Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

במקום לעמוד בתור ולפנות כמו כל הנהגים, הנהג הזה החליט לפתוח נתיב פניה משלו - לא הפריע לו שהוא עומד וחוסם לחלוטין

את הנתיב לנסיעה ישר שבכיוונו דולק האור הירוק - כל זה קורה בכביש בינעירוני בו המהירות המותרת 90 קמ"ש.

כשהתחלף לירוק הוא פנה שמאלה תוך סיכון אלו הפונים כחוק לצידו וממולו. גם המגדל שהוא בנה על הגג לא בדיוק

נראה "מעוגן כראוי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בנהריה, נהג משאית שמחליט שאין ל סבלנות ומנסה לעקוף את כל טור הרכבים ופתאום צץ מולי בנתיב שלי. כמובן שהיה צריך לנסוע ברוורס כל הדרך חזרה...

עריכה אחרונה על ידי urileshem
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך לנסוע עם מכוון? אולי זה שיושב לידו?

^

|

|

מזעזע. מזכיר לי את התאונה המפורסמת שהיתה ברמת גן שבה אוטובוס פגע בכלי רכב לאורך רחוב שלם עד שנעצר בשורת מכוניות שחנו במקביל. שם במזל לא היו נפגעים.

עריכה אחרונה על ידי ArikB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך לנסוע. עם או בלי מכוון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך לנסוע עם מכוון? אולי זה שיושב לידו?

^

|

|

מזעזע. מזכיר לי את התאונה המפורסמת שהיתה ברמת גן שבה אוטובוס פגע בכלי רכב לאורך רחוב שלם עד שנעצר בשורת מכוניות שחנו במקביל. שם במזל לא היו נפגעים.

אפרופו רמת גן ואוטובוסים. חבר מרמת גן הגיע יום אחד אל הלאנסר שלו כשבדרך הוא נתקל ברכב שמחנה במאונך באמצע הכביש "מי זה הדביל הז...? אויש!" לא אחרת מאשר הלנסר שלו, עם פתק שנהג דן נכנס בו חזק.5f7217202200c65b9d3a98a31824c4a4.jpg

הסרטון עם האוטובוס דרך אגב היה פה לדעתי או שנתקלתי בו בפייסבוק שבוע שעבר. מזעזע ולנהג המצלם יש המון מזל.

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחרון הנהג המצלם נופף באקדח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו רמת גן ואוטובוסים. חבר מרמת גן הגיע יום אחד אל הלאנסר שלו כשבדרך הוא נתקל ברכב שמחנה במאונך באמצע הכביש "מי זה הדביל הז...? אויש!" לא אחרת מאשר הלנסר שלו, עם פתק שנהג דן נכנס בו חזק.

מצאתי את התמונות מ-2002 של התאונה שצילמתי במצלמה הדיגיטלית הראשונה שלי!

עשיתי אז תמונת פנורמה ושלחתי לכל קבוצת החברים שלי בהוטמייל (מי זוכר?). אחרי כמה זמן התחלתי לקבל את זה בחזרה במצגות מטופשות וראיתי אפילו באתרים בחו"ל את התמונה המפורסמת.

תאונה 67 021.JPG

תאונה פנורמה 01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח זה קובי ג'ומה XD ביום היו עולים עליו בויצו עם תחפור, מזל שזה היה בערב/לילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...