Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Track Days בכוכב יאיר - מישהו היה ויכול לספר?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 3806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחיר השתתפות -באשראי מוקדם -250 ש"ח. תשלום במסלול עצמו - 300 ש"ח.

למי שזו פעם ראשונה על מסלול/ ללא רקע בנהיגה ספורטיבית (קורס) - נדרש מדריך, המלווה לאורך כל היום ומלמד את רזי הנהיגה הספורטיבית במסלול (מומלץ גם לאלה שרוצים להשתפר - תוספת של 100 ש"ח.

תודה. איייזיק

והרכב?

חייב להיות שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיף שתבוא עם הרכב שלך, המטרה היא, בנוסף להנאה, להכיר את רכבך במצבי קיצון ולדעת להגיב להם.

כל השירשור הזה הדליק אותי, כנראה שאצטרף ל20 ביולי, או ליום המסלול שאחריו. יש תיאבון :twisted:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה עם איזה רכב תגיע (סובארו DL ישנה או פורשה GT3 חדשה), העיקר ללמוד ולהנות מהיום הזה. בהצלחה :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות בימי מסלול (לא בכוכב יאיר) עם טווינגו, וולוו 740 ואלפא 156.

זה כיף בכל רכב (טוב, אולי לא בדייהו לאנוס. זה לא כיף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב השתכנעתי.

בתור אחד שאין לו פייסבוק הבנתי אחרי הסתכלות קצרה שאין שם פלאפון.

אשמח לקבל טלפון או אימייל לסידור ענייני התשלום וכמה שאלות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חזרתי מארוע נוסף ואני שמח שמח לומר שחלו שיפור והתייעלות בכל התחומים. המסלול השתנה והפך קצת יותר טכני, הארגון כעת מהוקצע ומתוקתק, הסימון והדגלול ללא פספוסים ואפילו מגוון החטיפים והמשקאות הפתיע לטובה. אהבתי את הרעיון להציב דוכן להכנת חולצות בו ניתן להדפיס את תמונות הרכב בפעולה (או כל קובץ אחר שמביאים על פלאש דיסק) במחיר הוגן, ולא מופקע כפי שהתרגלנו בארועים דומים.

השיפור הלוגיסטי הוביל לצמצום הזמן המת בין מקצים וכך ניתן היה להספיק בנקל חמישה ובפועל אף יותר. ספציפית היום גם מזג האוויר היה לצדנו ולכן בסה"כ הייתה חוויה נעימה ביותר.

במבט על ניכר כי העסק מתחיל להתגבש ולהתמקצע, יש כבר מדבקות ובגדים עם לוגו רשמי, הבנתי שבקרוב יהיה גם אתר אינטרנט. כעת נותר רק להוסיף מערכת גביה מאובטחת אונליין ואולי איזה שירות השכרת GoPro (יש כאלה בארץ?) ואירופה זה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-BMW הלבנה נתנה שואו ששמעו גם בטייבה ובערים הסמוכות. זה נחמד לחובבי הז'אנר.

אני באופן אישי נהניתי יותר מה-BMW סטיישן והסקסו VTR שבאו להשתתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא יודע, ללאון טאובס יש רקע לא קטן בנוגע לספורט בכביש, עוד מ 2005 היינו עושים רולר דאונהיל והתעניין המון בכול מה שקשור לאחיזה ומהירות, לא מפתיע אותי הדריפטים שהוא עושה למצלמות, אני מאמין שעוד נשמע ממנו.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, נעים להכיר, אני הבמוו הלבנה :)

שוחחנו שם?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...