Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך "חולון מוטורס" יונדאי

שימו לב! השרשור הזה בן 4062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים אני רוצה לשתף אותכם במקרה שקרה לי ביום שלישי האחרון.

ברשותי יונדאי טוסון 2005 שמטופלת במוסך יוסי כהן באשדוד (מוסך מדהים אמין ושירותי) ממליץ בחום דרך אגב

לפני כשנה החלפתי לרכב מיכל עיבוי. עד כאן הכול בסדר

ביום שני האחרון ראיתי שהרכב טיפל'ה מתחמם מעל החצי מה שלא מתאים לרכב עצרתי בצד בדקתי מים ראיתי שחסר הוספתי מים למיכל עיבוי והכול נשפך מלטה מניסיוני בענף הרכב הסקתי שהמיכל עיבוי נוזל שוב (אין מה לעשות קורה) והחלטתי שלמחרת אני לוקח את הרכב למוסך (החלק שהותקן ברכב מלפני שנה מקורי וכולל שנתיים אחריות של היבואן גם לפי פרסומים שלהם באינטרט וגם המוסכים שמוכרים את החלקים מפרסמים את זה) כדי לא לגרום נזק לרכב והחלטתי להכנס למוסך "חולון מוטורס" ביום שלישי בשעה 7:00 נחתתי עם הרכב במוסך והתלוננתי כי הרכב מתחמם ושהוחלף לפני שנה מיכל עיבוי ויש אחריות יבואן לשנתיים ואני כנראה(במידה וזאת התקלה) רצה לממש אחריות ולטפל בנושא איך שאמרתי את זה קיבלתי פרצוף זועף מיועץ השירות שם (שמו ידוע לי אבל מפאת כבודו לא אציין אותו) ונאמר לי בזאת הלשון מפיו כי למה הגעתי אליהם ולא הלכתי למוסך שאני מטפל בו הסברתי לו שהרכב מתחמם ואני לא רוצה לגרום נזק יותר גדול ואז נאמר לי להמתין והמתנתי והמתנתי השעה כבר הייתי 7:55 שכבר נמאס לי להמתין פניתי לפקידה ושאלתי מה קורה למה לא בודקים את הרכב אז היא אמרה שהיא מחכה שמחלקת השירות של כולמוביל ייפתחו בשעה 8 ואז יגידו להם מה לעשות אמרתי לה מה הקשר כולמוביל קודם תבדקו אולי זה לא הבעיה אבל היא אמרה שלא נוגעים ברכב כמובן שכעסתי על העניין ביקשתי את הקבלה/הוראת התיקון שהגשתי לה משום מה לטענתם מוסך הכי גדול של יונדאי במרכז לא יכול לבדוק במחשב מה הרכב עושה במוסך מורשה של היבואן... נראה לי תמוהה אבל מי אני שיתווכח ונסעתי למוסך באשדוד בדרך לשם התקשרת לשירות של כולמוביל וגוללתי את הסיפור בפני הנציגה שהבטיחה לי שהמנהל שירות האזורי יבדוק את הנושא ויחזור אליי כי זה לא תקין ויש אחריות כוללת של כולמוביל בכול מוסכי הרשת לחלק שנקנה ברשת ואני אמרתי שכול נזק שיגרם לרכב עקב נסיעתי לאשדוד עם רכב מתחמם כולמוביל ישאו באחריות הגעתי לאשדוד ושם בדקו את הרכב והתברר שהנזילה היא מהרדיאטור ולא מהמיכל עיבוי והרכב תוקן והכול בא על מקומו בשלום ולא נגרם נזק נוסף לרכב.

עכשיו אני רוצה להתייעץ איתכם מה לעשות? אני לא יוותר ולא ישתוק למוסך חולון מוטורס הם לא יודעים על מי הם נפלו. איך יובאן שמוביל את השוק הישראלי נותן למוסך כזה מעפן להיות מוסך הדגל שלהם אני לא מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה צודק בחלק (חשוב) מהסיפור, נראה שאתה מתחמם מהר מדי.

בהחלט נראה סביר שצריך להמתין עד 8 (וכמה דקות) בכדי לברר מול כלמביל את הנושא.

לא זו בלבד, אתה רואה שאתה לפעמים טועה. החלטת שזה מיכל עיבוי ובסוף זה היה רדיאטור.

תעניש אותם בזה שלא תיכנס אליהם יותר. כמובן שגם פרסמת כאן והמון אנשים יקראו ויחליטו אם זה מתאים להם.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה צודק בחלק (חשוב) מהסיפור, נראה שאתה מתחמם מהר מדי.

בהחלט נראה סביר שצריך להמתין עד 8 (וכמה דקות) בכדי לברר מול כלמביל את הנושא.

לא זו בלבד, אתה רואה שאתה לפעמים טועה. החלטת שזה מיכל עיבוי ובסוף זה היה רדיאטור.

תעניש אותם בזה שלא תיכנס אליהם יותר. כמובן שגם פרסמת כאן והמון אנשים יקראו ויחליטו אם זה מתאים להם.

ראוי לציין וציינתי שבאתר של כולמוביל יש אחריות לשנתיים על חלפים מקוריים ואין לי בעיה להמתין אבל לפחות היו בודקים את הרכב בזמן הזה ואם החלק שהוחלף זה היה גורם הנזק אז היינו מחליטים מה לעשות לא נראה לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם מושלם אתה יודע איפה יש.

פה, אתה לא לקוח שלהם, מגיע פעם ראשונה ומספר שאתה בא לקבל שירות בלי לשלם בגלל...

...אז לא הפתעה גדולה שהם רצו לבדוק קודם כל, מי, מה , מו...

כן, זה מרגיז.

אבל עכשיו האוטו שלך תקין ויש לך זמן להנות מהחיים. אבל אתה בוחר להתעצבן.

לא מבין מה תשיג.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...