Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות יישום אוטם צבע 22PLE (סרטונים ותמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון,

בערך חודש לאחר יישום ה-GLASS COAT והיום היתה לי הזדמנות לראות את התוצאות המרשימות שלו (לטעמי).

הייתי בנסיעת בוקר שבסופו עצרנו לארוחת בוקר ואז התחיל גשם זלעפות במשך כחצי שעה.

כחצי שעה לאחר שהגשם נרגע חזרנו לרכבים וכך זה היה נראה אצלי ברכב (גג):

941929_10151479994454962_553283623_n.jpg

מכסה מנוע:

946852_10151479994399962_541474033_n.jpg

יצאתי לדרכי הביתה (נסיעה של כרבע שעה), מיד כשהתחלתי את הנסיעה המים פשוט עפו מהרכב וכך זה היה נראה בתום הנסיעה (לא ניגבתי):

הגג מקרוב:

936982_10151479994504962_648344035_n.jpg

197697_10151479994234962_99251959_n.jpg

מכסה מנוע:

247494_10151479994569962_234652906_n.jpg

שימו לב לגריל שלא עבר ציפוי לעומת מכסה המנוע שכן עבר את הציפוי:

945562_10151479994319962_1684990919_n.jpg

947252_10151479994274962_1698310877_n.jpg

כמו שניתן לראות (למרות איכות התמונות הירודה)- הרכב הגיע לחניה יבש כמעט לגמרי, כמה טיפות פה ושם אבל 90% יבש וללא סימני התייבשות של טיפות.

בגדול יכולתי להעביר עליו מטלית מייקרופייבר והוא היה נראה כאילו יצא משטיפה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מהיכן והאם ניתן לרכוש בארץ, אני רכשתי מהאינטרנט, הוא לא זול לרכישה- כ90$ לבקבוקון של 30 מ״ל, אבל כיסוי הרכב שלי דרש מעט פחות מחצי בקבוקון והחומר על פי ההצהרות וחו״ד עמיד לתקופה מאוד ארוכה כך שזה סביר בהחלט ולטעמי שווה את ההשקעה.

לא רק שאני מתכוון לעבור על הגריל, למעשה אני מתכנן כשיהיה לי זמן לעשות לרכב פוליש נורמלי במקום הח*א פוליש שעשו לי לפני חודש, אז גם אשים גלייז איכותי ואת החצי בקבוק הנותר של האוטם, אני בטוח שתתקבל תוצאה אף טובה יותר.

בהזדמנות זו, אני צריך המלצה לפוליש בינוני (לא אגרסיבי מדי) ופוליש עדין, וכן המלצה לגלייז שאוכל ליישם לאחר הפוליש ולפני האוטם.

שני אלה צריכים כמובן להיות ברמה גבוהה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים גלייז,אתה תהרוס את הBONDING או הצמדות של ה PLE22,ותחליש מאד את העמידות של האוטם.

אסור שיהיה שום חומר בין האוטם לצבע,הצבע צריך להיות סטרילי,נקי משומנים,וקסים/סילנטים,וכו,זה מאד חשוב!.

במיוחד בחומר הזה,שמבוסס על טכנלוגיית GLASS COAT.

לגבי הפולישים,אחרי שעברתי כבר כל מותג פוליש שאתה יכול לחשוב עליו,אני משתמש כבר שנים רק ב SCHOLL CONCEPTS,פוליש תוצרת גרמניה.

הם גם מייצרים את מנזרנה ואת הפולישים של SWISSVAX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע,

אני רואה בהרבה מקומות המלצות להשתמש בגלייז לאחר פוליש כדי למלא את השריטות הקטנות והסוורלים שנותרים וכן כדי להעניק לצבא את הברק והעומק שקצת חסרים באוטם- ורק לאחר מכן לשים את האוטם\וקס.

למה בעצם אתה טוען שיש לפעול אחרת?

(שואל כדי ללמוד ושגם אחרים יוכלו ללמוד).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששש עידן מברוק!! נראה מעולה!!

אני אישית לא הייתי עושה פוליש לצבע מבריק שכזה, בינינו למען ההגינות מספיק שאיזה חתול מסריח יעלה לך על האוטו לאחר הפוליש וכל העבודה וההשקעה הלכה לטמיון :)

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שתופעה לא פחות מרשימה מופיעה אצלי, למעלה מחודשיים אחרי...

ועדיין זה יפה...

עידן - החיבור הכי חזק ומומשך בין אוטם לצבע מתבצע כשאין בינהם שום חומרים אחרים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששש עידן מברוק!! נראה מעולה!!

אני אישית לא הייתי עושה פוליש לצבע מבריק שכזה, בינינו למען ההגינות מספיק שאיזה חתול מסריח יעלה לך על האוטו לאחר הפוליש וכל העבודה וההשקעה הלכה לטמיון :)

לשמחתי אין בהונג קונג יותר מדי חתולים ובחניות הבניין אין חתולים בכלל כך שאני רגוע מהבחינה הזאת.

עידן - החיבור הכי חזק ומומשך בין אוטם לצבע מתבצע כשאין בינהם שום חומרים אחרים.

קיבלתי,

נראה לי אם כך שלא יהיה מנוס בבוא הזמן לעשות פוליש גס יחסית, לאחריו פוליש עדין ואז את שכבת האוטם, כך לפחות אדע שהורדתי את רוב השריטות כי הפוליש שעשו לרכב חרא ברמות אחרות, נותרו עדיין המון שריטות שטחיות וסוורלים.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...