Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אור, כפרעלייך - קח את כל הרציונל, כל מה שנראי לך הגיוני וזרוק לפח. פח רגיל, מחזור, כתום, מה שבא לך.

כרגע לבוא לישראל ולדבר על העתיד שקול ללכת לאישה שנאנסת ותוך כדי האונס לדבר איתה על איזה תהליך צריך לעבור האנס בכלא כדי להשתחרר ולחזור לחברה.

כרגע ישראל (ובנות בריתה, שהן לא בדיוק חברות של חמאס או המדינות שמאחוריה) צריכות להתייחס רק לאיך הורגים את סינוואר ומשחררים את החטופים.

הטפות, מדינה פלסטינית, ביבי לכלא, מה שתרצה - אחר כך.

נדלג ככה בעדינות מול המטאפורה של האונס, בזמן שרוב עזה לא ראוייה למגורי אדם אנחנו מתקרבנים שאונסים אותנו? אנסו אותנו (פיגורטיבלי וליטרלי), ומאז אנחנו עושים גנגרייפ עם מלאולאו׳ס בקוטר 50 צול. אף אחד לא אונס את ישראל כרגע, ובתור ימין ימין חזק חזק אני מצפה לקצת יותר פאסון :) 

לגבי כל השאר, הייתי מצטט את עצמי אבל מה הטעם, אם פעם ראשונה שניה עשירית לא קראת - גם כעת לא תקרא. הדיבור הוא על העתיד הוא בדיוק בשביל שתוכל להרוג את סינוואר ולשחרר את החטופים, או לחלופין להכיל נזק גדול יותר. אין באמצע, לא מו״מ ולא בטיח, תנו את האנשים שלנו ובואו לדבר על המדינה המחורבנת שלכם, או שתמותו, בכמויות.

ואם לא בא לכם את הגזר אז יופי - אפשר להמשיך עם המקל ולדחוף לכם אותו עמוק לתוך התחת הגרון האוזניים האף והחור הזה באישון. 

הא ורמז קטן בשבילך: אם אתה רוצה להמשיך לחסל אותם במקסימום, אולי כדאי שתחשוב איך אתה רותם את בעלות הברית שלך, לא מחרבן להם על הראשון ומכנה אותם מטומטמים. סתם מחשבה 🤨

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

מי רוצה לשלוט בנחשלים האלה חוץ מימין קיצוני. אם היתה אפשרות ריאלית להיפטר מהם מזמן היה רוב מוחץ בכנסת, כולל מסירת שטחים נרחבת.

על מה אתה מדבר?

יש לך פה המון - רוב(?) - שסבורים שצריך לשלוט בהם עד אינסוף. כל אחד והסיבות שלו, התוצאה אותה תוצאה. בפרט: ממשלות ישראל של כל העשורים האחרונים פועלות ככה, אז בוא לא נשחק בנדמה לי. לדבר על מדינה פלסטינית זה לסמולנים חלשלושים יפי נפש ששוכבים עם ערבים, כמוני, ימין ימין חזק חזק וואו עצמה מדברים רק על כמה הרס הם היו עושים וואו תחזיק אותיייי בקב״ה נודר ערבים דוקר.

אל תגיד לי ״אם היתה אפשרות ריאלית״ כאשר ליטרלי לא מרימים אצבע בשביל לנסות להגיע לשם, כשמנסים ונכשלים כי הצד השני מסרב זה דבר אחד (וישראל אכן עשתה את זה, הרבה, כשהיינו ילדים פעם) - כשישראל פועלת בגדול כמו הערבים ומנסה להמתין עד שהצד השני יתאייד אז אין מה לדבר על ״אפשרויות ריאליות״. אין לפלוני זכות להתלונן כשפלוני הוא חלק מהבעיה.

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה יודע מתי אתה עובר את הסף? כשהצד השני אומר "אני נכנע", לא כשהוא מציב תנאים.

כמו גרמניה, כמו יפן. באים כמו כלבים וחותמים על המסמך.

במלחמה אסימטרית מול ארגון שחוגג מוות ושם קצוץ על האנשים שלו, זה לא עובד ככה. נראה שלא אתה ולא בנ״גסטריץ׳ קלטתם שחמאס ממש סומך על זה שישראל לא תציב אלטרנטיבה ופשוט תעקוף אותו במדד המוות עד שהעולם ישים לה ברקס. ממשלת ישראל כבובת מריונטה של חבורת פסיכופתים פונדמנטליסטים. טוב, מין מצא את מינו בתכלס, הרי בנ״גסטריץ׳ וסינוואר היו יכולים להיות בסטיז אם רק היו נולדים לאותו שבט.

