Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות יישום אוטם צבע 22PLE (סרטונים ותמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבר שבוע מאז יישום אוטם הצבע של 22PLE PRO SIGNATURE GLASS COAT וכפי שביקשתם יש תמונות של הרכב לאחר סיום איחוי החומר וכן סרטונים של השפעת האוטם על פיזור נוזלים.

מבחינת פיזור מים אני חושב שהוא עושה עבודה לא רעה בכלל, מים שנשפכים על הרכב זולגים ממנו ולמעט קצת טיפות פה ושם- הרכב נותר יבש.

בריסוס של מים יש התגבשות לטיפות קטנות ולאחר שהן מתייבשות לא נותרים סימנים בולטים של מים.

במקרה יצא לי לנסוע היום בגשם ושם התרשמתי במיוחד מהחומר- כאשר נכנסתי לחניון תת קרקעי בזמן שחניתי ויצאתי מהרכב- הוא היה יבש כמעט לחלוטין.

מבחינת ברק יש ברק עמוק והרכב נראה מצויין אם כי אני חייב לסייג את זה בכך שמצב הצבע היה טוב מלכתחילה.

ניתן לתמונות ולסרטים לדבר.

http://www.youtube.com/watch?v=aYBCvCJ3ZSQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=G8ay7UeC5eE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

(תמונות שצולמו מהגלקסי):

427823_10151447706124962_819317279_n.jpg

532060_10151447706154962_294111087_n.jpg

387994_10151447706144962_265572115_n.jpg

403213_10151447706234962_747587758_n.jpg

עוד כמה תמונות ממצלמה נורמלית:

539707_10151447711819962_21271591_n.jpg

318856_10151447711839962_192070565_n.jpg

62788_10151447712184962_24481320_n.jpg

387213_10151447712489962_562958373_n.jpg

551362_10151447712359962_402853240_n.jpg

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה מדהימה.

מכונית מדהימה.

שאפו!

סידרת את האגזוזים לאחר הרכבת הדיפיוזר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר פשוט מדהים.

ההתנהגות של המים פשוט אבסולוטית!.

מה שכן,הרכב צריך פוליש.,זה לא ברק של BENZ !!,הברק מגיע מהפוליש,ואני לא מתייחס כרגע לפגמים שבטוח שיש בצבע אחרי 10 שנים[את זה אי אפשר ממש לראות מצילום].

עבתי על מספיק S קלאס וE קלאס בחיים שלי כדי לדעת איך הרכב אמור להיראות.

אני מציע לך באיזשהו שלב להתגבר על החששות הלא מוצדקים שלך,ולגשת לדיטיילר מקצועי שישפר את מראה הצבע,אתה לא תאמין איזה שינוי הרכב יקבל!.

בכל מקרה תודה על השיתוף,הרכב ממש נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרת את האגזוזים לאחר הרכבת הדיפיוזר?

כן, הנמכתי את האגזוז עד כמה שניתן מבלי להתחיל לחתוך ולרתך דברים, אין לי כוונה להכנס לזה, בין היתר כי אני נוטה להאמין שבשלב כזה או אחר המערכת פליטה פה תשודרג.

אני מציע לך באיזשהו שלב להתגבר על החששות הלא מוצדקים שלך,ולגשת לדיטיילר מקצועי שישפר את מראה הצבע,אתה לא תאמין איזה שינוי הרכב יקבל!.

אין לי חששות מביצוע פוליש, אני פשוט לא בעד לבצע את זה על רכב חדש לגמרי.

כמובן שבמקרה שלי לא מדובר ברכב חדש לגמרי ולכן הוא כן עבר פוליש ווקס בטרם יישום האוטם אבל בשונה מפעמים אחרות מפאת חוסר זמן ביצעתי את אלה בחברה שזה עיסוקה.

התוצאה אומנם היתה טובה בהרבה ממה שהיה קודם אבל היא לא ״עברה״ בסטנדרטים שלי והיה ניתן להגיע בפוליש לתוצאות טובות בהרבה.

באותו הקשר, עמדתי ליישם ברכב שכבה נוספת של האוטם ולבסוף החלטתי לשמור את החומר שנותר ליישום נוסף בעתיד, או אז הרכב יעבור דיטיילינג על ידי ובנוסף יקבל שכבה שמאוד חסרה כאן בתהליך- גלייז.

