Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי CF עם מדבקות

matanfr

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה שאני נתקל במדבקה בכבישים ואני נוסע הרבה, לקח לי זמן להפנים שהיא מולי עד שהיה מאוחר מידי.

פיג'ו 3008 הקודמת בשמפניה עם מדבקת הפורום בצד השמאלי מאחורה ומדבקת "אור(ן) ש(רו)תי רכב" בצד הימני.

היום בצומת בית ליד פנה לכיוון כפר יונה.

אם הרכב עדיין בבעלות חבר פורום מצטער שלא צילמתי אותך, אני לא מחזיק את הטלפון ביד בנהיגה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשהיה לי את הקיה עם מדבקה חבר פורום דווקא ראה אותי ואפילו אמר שלום =].

באיביזה אני דווקא מסתובב המון ברחבי הארץ אבל ה"נהג יחיד" הקודם שלה בליסינג חשב שהוא נמצא בדמולושין דרבי והמצב הקוסמטי שלה מאחורה פשוט נראה רע(כל הפגוש האחורי משופשף והמסגרת של הלוחית רישוי שבורה) ולכן וויתרתי לעת עתה על מדבקת פורום עד שהרכב יוחלף בסוף שנה\אמצא דרך לשפר את המצב הקוסמטי שלו.

אין קשר למצב קוסמטי של הרכב לבין זה שאתה רוצה לייצג את זה שאתה בפורום הזה...

אם כך להוריד את המדבקות אצלי שכל הצבע מקולף? תתבייש.:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לא התכוונתי לפגוע זה בטוח =\ אל תשווה רכב מיושן עם בלאי טבעי לרכב ליסינג שפשוט הגיע אלי מוזנח - מבעס אותי אישית לשים מדבקה עם רכב מוזנח כ"כ.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

השארת פרטים?

למה? כשבן אדם מחנה את האוטו כאילו הכביש הוא של אבא שלו ולא אכפת לו מאחרים למה לאחרים יהיה איכפת ממנו

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תדליק אותו, מדובר בעבריין כבד מאד מהעולם התחתון. עולה על מדרכות עם הרכבים של הבוס שלו, מזמינים לו משטרה במכון רישוי בתור לטסט, דופק מכוניות חונות ובורח...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פה 120 עמודים עם דוגמאות :rolleyes:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פה 120 עמודים עם דוגמאות :rolleyes:

+1

חשבתי שאתקשה למצוא פה בכל ה100 עמודים האלה. מגניב לגמרי, אגב מאיפה ניתן לרכוש כאלה? זאת הייתה מהדורה מוגבלת, או שיש כל מיני מפוזרות בחנויות בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדליק אותו, מדובר בעבריין כבד מאד מהעולם התחתון. עולה על מדרכות עם הרכבים של הבוס שלו, מזמינים לו משטרה במכון רישוי בתור לטסט, דופק מכוניות חונות ובורח...

צודק, אל תדליק אותי,אני גם שורט מכוניות לשכנים, מנקב צמיגים,שופך שמן ברקס לאנשים על הצבע סתם משיעמום,גונב את המכסים של הוונטילים,שם בננות לאנשים באגזוז,גריז מתחת לידיות של הדלתות, סופרגלו במנעולים,עוזר לאנשים להניע עם כבלים תוצרת סין,מדביק למכוניות מדבקות על השמשה הקידמית שחנו במקום לא טוב למרות שזה אצלם בחצר,תולש מדבקות של CF ממכוניות, מפרק אותיות בשם רכב מאחורה,צובע לוחיות רישוי בספרי שחור,גונב סמלים, מגיב בטוקבקים מטעם מוסכים, עונה בCF,וזה קורה רק בין הבית לעבודה, מזל שאין לי יום שלם פנוי:lol:

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נציגים באוניברסיטת בן גוריון?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...