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3648

• m3x7r3m3

2926

שוב, יש 2 צירים לעבוד בהם.

ציר אחד זה העתיד, ציר שני זה המלחמה מול חמאס. לא צריך להיות ביניהם קשר.

אפשר לדרוש הסברים על מה יעשו עם עזה תוך כדי אמירה ברורה לכל האיזור של "תפנו את היעני אזרחים מרפיח ותשטחו, המטוס בדרך עם עוד כמה פגזים". 

הבעיה שביידן מפחד מכמה ילדי שמנת שהחליטו שהם פלסטינאים, בזמן שהם לא החליטו מה המגדר שלהם.

*אם ביידן יתייחס למה שיובל כותב עליו בקארספורום, העולם יילך פייפן. היו פה כמה פעמים שכתבתי שנבחרי ציבור שיוצאים נגדו בצורה בוטה הם מטומטמים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RK כתב:

זאת בדיוק הבעיה. זה הלך רע כי אף אחד לא הגיב כמו שצריך, וזה קרה כי כשמשאירים ייצור כלאיים שבו אנחנו בפנים Just the tip, אי אפשר להגיב כמו שצריך. עובדה שעם סוריה אין לנו את הבעיה הזאת, ועד הממשלה הרופסת הנוכחית, לא הייתה בעיה כזאת גם עם לבנון.

לא סתם אומרים שלא משנה איזה שטויות כותבים, העיקר לכתוב את זה בבטחון.

חיזבאללה החל לשקם את היכולות שלו מיד אחרי מלחמת לבנון השניה, ולמעשה תוך כשנה הוא כבר שיקם את מרבית יכולותיו בדרום לבנון, כולל שיקום המערך הרקטי.

הדבר היחיד שהשגנו זה שקט מדומה, של כשנה או שנתיים כמדומני, שבמהלכו חיזבאללה פשוט המשיך להתעצם, ללא ביצוע פיגועים על הגבול.

למה ממשלת אולמרט לא טיפלה בזה?   גם הם היו רופסים?

כנ"ל לגבי סוריה - מעבר לעובדה שהם מאפשרים (וכנראה אף תומכים) מעבר נשק חופשי לחיזבאללה, גם לא חסרים נסיונות פיגוע על הגדר, הפגנות אלימות מפעם לפעם ועוד.

ואולי גם אחת הסיבות לכך שאין לנו "בעיות" איתם זה מלחמת האזרחים, בה הם היו עסוקים בלשחוט אחד את השני?

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

הבעיה שביידן מפחד מכמה ילדי שמנת שהחליטו שהם פלסטינאים, בזמן שהם לא החליטו מה המגדר שלהם.

למה נראה לך שהוא סופר אותם?

עשית 1+1 מאוד מוזר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים יסלח לי על זה:

"הודעה מטה משפחות החטופים:

אנו מברכים על הודעת חמאס לקידום הפסקת האש, מה שמקדם את חזרתם של 132 החטופות והחטופים שנמצאים בשבי חמאס כבר 7 חודשים.

עכשיו הזמן של ממשלת ישראל, להוכיח במעשים את מחויבותה לאזרחיה - על הקבינט לקחת את הסכמת חמאס ולהפוך אותה לעסקה להחזרת כולם!"

מצטער, אבל זה נשמע כמו הודעת חיזוק מהג'יהאד האיסלאמי לחמאס.

מברכים על הודעת הארגון שחטף, רצח ואנס אזרחים ישראלים.

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, oryo כתב:

אנסה להסביר את עצמי בשפה שאולי תעריך יותר: 

רוצה להשמיד או לגרש אותם? מגניב, יש לך יותר סיכויי הצלחה לעשות את זה (כל אחד מהנ"ל) כשהם ישות מדינית, מאשר כשהם תחת שליטה שלך. 

ומה הפתרון לכל אותם מאות אלפי יהודים שחיים בשטח שיוגדר כמדינה פלסטינית?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

מברכים על הודעת הארגון שחטף, רצח ואנס אזרחים ישראלים.

הם אלה שחטפו את קרוביהם כן?

