Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

רציני התקדמתם 5 (6) עמודים מאתמול כאן?

איפה פבל,שיהיה לוביסט בכנסת וידחוף חוק מימון הוצאות שרתים פרטיים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 9 שעות, oryo כתב:

לא השקעתי בזה מחשבה, אני מניח שבתת מודע זה מרגיש כמו משהו אפוי למחצה עם פג תוקף יותר מאשר כמו מדינה נורמלית עם עתיד מובהק. 

זה קצת דיון מטא, אבל בגדול בסקאלה רחבה יותר, פחות או יותר כל מדינות הלאום הקיימות היום הן שבריר ביחס לזמן בו קיים האדם המודרני. לא יודע מה ההגדרה שלך לעתיד מובהק, אני לא חושב שקיים כזה במובן הרחב (אלפי שנים), ומאות שנים לא באמת רלוונטי, וגם עשרות שנים זה די גבולי.

לפני 9 שעות, oryo כתב:

אני לא מאמין שאלעד, או חרדים רבים אחרים, הם אנשים רעים ונצלנים. אני חושב שהם באמת לא מבינים שהם הולכים לרסק את המדינה. רבאק תראה איזה דברים הוא כותב, האנטייטלמנט נשפכת לו מהמקלדת, אני באמת לא חושב שהוא מבין איך העולם עובד.

שוב, לא חושב שצריך להבין איך העולם עובד כדי שהמדינה תעודד יצרנות בקרב האוכלוסיה ו/או לא תעודד ילודה ו/או תיתן כלים בסיסיים לכל אזרח כדי להתמודד עם שוק העבודה במאה ה-21.

לפני 9 שעות, oryo כתב:

אני מסכים איתך מאוד, אבל שוב - פרצה וגנב.

צריך לבנות מערכות בצורה חכמה יותר, אם אתה כל 12 חודשים מקבל 6 חודשי אבטלה - משהו דפוק מהיסוד. אם נותנים מאות אלפי שקלים בהגרלה לצעירים שיוכלו לקנות דירה להשקעה, אם מסבסדים גופי ׳חינוך׳ שלא מלמדים כלים בסיסיים לתפקוד במדינת עולם 1, אם מעודדים ילודה עודפת גם כשיש כבר 3-4 ילדים, אם 20% מהאוכלוסיה משלמת 90% מסך המסים (....) - משהו לא בנוי כמו שצריך.

לא חושב שיש מישהו שיחלוק איתך שאפשר לשפר את המערכות עצמן. בין אם ביטוח לאומי בנושא האבטלה דרך תוכנית מחיר למשתכן ועד נטל המס והחלוקה שלו.

לפני 9 שעות, oryo כתב:

ואם אחרי כל זה, אשכרה חושבים שהבעיה היא במשתמש ולא בארכיטקטורה, אז וואלה העם הכי לא פראייר בגלקסיה כנראה לא טוב בR&D

הבעיה היא גם המשתמשים. כי הם אלה שבוחרים במי שיכול לשנות את המערכת. כמו שכתבתי מקודם, זה ביצה ותרנגולת. המערכת ניתנת לשינוי, אבל אנשים לא באמת אוהבים שינויים. גם הR&D מעדיף שלא, "עובד? אל תגע". לפעמים יש בזה יתרונות, לפעמים לא. 

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

אבל זה אפילו לא קרוב ללהיות בעיה מהותית כאן כמו היחסים כאן בין ארבעת השבטים שחיים כאן.

תמיד חשבתי שמדובר בשלושה. מי הרביעי?

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

אני חושב שהמגמה הזו נעצרה כבר לפני כמה שנים.

ואתה כמובן צודק. כמה גראפים (נתונים למ"ס ושות'):

אין הרבה תקווה": המחקר שמצנן את החגיגות על כך שהחרדים מסתערים על העבודה -  קריירה - TheMarker

כמה בחברה החרדית משתלבים באמת בשוק העבודה? - גלובס

התהליך נתקע: שיעור התעסוקה של גברים חרדים ללא שינוי מאז 2015 - גלובס

אני חוסך להמשך: 

- כן, בקרב נשים חרדיות אחוז התעסוקה גבוה (במקצת) מנשים לא חרדיות

- כן, נטל המס (הישיר) גבוה כיום בערך פי 3 בין משפחה לא חרדית למשפחה חרדית (נתונים וגראפים איפשהו בשרשור הזה) . פעם הפער היה פי 5, אז אנחנו במגמת שיפור. לא, זה לא מספיק.

- סיבות לפער: אחוז תעסוקה נמוך מאוד אצל גברים חרדים, שכר שעתי נמוך יותר (הן אצל נשים והן אצל גברים), עובדים פחות שעות (הן נשים והן גברים) ביחס למגזר הלא חרדי, היעדר השכלה וכישורים רלוונטים וכו'.

