Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: רנו קליאו החדשה הגיעה לישראל. מחיר החל מ-75 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה שאלות כלליות למי שיודע?

איך ההיגוי ?

כמה הנחה אפשר לקבל על הרכב?

האם בגרסה הכי מאובזרת חייבים להסתובב עם הכרטיס חכם הענקי הזה כי אחרת זה פשוט סיוט כי הוא פשוט יותר גדול ממפתח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה שאלות כלליות למי שיודע?

איך ההיגוי ?

כמה הנחה אפשר לקבל על הרכב?

האם בגרסה הכי מאובזרת חייבים להסתובב עם הכרטיס חכם הענקי הזה כי אחרת זה פשוט סיוט כי הוא פשוט יותר גדול ממפתח)

ההגה סביר מאד, אפילו טוב במונחים של ימינו. יותר מדי תקשורת לא תמצא בו, אך דיוקו טוב, הוא לינארי ותחושתו טבעית(להבדיל מהתחושה הסינתטית בהגאי הקוריאניות, למשל), גם בפעולת הקסטר שלו(מירכוז). הוא גם די מהיר, עם 2.7-2.8 סבובים בין הנעילות.

ההיגוי מרגיש טוב, ההפנייה מדודה ומשרה ביטחון, לא חדה או מהירה מדי - ובכלל, המכונית מרגישה מאוזנת היטב, ברמה שכל ארבעת הצמיגים עובדים בפנייה.

הנחות - מן הסתם עניין של מו"מ שקשור גם לטרייד אין וכו'. לי הוצעו טרייד אין במחיר סביר ביחס למקובל בתחום(מחירון מינוס 5000 ש"ח), הלואה נטולת ריבית והצמדה לסכום של 54,000 ש"ח ב-24 תשלומים ושלושה טיפולים ראשונים בחינם. מאחר והמכונית מושקת בימים אלו, אני משער שזה הזמן לנהל מו"מ פרודוקטיבי.

ולעניין הכרטיס החכם, משתמשים בו גם בדגם הפשוט יותר - וגם בו ההתנעה מתבצעת בלחיצת כפתור.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר הרובוטי.

עד כמה הוא קופצני ולא חלק בעיר?

הDSG לדוגמא לטעמי מאד מוצלחת מהבחינה הזו, לעומת הגיר של הפורד שהוא פשוט נורא בעיר .

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר הרובוטי.

עד כמה הוא קופצני ולא חלק בעיר?

הDSG לדוגמא לטעמי מאד מוצלחת מהבחינה הזו, לעומת הגיר של הפורד שהוא פשוט נורא בעיר .

ה-EDC של רנו מוצלח ומרגיש כמעט כמו גיר אוטו' רגיל, אך מסורס למדי יחסית לגירים של פורד ובמיוחד פולקסווגן. לדעתי, ה-DSG כפי שהוא בגולף החדשה הוא הטוב ביותר בשילוב בין חיסכון, מהירות והעברת כוח יעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר מסורס?

העברות איטיות?

השהייה?

כי בבית יש לנו גם DSG וגם את הגיר של פורד

DSG מעולה מבחינת העברות חלקות וזריזות.

הפורד לעומתו משתהה ולא חלק, ההעברות מאד מורגשות במהירויות נמוכות ולפעמים נראה שהוא מתלבט בין הילוכים.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף בקרת אקלים דיגיטלית, חיישני גשם ואורות, כניסה והנעה ללא כרטיס, מראות צד מתקפלות, סגסוגת קלה "16 ועיצוב פנים/חיצוני מותאם אישית.

לדעתי כן.

הבעיה שבעוד 2K אתה מקבל את כל זה במגאן 1.2 טורבו ידנית יש צפיפות מלאכותית במחירים האלה, הקליאו קרובה מדי למגאן ואני באופן אישי הייתי הולך על המגאן (שגם במקרה הזה מגיעה באותו רמת אבזור כמו הקליאו).