לא היית אומר את אותו הדבר?

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

ומה הפתרון לכל אותם מאות אלפי יהודים שחיים בשטח שיוגדר כמדינה פלסטינית?

יבואו ויגורו בערים מסודרות בתוך מדינת ישראל.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה זה נושא שכדאי להתעכב עליו. ראשית, הם כבר גרים בערים מוסדרות, משלמים ארנונה ואת כל שאר המיסים 

אבל פתאום זה בסדר להיות גזען, ולגרש רק יהודים מהשטח?

מה לגבי פלשתינים בשטחים שישויכו למדינת ישראל, גם אותם אפשר להעיף מהבית כי הם לא יהודים, או שזה עובד רק לכיוון אחד?

• אהבתי 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, David32 כתב:

הם אלה שחטפו את קרוביהם כן?

לא היית אומר את אותו הדבר

בגלל זה רשמתי את המשפט הראשון. לא שפטתי אותם כשחסמו, זכותם להוציא הודעה כזאת, לא אקלל אותם ברחוב ולא ברשתות. קרא לזה "חוות דעת" על ההודעה.

זה מתקשר לדוגמא עם האבא והבת שהולכים לקנות רכב.

לפני 13 דקות, David32 כתב:

יבואו ויגורו בערים מסודרות בתוך מדינת ישראל

טרנספר מלא? ישראל ליהודים פלשתין לערבים? מעבירים את מנסור עבאס ואחמד טיבי מעבר לגדר?

קניתי. אבל רק אם זה מלא עד הסוף, לא גירוש יהודים בלבד.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, gadik6 כתב:

אה זה נושא שכדאי להתעכב עליו. ראשית, הם כבר גרים בערים מוסדרות, משלמים ארנונה ואת כל שאר המיסים 

אבל פתאום זה בסדר להיות גזען, ולגרש רק יהודים מהשטח?

מה לגבי פלשתינים בשטחים שישויכו למדינת ישראל, גם אותם אפשר להעיף מהבית כי הם לא יהודים, או שזה עובד רק לכיוון אחד?

הם מוזמנים לקבל אזרחות פלסטינית ולהישאר.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

הם ישארו שם כאזרחים שווי זכויות, אף אחד לא ישחוט אותם בכיכר של רמאללה, ואחרי 5 שנים הם גם יקימו את המפלגה היהודית הראשונה בפרלמנט של מדינת פלסטין.

מעניין אם הם יקבלו את תיק האוצר או הבטחון.

לא יודע מה אתה מעשן, אבל זה כנראה חומר חזק.

• אהבתי 8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, gadik6 כתב:

תאפשר צמיחה של חמאסטן נוסף בלב המדינה

אוי איך אני אוהב אותם תמימים.. ככה בדיוק אני אוהב אותם.. תמימים..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, David32 כתב:

ויגורו בערים מסודרות בתוך מדינת ישראל

נניח אני רכשתי דירה מעבר לקו הירוק שעולה x כסף, מי יפצה אותי למגורים בתנאים דומים?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

רץ לתקשורת בשבת כדי לספר שהמלחמה תמשך בכל מחיר ובכל מקרה.

אחרי 13 שעות, נראה שהיא ממשיכה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, gadik6 כתב:

כמובן.

הם ישארו שם כאזרחים שווי זכויות, אף אחד לא ישחוט אותם בכיכר של רמאללה, ואחרי 5 שנים הם גם יקימו את המפלגה היהודית הראשונה בפרלמנט של מדינת פלסטין.

מעניין אם הם יקבלו את תיק האוצר או הבטחון.

לא יודע מה אתה מעשן, אבל זה כנראה חומר חזק.

בחירה שלהם.

אם אני אחליט לחזור לעירק סביר להניח שגורלי יהיה דומה אבל עדיין זו ההחלטה שלי ואני לא מצפה שצהל יבוא לאבטח אותי כשאני הולך לקניות בשוק של בגדד.

לפני 14 דקות, EliC25 כתב:

נניח אני רכשתי דירה מעבר לקו הירוק שעולה x כסף, מי יפצה אותי למגורים בתנאים דומים?

סביר להניח שתקבל פיצוי שמן מאוד ביחס למה ששילמת.

לא שזה יגרום לך להרגיש טוב (בית ומקום מגורים זה מעבר לכסף) אבל כלכלית תרויח יפה.

• רעיון גרוע 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...