Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנעול הגה,יעיל ?

Elantra05
שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , יש ברכב שלי ושל ההורים מנעול הגה ומעניין אותי לדעת האם זה באמת ''מונע'' מהגנב לגנוב את הרכב ?

כבר שמעתי בעבר כמו דברים שהם מנסרים את ההגה וכו' , לדעתי ההיגיון שאם יעמדו שלושה מכוניות ורק לאחת יהיה מנעול הגה הגנב יעדיף ללכת לאלה שאין להם מנעול .

אגב עצה שלי שבטח פה כולם יודעים זה שאתם חונים בחניון בחוף הים תמיד אבל תמיד אל תשאירו ברכב כלום !!, שם כל הגנבים עושים פטרולים ומתצפתים על בעלי הרכבים שבאים והולכים . ( מנסיון רע בעבר)

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב גניבות רכב נעשות ע"פ "הזמנה", לכן מאוד לא סביר שגנב רכב שיראה מנעול הגה יקפץ לרכב שחונה ליד, אלא פשוט יחתוך את ההגה.

לגבי פריצות רכוש אין טעם למנעול הגה, מכוון שהגנב לא מחפש לגנוב את הרכב אלא את תכולתו בלבד.

לדעתי מנעול הגה כיום מיותר לחלוטין.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב גניבות רכב נעשות ע"פ "הזמנה", לכן מאוד לא סביר שגנב רכב שיראה מנעול הגה יקפץ לרכב שחונה ליד, אלא פשוט יחתוך את ההגה.

לגבי פריצות רכוש אין טעם למנעול הגה, מכוון שהגנב לא מחפש לגנוב את הרכב אלא את תכולתו בלבד.

לדעתי מנעול הגה כיום מיותר לחלוטין.

לא יודע , עובדה ש להורים שלי היה בזמנו לאנטיס LX שמורה ביותר ובחוף הים בגעש גנב ניסה לגנוב את הרכב ולא הצליח אך השאיר נזק עצום .

לגבי רכוש אני לוקח את הפאנל נשלף(באוטו שלי ,כי זה דגם ישן יחסית) ו חוץ מזה לא משאיר שום דבר .

אגב תאמינו או לא לרכב הזה פרצו 5 פעמים !! ,ומי ישמע איזה סויויק עם גא'נטים 18 מניקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הראשון שלי היה פולקסווגן ג'טה 1989 אוטומטית .

היה לי מנעול הגה אדום יפה- האם זה עזר למנוע גניבה של הרכב ? לא .

מה כן עזר ?

הרכב עצמו- הוא נתקע וסירב להניע, אז הגנבים השאירו אותו באמצע הכביש ולקחו את הגלגל הרזרבי ואת הרדיו-טייפ :lol:.

קיבלנו שיחה מהמשטרה כעבור כמה שעות שהרכב נמצא :-D.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הראשון שלי היה פולקסווגן ג'טה 1989 אוטומטית .

היה לי מנעול הגה אדום יפה- האם זה עזר למנוע גניבה של הרכב ? לא .

מה כן עזר ?

הרכב עצמו- הוא נתקע וסירב להניע, אז הגנבים השאירו אותו באמצע הכביש ולקחו את הגלגל הרזרבי ואת הרדיו-טייפ :lol:.

קיבלנו שיחה מהמשטרה כעבור כמה שעות שהרכב נמצא :-D.

חח איזה נוכלים , אגב לסבתא שלי יש מולטילוק על התיבת הילוכים,מדבר ב שרייד 93 ,מעניין אם היום עוד ניתן להשיג כזה דבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמצעי היעיל ביותר למניעת גניבות הוא מנעול רב בריח לידית ההילוכים, בתנאי שהותקן בצורה מקצועית.

גנבים תמיד מעדיפים להתעסק באלקטרוניקה "שקטה" ולא במסגרות "רועשת".

פירוק מנעול רב בריח דורש ציוד מסגריה, וסביר להניח שהגנבים ידלגו לאובייקט הבא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מולטילוק ! איזה זכרונות ! :-D

כבר הספקתי לשכוח את הרב בריח האימתני הזה. :lol:

אגב ובשיא הרצינות: לדעתי המולטילוק זה דבר כל כך ישן שהוא חדש , כי סביר להניח שגנב הרכב המודרני שיראה מולטילוק על רכב 2012 לא ממש ידע מה לעשות איתו וכנראה שבכלל לא יהיה לו את הציוד הנכון לפרק אותו.

זה רעיון! להתקין מולטילוק ארכאי על רכב חדש- נראה לי יותר טוב מכל שאר המיגונים גם יחד !

