי.

וגם קיבלתי גרירה מוזלת מהמוסך,גרר הגיע תוך שעה ובמחיר מוזל גרר את הרכב שלי למוסך.

הקלאץ' חלק,ההילוכים חלקים,על הדרך אורן סידר גם את החופש בידית,וגם עוד נתק בצמת המנוע.

שרות נפלא,וגם קיבלתי הסברים על הדרך על דברים שרציתי ולא רציתי :lol:

תודה לאורן,שאגב הכינוי שלו זה ESI TURBO .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
חשמלאי רכב מעולה ואמין (יצא צדיק גמור אצל הכט) שמתמחה גם במזגנים.

יצחק וייס. רב בזל 13, קריית ארייה, פ"ת. 03-9217528.

http://www.d.co.il/65368820/28280/

חשמלאי פדנט שעושה הכל על הצד הטוב ביותר, ולא משנה כמה זמן זה לוקח. גיוון ואיכות הכלים שיש לו מדהימה אותי כל פעם מחדש. הוא עושה דיאגנוזה ממוחשבת לכל סוגי הרכבים.

ממליץ בחום,

צבי

תמשעו - מחזק.

אין ספק שהאיש יודע מה הוא עושה

+ כשאמרתי שאני מCF זכיתי ל 10% הנחה.

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ברשותי סובארו DL שנת ,86 היו לי כמה בעיות ברכב, המרכזית בה, זה ההנעה בבוקר, אישתי נסעה עם הרכב באחד הבקרים, והתקיעה לא איחרה לבוא, הרכב לא זז גם לאחר משיכת הצ'וק.

נכנסתי לפורום זה. וההמלצה המרכזית שיצאה מפה זה על צביקה קרבורטרים מנתניה, נסעתי אליו. והרכב חזר אלי פרפקט. התנעה חלקה בבוקר. ונסיעה חלקה.

אחרי שעשיתי את הטיפול, במקרה אבי מתקשר אלי, ומבשר לי על בעיה בסובארו לגאסי שלו שנת 93, כבר חודש היא מגמגמת לו בבקרים, והיום שום דבר לא עוזר לה, לא מניע. הוא הסתפק אם להזמין שגריר כדי שיניעו לו, אמרתי לו שמע! יש מקצוען בנתניה, סע אליו! אבל הוא טען ש-ליסוע עד נתניה בשביל נקוי קרבורטור בזמן שבמרכז יש מספיק בעלי מקצוע זה באמת ביזבוז. אבי קרא למכונאי הוא הצליח להניע ת-רכב אבל, משם צצה בעיה חדשה, כשהוא נוסע בכביש, הרכב כבה באמצע הנסיעה. כמובן שהוא חזר למכונאי, וזה החליט, שטיפול זה הפיתרון לרכב. כמובן שאחרי יום יומיים הבעיה חזרה. ואז אבי נכנע והחליט ליסוע עד נתניה הרחוקה.

הוא שריין לעצמו יום והוא עלה על הכביש המהיר בדרך לנתניה אחרי ההדרכה המפורטת של צביקה איך להגיע למקום.

צביקה טיפל בקרבורטור, וכרגיל כמו שהוא נוהג לאחר כל טיפול, הוא יצא לנסיעת מבחן עם הרכב, ואז הוא שם לב שהרכב לא סוחב מספיק, צביקה פותח את פילטר הדלק ואז הוא מגלה שכולו סתום, וזה עוד אמור להיות אחרי טיפול 10000 שהרכב עבר יומיים קודם?????????????

ככה זה כשמבזבזים בזמן בדרך למכונאי, ולא ניגשים ישר למקצוענים כדוגמת צביקה!!!!!!!!!!!!!!

תודה צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המלצות חמות על צביקה קרבורטורים!

לאחר שטיפלתי אצלו בהצלחה בקרבורטור של דייהטסו שרייד עם בעיות של תצרוכת דלק מוגברת ו"כבדות" בנסיעה שלחתי אליו בשנית עמיתה לעבודה עם אותו רכב אשר סבל מבעיות הנעה קשות בנוע חם.

העמיתה ציינה בפניי שהיא מרוצה מאד, תגובת הרכב ותצרוכת הדלק השתפרו וכן הבעיה נפתרה. כל זאת במחיר הוגן ביותר.

רב תודות לצביקה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד המלצה חמה על צביקה קרבורטור היקר. הגעתי אליו עם חבר ופורד סייארה מוזנחת ומקרטעת, שלא עברה את ה70 קמ"ש והסריחה מדלק.

השארנו את הרכב ועשינו סיבוב גדול בנתניה. קיבלנו רכב שעובד כמו חדש. מניע בנגיעה, סוחב מעולה גם במהירות תלת ספרתית והריח של הדלק נעלם. צביקה טיפל מכל הלב גם בבעיות שלא קשורות ישירות לתחום ההתמחות שלו והחזיר לרכב את נעוריו האבודים.

כל פעם מחדש אני מצטער שיש לי הזרקה ולא קרבורטור ברכב. צביקה אצלי מקום ראשון בקרבורטורים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה להמליץ של מחלץ רכבי שטח תקועים בשם "שארק", מפעיל גם שירותי גרירה וחילוץ לאופנועים וטרקטורונים.

ההורים שלי נתקעו בשטח באיזור ים המלח בבוץ טובעני עם הג'יפ תקוע לגמרי, והבחור חילץ אותם במקצועיות, יש לו ציוד מתקדם ומחירים נוחים.

טלפון למקרי חירום בשטח -0545711626

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לקראת הקיץ הייתי חייב לסדר את המזגן באוטו שלי,

חיפשתי קצת פה בפורום על מזגניסט מומלץ והגעתי ליצחק וייס (יצחקי) , ולא טעיתי!