בנוסף, בפעם הבא אני מתכנן להעביר את כל הרכב בשלייף סבון כדי להפחית את התפוזיות בצבע (בעיקר מכסה המנוע).

אז אני בטוח שתתקבל תוצאה טובה בהרבה.

בינתיים כצעד להגברת עומק הברק אני מתכוון בשבוע הבא, אם לא יהיה גשום, ליישם את הוקס קרנאובה של מגוויר׳ס, כבר השתמשתי בו בעבר והוא נתן את אותו ברק ומראה רטוב ואני משער שגם פה הוא יתרום (וכן, אני יודע שחלק ממליצים לא לשים שכבה נוספת מעל האוטם, אבל יש מספיק אחרים שכן ממליצים, נראה מה יצא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות יפות!

למה בחרת דווקא בחומרים של 22PLE ? מתוך סקרנות.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל GUGY........:wink: (תודה על ההמלצה!).

הביקורות ברחבי הרשת אישרו שמדובר בחומר אומנם יקר- אבל בין הטובים שיש אם לא הטוב מכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הנמכתי את האגזוז עד כמה שניתן מבלי להתחיל לחתוך ולרתך דברים, אין לי כוונה להכנס לזה, בין היתר כי אני נוטה להאמין שבשלב כזה או אחר המערכת פליטה פה תשודרג.

כבר ניקית לה את הקישקעס...לא?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היא עברה ״כריתת בפנוכו״, אני יותר מתכוון להחלפת מערכת הפליטה בכזו של EISSENMAN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי חששות מביצוע פוליש, אני פשוט לא בעד לבצע את זה על רכב חדש לגמרי.

כמובן שבמקרה שלי לא מדובר ברכב חדש לגמרי ולכן הוא כן עבר פוליש ווקס בטרם יישום האוטם אבל בשונה מפעמים אחרות מפאת חוסר זמן ביצעתי את אלה בחברה שזה עיסוקה.

התוצאה אומנם היתה טובה בהרבה ממה שהיה קודם אבל היא לא ״עברה״ בסטנדרטים שלי והיה ניתן להגיע בפוליש לתוצאות טובות בהרבה.

באותו הקשר, עמדתי ליישם ברכב שכבה נוספת של האוטם ולבסוף החלטתי לשמור את החומר שנותר ליישום נוסף בעתיד, או אז הרכב יעבור דיטיילינג על ידי ובנוסף יקבל שכבה שמאוד חסרה כאן בתהליך- גלייז.

בנוסף, בפעם הבא אני מתכנן להעביר את כל הרכב בשלייף סבון כדי להפחית את התפוזיות בצבע (בעיקר מכסה המנוע).

אז אני בטוח שתתקבל תוצאה טובה בהרבה.

בינתיים כצעד להגברת עומק הברק אני מתכוון בשבוע הבא, אם לא יהיה גשום, ליישם את הוקס קרנאובה של מגוויר׳ס, כבר השתמשתי בו בעבר והוא נתן את אותו ברק ומראה רטוב ואני משער שגם פה הוא יתרום (וכן, אני יודע שחלק ממליצים לא לשים שכבה נוספת מעל האוטם, אבל יש מספיק אחרים שכן ממליצים, נראה מה יצא).

עידן,קודם כל הרכב מאד מרשים,אל תבין לא נכון.

לא זכרתי שביצעת פוליש לפני,אני מציע לך בפעם הבאה לגשת לדיטיילר עם קבלות.

חבל שהרכב לא בארץ,הייתי שמח להדגים לך לאיזה ברק ניתן להגיע בצבע של רכבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי, אין צורך לשכנע את המשוכנע :wink:

יחד עם זאת ראוי לציין שבמציאות הברק יותר עמוק והרכב נראה טוב יותר מאשר בתמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה פגז. הדיפיוזר האחורי מוסיף המון, והדבר היחיד שהייתי עושה הוא להחליף את הסמל הקדמי

בסמל שטוח של מרצדס. לא יודע למה, אבל הסמל של ה amg לא משתלב יפה, ודווקא מפריע לי בעין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הפרגון.

הדפיוזר בהחלט מוסיף המון למראה הרכב, לגבי הסמל זה כמובן עניין של טעם, אני דווקא אוהב את הסמל של AMG בחזית, אבל אני גם לא פוסל שארכוש עוד איזה סמל ואחליף בינהם לפי מצב הרוח (הם מאוד זולים ולוקח בדיוק חצי דקה להחליף אותם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...