Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המלצות וביקורות מוצרי דיטיילינג - מוזמנים להוסיף.

שימו לב! השרשור הזה בן 4012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם מתעניין במוצר הזה,רשום שצריך לדלל אותו 1:1 כלומר סך הכול מתקבל גל בנפח 2 ליטר,לכמה פעמים זה מספיק?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה להמליץ על אחד החומרים היותר טובים שיצא לי להשתשמש בהם Opti bond tire gel.

בגדול זה מחדש צמיגים אבל ניתן להשתמש בו גם לחידוש גומיות ופלסטיקים חיצוניים. אם יש מוצר שאני יכול להגיד ששווה כל שקל שבוזבז אליו זהו המוצר.

רגע לפני שהוספתי אותו לסל קניות יחד עם המוצרים שהזמנתי, חבר טוב אמר לי שאפשר להשתמש בחמאת בוטנים לחידוש פלסטיקה חיצונית. כן כן חמאת בוטנים, וזה עשה פלאים לרכב שלו ולכמה פלסטיקים אצלי. בקרוב אני אחדש עם זה את הפלסטיק שנמצא מתחת למגבים הוא מראה סימני התעייפות.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלון של ליטר מספיק בערך ל- 7-8 פעמיים (אם שימוש נכון אפשר להגיע ל-10) עם אתה מחדש את כל הגומי והפלסטיקים מבחוץ כולל צמיגים.

רגע לפני שהוספתי אותו לסל קניות יחד עם המוצרים שהזמנתי, חבר טוב אמר לי שאפשר להשתמש בחמאת בוטנים לחידוש פלסטיקה חיצונית. כן כן חמאת בוטנים, וזה עשה פלאים לרכב שלו ולכמה פלסטיקים אצלי. בקרוב אני אחדש עם זה את הפלסטיק שנמצא מתחת למגבים הוא מראה סימני התעייפות.

אם אתה מרוצה מהתוצאה אז סבבה אבל אני בכל זאת מעדיף את ההמלצה שלי למרות שהיא בהרבה יותר יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוזנח וחבל.

אני רוצה להמליץ על אחד החומרים היותר טובים שיצא לי להשתשמש בהם Opti bond tire gel.

בגדול זה מחדש צמיגים אבל ניתן להשתמש בו גם לחידוש גומיות ופלסטיקים חיצוניים. אם יש מוצר שאני יכול להגיד ששווה כל שקל שבוזבז אליו זהו המוצר.

פשוט מוצר מדהים, המלצתי עליו כמה פעמים בעבר.

לבעלי רכבים עם גג רך וויניל זה החומר הכי טוב שהשתמשתי בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלון של ליטר :shock:מספיק בערך ל- 7-8 פעמיים (אם שימוש נכון אפשר להגיע ל-10) עם אתה מחדש את כל הגומי והפלסטיקים מבחוץ כולל צמיגים.

אם אתה מרוצה מהתוצאה אז סבבה אבל אני בכל זאת מעדיף את ההמלצה שלי למרות שהיא בהרבה יותר יקרה.

המצאת יחידת מידה חדשה? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

p><p>
עוד רכש חדש הוא מנקה צמיגים וג

נראה טוב, אני מאמין שמישלן יודעת איך לנקות את הצמיגים והג'אנטים היטב.. נשאר רק לבדוק עד כמה הוא יעיל במציאות.

ספריי סקאי TURTLE WAX COCKPIT SHINE.

משתמש בו באופן קבוע, בעבר הייתי משתמש בספריי של STP והוא היה מאוד שמנוני, הספריי הזה של הצב האמריקאי הרבה פחות שמנוני, מריח טוב ומעניק ברק טוב.

אני חושב שאני ארכוש את ה SILK של CHEMICAL GUYS כי הצב לא משביע את רצוני.

בעניין פחיות הריח אתם רואים שני סוגים: הפחית האחת והיחידה של קליפורניה, כולם מכירים-איכותי מספיק בשבילי.

לידה אתם רואים את ה"מתחרה" של חברת דלק, הקרויה "סן פרנסיסקו" כמה מפתיע.

ריח טוב, לא מגיע לרמה של קליפורניה, מוצר בינוני.

לג'אנטים אני משתמש במטיליות מיקרו-פייבר פשוטות של סנו (המטלית הירוקה)

עם השדרוג לווקס של אופטימום אני ארכוש בימים הקרובים מטליות של CHEMICAL GUYS כי הן איכותיות מאוד (המטלית הכתומה).

בנוסף, יש את המברשת המעוקלת לניקוי ג'אנטים, היא חדשה וצריך עוד לבדוק אותה.

ובמרכז אתם רואים מברשות לניקוי כללי של הרכב, איכותיות ומגיעות לכל פינה וסדק ברכב, שימושיות טובה.

זה הכל (: מוזמנים להגיב.

נ.ב. רק לציין פה שחלק מהחומרים האיכותיים שבחבורה נרכשו מאתר VIX, חלק אחר של המוצרים נרכשו מאוטו-דיפו וחלק מהסופר שליד הבית.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישו חוות דעת על אופטימום gps??

לי :-D

לא יעיל במיוחד כשמתייחסים אליו כפוליש או גלייז. עושה עבודה בסדר כשמתייחסים אליו כמוצר סופי לפני אוטם\ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה של המוצרים אין לי (לכו לגוגל... :wink:)

MENZERNA PL

אוטם צבע מעולה. משאיר שכבת הגנה חזקה מאוד, גימור חלק וברק שלא מבייש ווקס טוב.

MENZERNA CL

אונם לא השתמשתי בו הרבה - רכשתי רק לאחרונה - בינתיים אוכל להגיד שמדובר על ווקס בעל רמת ברק גבוהה מאוד - יישום שלו על גבי האוטם צבע של MENZERNA מביא לתוצאה מבריקה וחזקה.

MENZERNA FG400

הפוליש הגס הטוב ביותר שהגיע לידיי - מסיר סווירלז בקלות, כנ"ל שריטות קלות. בנוסף, מייצר ברק מ-ד-ה-י-ם.

MENZERNA SF4000

פוליש פיניש מעולה, קל לעבודה ומעלים כל שאריות פוליש מיישום קודם.

CG BLACK LIGHT

גלייז מעולה שממלא נחרצות את שאריות הסווירלז. מכיל בתוכו גם אוטם צבע ומחזק את ההגנה על הרכב.

CG G6

יעיל במיוחד להברקת פריטי פלסטיק - מאוד אוהב אותו בשימוש חיצוני על פסי קישוט וכו'.

MEGUAIRS ULTIMATE QUICK WAX

ווקס מהיר לחיזוק הברק בין יישומי ווקס - מרסס אותו אחת לשלושה שבועות-חודש תוך כדי שטיפת הרכב.

SONAX EXTREME WHELL

תרסיס לניקוי הג'אנטים הטוב שפגשתי. פשוט לרסס-להמתין 3-4 דקות- לשטוף ולנגב.

OPTIMUM PRO PAINT APPLICATOR

אפליקטור ליישום אוטם\גלייז\ווקס - נוח מאוד לעבודה, רב שימושי, אינו סופג הרבה חומר שמתבזבז - ובקיצור אפליקטור מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...