Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס dci 1.5 - הרכב המלווה שלי לשלוש שנים הבאות.

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 3419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מצב שיפסיקו לייבא רכבי דיזל לשוק הפרטי בגלל עליית המס?

אני חושב שלצערי התשובה חיובית, אם פלואנס תתחיל ב 130 לגיר ידני ו 140 לרובוטי אתה יכול להבין שפער של 10 א"ש מול גירסאת בנזין זה פער בלתי ניתן לגישור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי הסטיישן התשובה היא שסופר האפונים בחברה קיבל הצעות גבוהות משמעותית לדגם הנ"ל ולכן נבחר דגם הסאדאן.

אני עד היום לא נתקלתי בבעיה של הבנה של הרכב ברצון שלי להאיץ, יש בילבול אם אני עובר מגז לברקס ושוב גז, אבל זה די זניח , ועד כה הנסיעה די חלקה.

לטעמי הגיר הנ"ל טוב יותר מהמקבילים שלו עס עתה.

כנראה שסופר האפונים שלכם לא יודע לספור.

אני קיבלתי על המגאן סטיישן הצעות זהות לפלואנס דיזל משתי חברות. בסוף ספקית הליסינג הנוכחית התקפלה ולא החזרנו את הפורדים אז לא לקחנו אותה.

כעיקרון כשאני מחליף רכבים אני בודק גם את הליסינג וגם עלות רכישה ישירה ולפי העלות הכוללת אני בוחר (העלות הכוללת זה גם עלות דלק).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפ' צריכת הדלק/סולר, יש להשוות את הרכישה למכונית היברידית, וכאן הרנו מנצחת ובגדול, גם מכיר קניה שפוי - מאוד וגם עלויות אחזקה הרחוקות משמעותית מהברידית מצויה

אילו רק היו מבינים את זה, השוק של הרכב כמשומש היה משתפר,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שסופר האפונים שלכם לא יודע לספור.

אני קיבלתי על המגאן סטיישן הצעות זהות לפלואנס דיזל משתי חברות. בסוף ספקית הליסינג הנוכחית התקפלה ולא החזרנו את הפורדים אז לא לקחנו אותה.

כעיקרון כשאני מחליף רכבים אני בודק גם את הליסינג וגם עלות רכישה ישירה ולפי העלות הכוללת אני בוחר (העלות הכוללת זה גם עלות דלק).

אולי ההצעות שניתנו לך הם דומות או זהות , אבל כאשר מגיע מועד האספקה או התחיבות לאספקה התירוצים מתחילים.

אוף רקורד נאמר לנו שהאינטרס כרגע של חברות הליסינג הוא לשווק את הפלואנס , למה ?, אין לי שמץ.

אצלנו בחברה רכישה ישירה אינה באה בחשבון, כאשר אתה נדרש להחליט האם לשים את הכסף על רכב ואו להשקיע בציוד אשר יגדיל מכירות והכנסות התשובה די ברורה. (לפחות אצלי בחברה בה אנ י עובד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם ההחלטה היא בין רכישה ישירה לבין ציוד אז ברור שציוד גם במחיר של אוטו בן 10.

יש הבדלים גדולים מאוד בתמחורי דגמים מסויימים בין חברות הליסינג השונות. ההצעות למגאן דיזל נעו בין 3100 ל 4700 ש"ח (50K ק"מ בשנה). יכול להיות שלחברה איתה אתם עובדים יש העדפה או מחוייבות לחברה מסויימת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חודש עבר והרכב כבר עם 4600 ק"מ על השעון , צריכת דלק עומדת על ממוצע של 1:17.7 , לא רע אבל אני מאמין שככל שהמנוע יצבור ק"מ הצריכה תרד לכיוון ה 18 ואולי 19 תלוי בלחץ של הרגל על הדוושה מימין...

השילוב של הגיר הרובוטי עם המנוע מעולה , העברת ההילוכים כמעט ואינה מורגשת , והכוח זורם ללא שהיות ואו שיהוקים, זאת למעט היסוס קל בנסיעה במהירות איטית בפקק מזדחל, ואו לאחר פניה חדה אשר מחייבת האצה מהירה לאחריה (השתלבות ) או אז לגיר יש שיהוק קל לפני האצה.

תופעה נוספת של הגיר הוא האצה קצרה לאחר עזיבת הדוושה , צריך להתרגל לזה ולסגל אופן הרפית דוושה מוקדם יותר בכבישים מהירים כיוון שלמשל בקיה ברגע שעזבת את הדוושה הרכב החל להאיט בו ברגע, ואילו בפלואנס יש מין המשך האצה ואז מגיעה ההאטה.

מבחינת נוחות נסיעה ומרווח פנים הרכב פשוט מעולה, 3 ילדים בגילאי העשרה נהנים ממושב מרווח ומיציאת מזגן אחורית אשר בקיץ הישראלי מהווה ברכה.

לגבי תא המטען , כן הוא ענק אבל צריך להעמיס אותו בחוכמה כיוון שזרועות תא המטען גוזלות מרווח , לכן את כיסאות הים וכל המטען הרחב יחסית יש להטעין בתחילת העמסה, ואת התיקים בסופה, אבל הכל נכנס ללא בעיה...

לסיכום החודש הראשון כולם מרוצים, צריכת הדלק למרות מזגן דולק בכל עת טובה מאוד, הילדים מרוצים , האישה נהנית , ולי חסרים איזה 20 סוסים כדי להנות טיפה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די מתאר אתה תחושה שלי מנסיעת המבחן (סטיישן), למעט ששם היתה חסרה גם יציאת מיזוג מאחור. לך תבין את קרסו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך כמו ההבדל בין ליאון לאיביזה (אגב, אני היחיד שלעולם לא אדע להבדיל בין השתיים, אלא אם כן יעמידו אותן אחת ליד השניה וישימו אותי במקרה באיזור)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר, לא מדוייק.

לפלואנס בסיס גלגלים ארוך ב 63 מ"מ וזה מאוד מורגש מרחב המחיה של הנוסעים מאחור. הסטיישן כבר עם אותו בסיס גלגלים כמו הפלואנס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו איזה שטויות. הפלואנס היא מגאן עם תא מטען ענק שצמוד לה מאחור. אם כבר, זה כמו אסטרה וברלינה, נניח.

הפלואנס היא למעשה סמסונג SM3 , אשר במקור מבוססת על השילדה של המגאן היוצאת עם מתיחה לאורך ולרוחב (בפשטות..).

היתרון המוחץ הוא מרווח מחיה עדיף מכל רכב מקביל בקטגוריה , הרכב פשוט בעל מימדים מרווחים להפליא ומתאים למשפחה ישראלית ממוצעת, לטעמי עם מנוע הסולר בחזית זה רכב אידאלי למשפחה המבקשת רכב מרווח וחסכוני , משום מה מר ישראלי עדין שבוי תחת הסטיגמה של 1.6 יפני \ קוראני , ההפסד כולו שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון. אני מסכים שהרכב מאוד מרווח ועם מנוע הדיזל גם זז באופן סביר לקטגוריה. חבל שאין אותו בגרסה זריזה קצת יותר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...