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מולטילוק ! איזה זכרונות ! :-D

כבר הספקתי לשכוח את הרב בריח האימתני הזה. :lol:

באמת אימתני וגם מכוער ! אגב אני זוכר את המשפט בע''פ ''ההילוכים האלקט' שוחררו נסיעה טובה . :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמצעי היעיל ביותר למניעת גניבות הוא מנעול רב בריח לידית ההילוכים, בתנאי שהותקן בצורה מקצועית.

גנבים תמיד מעדיפים להתעסק באלקטרוניקה "שקטה" ולא במסגרות "רועשת".

פירוק מנעול רב בריח דורש ציוד מסגריה, וסביר להניח שהגנבים ידלגו לאובייקט הבא.

הכי היה קל לעקוף אותו ובלי כלי נפחות ומסגרות.

פותחים מכסה מנוע ומנתקים את הכבל ידית הילוכים מהגיר, לרוב צריך מברג וזהו ואז שמים את הגיר ב D אחרי שמניעים את הרכב.

לדעתי פתרון הכספת הוא היעיל ביותר כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי היה קל לעקוף אותו ובלי כלי נפחות ומסגרות.

פותחים מכסה מנוע ומנתקים את הכבל ידית הילוכים מהגיר, לרוב צריך מברג וזהו ואז שמים את הגיר ב D אחרי שמניעים את הרכב.

לדעתי פתרון הכספת הוא היעיל ביותר כיום.

אבל גם את ''הכספת'' כבר ראיתי שפורצים , ויש אפילו חכמים שעוד מפרסמים איך לעשות את זה :

http://www.youtube.com/watch?v=a3-QS4o-JEA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

חח אני מדמיין עוד כמה שנים כזה ילדים '' תגיד יש לך את הפריצה 6.0.1 למאזדה? , ילד שני: אל תשאל לא מצאתי קישורים להורדה''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדגיש ששום אמצעי מיגון הוא לא יעיל ב 100%.

יש כספות עם נגישות מאוד קשה לעבודה מאשר רואים בסרטון (רואים בסרטונים האחרים) ובכל זאת אפשר לפרוץ אותם, פשוט צריך יותר זמן וציוד שעושה רעש. לא משהו שהגנב הממוצע ישמח לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדגיש ששום אמצעי מיגון הוא לא יעיל ב 100%.

יש כספות עם נגישות מאוד קשה לעבודה מאשר רואים בסרטון (רואים בסרטונים האחרים) ובכל זאת אפשר לפרוץ אותם, פשוט צריך יותר זמן וציוד שעושה רעש. לא משהו שהגנב הממוצע ישמח לעשות.

כמובן,השמיים הם הגבול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שתכנן מוצר אחד או שנים במיגון רכב יצא לי לראות רכבים לאחר נסיוןן או לאחר גניבה.

כספת כמו שרואים בסרטון הגיעו עם המזדה מהיצרן עם חלק עליון שונה.פוינטר רק החליפה אותם. החיסרון שלהם זה הברגים כמו שרואים בסרטון. ע"י ייצור כלי פשוט ניתן לפתוח באותה מהירות.

כספת אלומניום שונה מכיוון שהברגים שקועים וקשים, לא כמו הברגים האלה.

אשתי נוסעת ברכב ישן עם מנעול הגה פשוט של 20 ש"ח. לא יעצור גנב אבל יגרום לו להסתכל ימינה לרכב אחר. לא כל הגנבים מסתובבים עם ציוד מלא.

כל מוצרי המיגון לא יגרמו למניעה אלא לעיכוב הגנבה. המוצרים הישנים הכי אפקטיבים כי הגנב לא בונה לפגוש אותם ברכב חדש.

לגנוב רכב זה עניין של 30שניות עד 45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שתכנן מוצר אחד או שנים במיגון רכב יצא לי לראות רכבים לאחר נסיוןן או לאחר גניבה.

כספת כמו שרואים בסרטון הגיעו עם המזדה מהיצרן עם חלק עליון שונה.פוינטר רק החליפה אותם. החיסרון שלהם זה הברגים כמו שרואים בסרטון. ע"י ייצור כלי פשוט ניתן לפתוח באותה מהירות.

כספת אלומניום שונה מכיוון שהברגים שקועים וקשים, לא כמו הברגים האלה.

אשתי נוסעת ברכב ישן עם מנעול הגה פשוט של 20 ש"ח. לא יעצור גנב אבל יגרום לו להסתכל ימינה לרכב אחר. לא כל הגנבים מסתובבים עם ציוד מלא.

כל מוצרי המיגון לא יגרמו למניעה אלא לעיכוב הגנבה. המוצרים הישנים הכי אפקטיבים כי הגנב לא בונה לפגוש אותם ברכב חדש.

לגנוב רכב זה עניין של 30שניות עד 45

זה במקרה והגנב יודע מה הוא הולך לעשות , במקרה שלי לפי הערכה של המוסך מורשה הגנב ישב על זה קרוב ל רבע שעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...