107 לדגם המאובזר זה גבוה מדי, ואני בספק אם ימסרו יותר ממס' יחידות

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי היית קונה את המגאן, אבל אני מבטיח לך שכמעט כל הקונים שיבואו לאולם התצוגה עלמנת להתרשם מהסופר-מיני האוטומטית, לא יתפתו לרכוש בתוספת סכום זניח מכונית משפחתית-קומפקטית ידנית.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי היית קונה את המגאן, אבל אני מבטיח לך שכמעט כל הקונים שיבואו לאולם התצוגה עלמנת להתרשם מהסופר-מיני האוטומטית, לא יתפתו לרכוש בתוספת סכום זניח מכונית משפחתית-קומפקטית ידנית.

הוא מדבר על המגאן קופה? כי היא עולה בסביבות ה-116 א"ש לערך ועם מנוע 2.0

לא ראיתי בשום מקום מגאן חדשה עם מנוע 1.2 ל' כולל באתר של קרסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ- CarTube:

מגאן קופה 1.2 טורבו – עם מנוע טורבו בנזין 1.2 ליטר 115 כ"ס, תיבת הילוכים ידנית עם 6 הילוכים, ורמת אבזור אקספרסיון הכוללת: מערכת שמע מקורית (USB+בלוטות') נשלטת מההגה, בקרת אקלים, חישוקי סגסוגת 16", ועוד, במחיר השקה- 109,000 שקל.

מפרסמים את כל הליין של המגאן בערוץ 22 די הרבה...

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מופיע גם בעמוד פייסבוק שלהם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ- CarTube:

מגאן קופה 1.2 טורבו – עם מנוע טורבו בנזין 1.2 ליטר 115 כ"ס, תיבת הילוכים ידנית עם 6 הילוכים, ורמת אבזור אקספרסיון הכוללת: מערכת שמע מקורית (USB+בלוטות') נשלטת מההגה, בקרת אקלים, חישוקי סגסוגת 16", ועוד, במחיר השקה- 109,000 שקל.

מפרסמים את כל הליין של המגאן בערוץ 22 די הרבה...

אין מערכת מולטימדיה ?

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבעוד 2K אתה מקבל את כל זה במגאן 1.2 טורבו ידנית יש צפיפות מלאכותית במחירים האלה, הקליאו קרובה מדי למגאן ואני באופן אישי הייתי הולך על המגאן (שגם במקרה הזה מגיעה באותו רמת אבזור כמו הקליאו).

107 לדגם המאובזר זה גבוה מדי, ואני בספק אם ימסרו יותר ממס' יחידות

זה לא ממש אותו אבזור, חסרה מערכת מולטימדיה עם מסך מגע כמו בקליאו, לעומתה יש רק רדיו BT/AUX/USB.

ואין כניסה ללא מפתח, מראות מתקפלות ועיצובים אישיים.

כמו כן, מדובר בדגם יוצא שרק עבר מתיחת פנים ושנה הבאה כנראה יוחלף לגמרי. הדגם גם שלוש דלתות ולא ממש פרקטי לכולם, אני נוהג היום על מגאן 2 קופה שלוש דלתות וזה הספיק לי.

Renault Clio IV 0.9 TCe - Collection 2013 :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מההתחלה כ80 אחוז מהאוכלוסיה לא קוראים כאן, אני בטוח שיותר מאותם 80 אחוז מונעים מהעדר (עובדה שתופעה זו קיימת גם בפורום - עיין בתגובה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3942140#post3942140, רוב האוכלוסיה תעדיף פח לשקל ולא תמורה כוללת לשקל, עובדה שרוב האוכלסיה תעדיף להתנייד במשפחתית ולא במיני על אף ש99 אחוז מהנוסעה היא לבד.

