Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו תחנות רדיו אתם מאזינים?

Elantra05
שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מפעיל את הTUNE IN בסלולרי וד"כ זה radio record מרוסיה...אחלה מוסיקה =)

Mercedes Benz S320 1996

Audi A6 1998 2.4 V6

האודי להחלפה על כל גודשת מעניינת (בייחוד האיטלקיות שבהן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99FM

91.8 גלגלצ.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני שומע רדיו אז 88FM מנעים את זמני. במיוחד בלילה. כשיש דיבורים אני בורח לתחנה אחרת.

בנסיעות ארוכות אני אעדיף לשמוע שירים מן הדיסק-און-קי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה גיליתי את הקסם של books on tape. אבל אם ברדיו עסקינן, יש לי תוכניות מאוד קבועות, תלוי בשעה ביום שאני נמצא ברכב.

בבוקר דיבורים:

07:00-08:00 - הבוקר הזה, רשת ב

08:00-10:00 - התוכנית של קלמן ליבנסקיד בגלי ישראל

10:00-11:00 - הראל סגל בגלי ישראל

11:00-12:00 - המילה האחרונה בגלצ

שאר הזמן מוזיקה

וכן, חברים שלי צוחקים עלי על זה שה״רדיו שלי״ זקן

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

107.5FM- רדיו חיפה,

כשיש שיר ממש גרוע אני לוחץ אקראית על הכפתורים של התחנות השמורות,שומע מה שיש שם וחוזר ל107.5 כשעובר השיר הגרוע.

Seat Ibiza 3d 2010 כרגע...

ובעתיד...אלפא אלפא אלפא ואלפא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב בבוקר את היומן של גל"צ מ-7 עד 8 וכמעט אין מצב בשעות האלה שאני לא מאזין לו.

פעם כשהייתי נוסע ברחבי הארץ הייתי בעיקר על גלגל"צ (פלייליסט קבוע ומצומצם מדי), 100FM, 99FM ורדיו תל אביב, בשנתיים האחרונות עברתי יותר לדיסקים ודיסק און קי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני נוהג בין 15:00-17:00 - רשת ב' (השעה הבין לאומית ו"צבע הכסף" - מצויינות).

בשאר שעות היום - מעדיף שקט. למעשה גם לרשת ב' אני מאזין רק אם אני נזכר שזו השעה הנכונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, אני כמעט בחיים לא שומע רדיו באוטו אלא מוזיקה מהפאלפון!

לא יודע, אני תופס מהנהיגה חוויה, במיוחד מחוץ לעיר, ואוהב שיש מוזיקה קצבית שרק מוסיפה, וברדיו בדר"כ או שמדברים הרבה, או שמודיעים חדשות רעות, אז אני מעדיף לחבר כבל AUX מהאייפון לרדיו דיסק ולשמוע בכיף.

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

88 FM, התחנה היחידה עם מוזיקה נורמלית.

רק חבל על כמות הפרסומות והרפטטיביות שלהם.. ניפחו לי ת'שכל :?

אוהב בעיקר את התוכנית של בועז כהן (נותן ברוק) ובימי חמישי בשעה 15:00 - התוכנית של טל השילוני שמארחת כל מיני מוזיקאים ששמים את השירים שהם אוהבים.

ב - TUNEIN RADIO - בעיקר תחנה אוסטרלית בשם 1 FM שמשדרת ניינטיז, SOMA FM שמשדרת קאברים ועוד תחנות אקראיות של מוזיקת אינדי/רוק, עם עדיפות לבריטיות.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...