מקצוען אמיתי ומאוד נחמד, לא כמו בעלי המקצוע שמחפפים אותך כשהם מתחילים לעבוד על האוטו.

עובד מאוד נקי ומסודר ופשוט תענוג, והמחיר מעולה. מאוד מאוד מומלץ, אני מאוד מרוצה.

אגב, הוא יצא צדיק אצל חיים הכט בתוכנית.

יצחק וייס (רשום בפורום בשם משתמש "יצחקי"), רחוב בזל באזור תעשיה קרית אריה , פתח תקוה.

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להמלצות של החברה כאן על יצחק וייס מרח' בזל בפתח תקוה.

בזכות זה שהסתכלתי בהמלצות כאן הלכתי אליו.

היתה לי בעיה באוטו, פתאום ללא הודעה מוקדמת, הרכב לא הניע לי, אם האורות היו דלוקים אז בכלל לא היה סטרטר, ואם האורות היו מכובים, הוא נתן נקישה קלה ולא הצליח להניע.

ככה ניתקעתי עם הרכב!

זה אוטומט ולכן לא היה אפשר להניע בדירדור.

בסוף אחרי חצי שעה ניסיתי, והופ נדלק, החלטתי למחרת ללכת על הבוקר לחשמלאי שיפתור את הבעיה. אמרתי אני ילך ליצחק וייס ההמלצה של כולם כאן.

נסעתי ליצחק וויס אני נכנס מספר לו את הבעיה הוא בודק טעינה, ואז הוא אומר הכל בסדר.

אני אומר לו זה לא בסדר???????????.

מה יהיה אם אני יתקע?

הוא אומר תיתקע תגרור את האוטו לכאן.

אתם מבינים עם מי יש לי עסק פה?

בסוף מצאתי חשמלאי בסגולה. מוסך מאירמן, הוא ישר העביר אותי לחשמלאי, הוא בודק ותוך שניה מאתר את הבעיה, ואומר לי הנעליים של המצבר לא מעבירים מתח טוב! הם חלודות!

עכשיו קרה לי פתאום קטע, בדיוק באמצע הטיפול הוא אומר לי תניע ואז הרכב פתאום חזרה הבעיה והניע ואז אני אומר לו הנה הרכב לא מניע זה הבעיה.

הוא אומר לי כן איתרתי כבר את התקלה זה הבעיה של הנעליים!

מאז הכל מצוין!

והוא לקח בסה"כ 40 שקל על זה!

רק שיצחק וייס לא היה לו כוח להתעסק בקטנות אז הוא זרק אותי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעדיף שיצחק וייס יעשה עליך קופה בפירוק הנעליים ויחייב אותך על חלקים+עבודה כשהוא לא בטוח שזאת הבעיה כי היא כרגע לא מופיעה?

איזה אנשים....

בעל מקצוע רוצה לראות את האוטו כשיש לו בעיה ולא לשחק משחק הניחושים( כל עוד אי אפשר לאתר אותה נקודתית ע"י תיאור הבעיה ע"י הלקוח ) , אני בספק אם הבעיה שלך בכלל נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה מקצועית יצחק ווייס פעל כשורה.

הבעיה בהתנהגות מקצועית כשורה כשם שנהג החשמלאי יצחק וייס, היא בכך שמפורשת היא לעיתים כחוסר מקצועיות.

לקבוע תקלה עת איננה קוראת לא תמיד ניתן, אף לא ראוי עם כל הנוחות לבעל הרכב שמצפה לתיקון בו במקום.

החשמלאי שנגשת אליו איתר את הבעיה לפי שאתה אומר תוך שהיא קרתה לו בזמן אמת.

אם כך היה קורה עת היית אצל יצחק ווייס ,גם הוא היה מאתר אותה.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון, אבל כולכם יודעים שקורוזיה בקטבים רואים בשניה, ואם רואים, חושדים, ואם חושדים - מנקים/מחליפים ואומרים לבחור שיבדוק במשך השבוע הקרוב. אין פה עניין של אבחון, זה פשוט מופיע מול העיניים, והתקלה הזאת קרתה לי לפחות 4 פעמים ברכבים שונים שלי, פשוט ניקיתי עם מברשת ברזל/מים וכל מה שהיה בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה כנראה שלא הבנתם!

כשהיתי אצל יצחק וייס כמובן שהרכב הניע ולא יכולתי להצביע על הבעיה.

אבל זה הנקודה, שאותו דבר היה לי שם בסגולה ובזמן שניכנסתי אליו הרכב נדלק פרפקט. ומיד הוא אומר לי, שלפי איך שאני מתאר לו את הסיפור, הבעיה של הרכב זה נעליים.

זה שאח"כ בפוקס, הרכב בדיוק לא הניע, זה לא שינה את האיבחון שלו!

מה שהרגיז אותי אצל יצחק וייס, שהיה נראה ממנו שאם אני לא הולך להביא לו עבודה שהוא יוכל לאתר אותה בקלות, ובמקביל תביא לו הכנסה שמנה, אז אין לו מה להסתכל עלי!

בעיני חשמלאי שאומר לי לך ותחזור אלי עם הרכב על גרר הוא לא מספיק מקצוען!

הוא צריך לנסות לנתק חוט פה חוט שם ולבדוק איפה התקלה!

א"א לזרוק בנ"א ולהגיד לו לך! ותחזור על גרר! אלא א"כ הוא מתכונן לשלם את הגרירה. ומי יודע איפה אני יתקע?!

דרך אגב הבעיה נפתרה פרפקט. אני נוסע עם הרכב כבר שבועיים ואין שום בעיה. לעומת זאת לפני החלפת הנעליים, התקלה חזרה כמה וכמה פעמים במשך יומיים רצופים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...