================

דווקא ליברמן ניסה לעשות ביבי של 2003 וניסה לבטל סבסוד מעונות יום או לכל הפחות להתנות במבחן הכנסה/יכולת השתכרות. בנתיים העסק נדחה והיה גם בג"ץ שהזיז את זה לשנה הבאה, כדי שיהיה זמן לאנשים להתכונן. אני מקווה שיצליח לעמוד בפופוליזם ובלחץ ולא יתקפל. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Gosser1860 כתב:

תמיד חשבתי שמדובר בשלושה. מי הרביעי?

לפי ריבלין (נראה לי?) זה יהודים חילוניים, דתיים, חרדים וערבים.

כמו כל חלוקה חברתית יפה זה כמובן ספקטרום ולא ערכים בדידים. 

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שביהדות התורה הצליחו למצוא חלאה גדולה יותר אפילו לרוץ בראש הרשימה שלהם הפעם. ממליץ לקרוא את הראיון. אני מבין שהמראיין לא בא לריב איתו, אבל אין מהצד של הפוליטיקאי החרדי אפילו מאמץ להיות הגיוני או הגון. וברשימת ההבטחות שלו לחילוניים: הוא ידרוש מאיתנו יותר כסף ובתמורה יתערב יותר בנעשה בכל מקום בישראל בשבתות.

לא יודע איזו מציאות אלטרנטיבית צריך לייצר לעצמך כדי לחשוב שמישהו כזה ששולט במדינה זה יותר טוב ממה שהיה עם רעמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה שעצוב פה זה שהדיבורים האלה מכוונים לקהל המצביעים של המפלגה. כלומר, זה באמת מה שחלק גדול מהציבור החרדי רוצה לשמוע? זה מה שהם חושבים שצריך להיות פה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט יש הרבה ביקורת פנים חרדית כלפי החבוב. בעיקר באופן בו הוא היה/עדיין מפטר עובדות הוראה ביולי-אוגוסט כדי לחסוך כסף/הפרשות סוציאליות. בנוסף קיימת נגדו תביעה בנוגע להלנת שכר/הפרשות כאלה ואחרות.

בפעמים שהוא כן ניסע להתערב (עבודות בשבת, מרכולים וכו) הוא גילה אוכלוסיה חילונית שגם לה יש גבולות. 

יהיה מעניין.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה מה יהיה מעניין.

ממשלת 61 תתקפל בפני כל דרישה שלהם.

בתור חילוני,תבקש העלאה מהבוס,תדלק פול טנק ותקווה שזה יספיק למשהו.

כי לא נראה שהמחירים הולכים לרדת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר לפיד הבטיח שאם חמאס ירה טילים ראשי חמאס יקבלו טיל מונחה לתוך הבית.
בלי קשר לזה שזה יותר קיצוני מבן גביר, מתי בדיוק זה אמור לקרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי על מה אתה מתפלא, וליברמן לא הבטיח 48 שעות הוא מרסק את חמאס? וביבי לא הבטיח לפני כמה שנים שדין שדרות כדין תל אביב? שהוא יעצור את הקסאמים?

Talk is cheap.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

הפעם הגיהאד ירה.

העיקר קיבלו תגובה שתבהיר להם שזה אל כדאי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Night Driver כתב:

הפעם הגיהאד ירה.

העיקר קיבלו תגובה שתבהיר להם שזה אל כדאי.

איזה תגובה? 

ירו עוד פעם על דיונה.

המפעל שלהם זה 3 מחרטות מתחת לרשת צל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

איזה תגובה? 

ירו עוד פעם על דיונה.

אהלן, 2 שאלות:

1. האם אתה חושב שעם ביבי בשלטון התגובה הייתה אחרת? טובה יותר?

2. האם יש מפלגה אחרת שאתה מתכנן/שוקל להצביע לה ונסוף לכך אתה חושב שהתגובה עם ראש מפלגה זו כרה"מ הייתה אחרת? טובה יותר? 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

איזה תגובה? 

ירו עוד פעם על דיונה.

תשמע, אני חי פה ומרגיש את השקט בשנה האחרונה.

כנראה שעכשיו מפציצים את הדיונות הנכונות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, יובל .מ. כתב:

מזל שאתה דואג להביא לשלטון מנהיג חדש שלא היה פה בשלטון אף פעם, ויטפל בבעיה הזו וכל שאר הבעיות שיש כאן.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם מגיע זמנית לקמפיין בחירות.

לפני 19 דקות, Night Driver כתב:

תשמע, אני חי פה ומרגיש את השקט בשנה האחרונה.

כנראה שעכשיו מפציצים את הדיונות הנכונות.

ועדיין,אם יודעים שמבינים שם אמלח,גם אם זה 3 מחרטות מתחת לצילייה,למה לחכות שיירו ולא להוריד לפני?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...