במחיר הנכון הישראלי מתפשר על התיבה, וזה קרה בסגמנט מיני, זה יבוא גם במשפחתיות ברגע שיהיה יבואן עם רצון למכור לפרטיים ובייצים לעשות משהו שכל היבואנים מפחדים לעשות (להתחרות בחברות הלסינג).

המחיר 107 אל"ש מנופח מעבר לכל פרופוורציה על מנת להצדיק רכישות של חברות ליסינג והשכרה, המחיר הריאלי היה אמור להיות 85-90K, הפראירים לא מתים הם רק מתחלפים.

הדגם המדובר הוא 1.2 שנמכר ב109K לידנית בדגם המאובזר ביותר (ככה זה כשאתה לא מוסר כלום לחברות הליסינג - אולי יח' בודדות, אתה נזכר שיש גם אותנו הפראיירים שמוכנים לשים 109K על רכב שנמכר עד לפני כמה חודשים ב160K בכדי להצדיק את חברות הליסינג - אבל זה כבר ענין אחר כל העיוות בשוק הרכב)

זה לא ממש אותו אבזור, חסרה מערכת מולטימדיה עם מסך מגע כמו בקליאו, לעומתה יש רק רדיו BT/AUX/USB.

ואין כניסה ללא מפתח, מראות מתקפלות ועיצובים אישיים.

כמו כן, מדובר בדגם יוצא שרק עבר מתיחת פנים ושנה הבאה כנראה יוחלף לגמרי. הדגם גם שלוש דלתות ולא ממש פרקטי לכולם, אני נוהג היום על מגאן 2 קופה שלוש דלתות וזה הספיק לי.

בכל רכב שהייתי, ואני מוכן להשבע שהייתי בלא מעט, מערכות המולטימדיה נראות כמו קומבינציה של טלויזיה סינית עם מסך מגע של אייפון מזויף, ההתקנה היא מקומית העבודה היא כמובן ערב** (ואל יעלבו חברי הפורום בני המיעוטים, אני לא יודע מאיפה הגיע הביטוי הזה אבל רוב בני המיעוטים שהכרתי היו בעלי מוסר עבודה יותר מכל אחד אחר), ותקלות האלקטרוניקה מההתקנות האלה הם רק ענין של סטטיסטיקה ומספרים.

אם מערכת מולטימדיה שאפשר לרכוש ב300 שקל זה ההבדל בין לקנות רכב אז המצב בטטה.

עכשיו אחרי שהתפזרתי אני אמקד את ההודעה, המגאן גדולה יותר, הנפח אחסון גדול יותר, ההפרשים בצריכת הדלק תהיה זניחה, אני מניח שלשניהם אותם נק' במבחני הריסוק, והשאלה היא שאלת השימושיות, האם אתה צריך משפחתית או שסופר מיני יספיק? ואת זה רק הקונה יכול לענות לעצמו

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב שהייתי, ואני מוכן להשבע שהייתי בלא מעט, מערכות המולטימדיה נראות כמו קומבינציה של טלויזיה סינית עם מסך מגע של אייפון מזויף, ההתקנה היא מקומית העבודה היא כמובן ערב** (ואל יעלבו חברי הפורום בני המיעוטים, אני לא יודע מאיפה הגיע הביטוי הזה אבל רוב בני המיעוטים שהכרתי היו בעלי מוסר עבודה יותר מכל אחד אחר), ותקלות האלקטרוניקה מההתקנות האלה הם רק ענין של סטטיסטיקה ומספרים.

אם מערכת מולטימדיה שאפשר לרכוש ב300 שקל זה ההבדל בין לקנות רכב אז המצב בטטה.

אני מאוד מסכים איתך, לכן אני מאוד מרוצה שקרסו השכילו להביא את הקליאו החדשה עם מערכת מולטימדיה מקורית (MEDIANAV) של רנו, ולא תקעו איזה משהו מעפן אפטר-מרקט בהתקנה מקומית בשביל לרצות כמה לקוחות.

Renault Clio IV 0.9 TCe - Collection 2013 :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...