Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המלצות וביקורות מוצרי דיטיילינג - מוזמנים להוסיף.

שימו לב! השרשור הזה בן 4013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלון אני חושב שאתה לקוח את הדברים קשה מידי ומגזים בתגובות שלך! שתה משהו וחייך כולנו פה למען מטרה אחת!

לא השתמשתי לבכול הווקסים בעולם במיוחד בווקסים מבוססי פ-ו-ל-י-מ-ו-ר לעברית נכונה ואיכותית תודה על התיקון, דברים שאני אומר כתובים שחור על גבי לבן בכול אתר דיייטילנג רציני!

אני מתעסק עם חומרים שנים כבר כמה שנים טובות עוד לפני שידעו בכלל בפורום מה זה מגוויארס ,גלייז או דיטיילינג.

אני לא חושב שקיץ הוא הסיבה היחידה לא צריך ללמד אותי אני מדבר בקצרה! אתה מוזמן לקרוא קצת להשכיל בלינק למטה

http://www.carwaxreviews.net/carnauba-car-wax-versus-synthetic-polymer-sealants/

אני משתמש בווקס של קולינטי כבר שנתיים וחצי ואני חייב להגיד על בסיס ניסיון הוא מחזיק פחות וזה הגיוני וזה כתוב שחור על גבי לבן!

כמה תמונות של תוצאות(לצערי אין הרבה)

***** אני לא מעוניין להפוך את השירשור הזה לעוד שירשור ישראלי טיפוס בלראות למי יש יותר גדול אנא ממיך בוא נמשיך בלשטף ידע שאנחנו יודעים.

להנהל-להפוך את השירשור לדביק יהיה עולה!

דרך היישום שלך של הוקס לא טובה, או שאתה הוזה.

קולינייט, מאז שאני קטן, החזיק לנו חודשים ארוכים, גם בקיץ, ובכל העולם הוקס מוכר כאחד הוקסים העמידים ביותר המחזיקים מעל חצי שנה. אגב, לא יודע מה היא דרך העיברות שאתה מכיר, אבל זה בערך כמו לעברת את השם קיה לקאיה. אני לא שותף לזה.

סמוך עליי שאין לי צורך להשכיל עוד מהקישור שהבאתי. את החומרים הנדושים האלו קראתי כבר מזמן ואני יכול לומר לך בכיף; יש ווקסים, גם עם קרנאובה, שמחזיקים חודשים רבים.

לילה טוב ידידי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא חייב להשכיל כי אתה יודע הכול:-)

חס וחלילה, רק מאסתי בחזרה על הריטואל הקבוע של הוקסים האוטמים ושאר אלספים שכבר יצאו לי מכל החומרים. כאמור, המחקר כבר בוצע על ידי. וקסים מחזיקים גם מעל חצי שנה. תאמין לי, אל תאמין לי, דבר לא ישנה לי. הוכחה חיה לכך שהקולינייט מחזיק חצי שנה יש לי מנסיון אישי,. מעבר לזה, באמת לילה טוב.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון כל הכבוד על היוזמה של פתיחת הדיון הנ"ל. נהניתי לקרוא את הסקירות שלך, אני גם יוסיף מניסיוני סקירות על מספר מוצרים.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Zaino z5 - חומר מעולה קל ליישום, הברק שהרכב קיבל אחריו היה מדהים, כמו כן עבר כבר חודש מאז היישום ונראה שהוא מחזיק מצויין גם לאחר הסופה האחרונה, בהחלט ממליץ בחום!! 

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הZ5, כמו גם הZ2, בין החומרים האהודים בקרב דיטיילרים בעולם. כנראה יש עילה לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון תודה רבה על הסקירה.

אשמח ללינקים למוכר שממנו אתה רוכש את הפלסטלינה ואת הפדים הצהובים ליישום.

נ"ב: מחכה בקוצר רוח לסקירה רחבה של מגבות לייבוש אם תוכל, אני משתמש במיקרופייברים של הפי וסנו ומאוד רוצה להתקדם למוצרים טובים שמוכיחים את עצמם.

המשך כך

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שרשור, מקצועי עם המון מידע כרגיל.

שאלה קטנה - אבא של חברה שלי קנה את הסנטה פה 2013 עם ריפודי עור, איזה חומר מומלץ לריפודי עור? אין בעיה להזמין מחו״ל.

יש לך איזה חומר שאתה מכיר אישית מניסיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון תודה רבה על הסקירה.

אשמח ללינקים למוכר שממנו אתה רוכש את הפלסטלינה ואת הפדים הצהובים ליישום.

http://www.ebay.com/itm/S0BZ-12pcs-Soft-Polish-Wax-Foam-Sponges-Pad-Yellow-Clean-Car-Vehicle-Glasses-/140912137830?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D5295192493636378755%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D1%26sd%3D140902787111%26

נ"ב: מחכה בקוצר רוח לסקירה רחבה של מגבות לייבוש אם תוכל, אני משתמש במיקרופייברים של הפי וסנו ומאוד רוצה להתקדם למוצרים טובים שמוכיחים את עצמם.

המשך כך

גם אני מחכה לקישור לפסטלינה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר לניקוי עור הייתי משתמש תקופה בחומר של מגווירס, לאחר שנגמר עברתי לחומר של סנו, תחליב לעור בקבוק בצבע חום, עושה אחלה עבודה אני מורח איתו את העור מידי פעם והוא נראה כמו חדש!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי שנים של פחדים כאלו ואחרים, היום פתחתי חשבון בפייפל ובאיביי.

תגידו מזל טוב.

הזמנתי את הפלסטלינה הסינית הזולה שכולם אוהבים להשתמש בה, 2 חתיכות של 160 גרם כל אחת

הזמנתי 2 מגבות ייבוש מפה http://www.ebay.com/itm/2pcs-Microfiber-Waffle-Weave-big-dry-towel-cloth-cleaning-from-atop-Korea-/321043349587?hash=item4abfacc053&vxp=mtr

וגולת הכותרת מבחינתי , שלישיה של פדים ידניים של לייק קאנטרי : חיתוך , פוליש עדין , יישום של ווקס/סילנט.

מפה http://www.ebay.com/itm/LAKE-COUNTRY-Cutting-Polishing-Ultra-Soft-Finishing-Hand-Applicator-Pads-SET-/110933029406?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item19d41fb21e

אלוהים יודע מתי אקבל את המוצרים , אבל כשאקבל אעדכן.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שמעלי , על מנת למנוע פחדים

קפוץ לדואר, תוציא ויזה נטען הסכום של 1000 שח +20 שח עמלה ותהיה רגוע

עריכה: אפשר קישור לפלסטלינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...