Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה לבעלים של פורשה פנמרה 4s 34-000-70

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוכן בשמחה לתרום למי שמוכן לעזור לעצמו או שלא יכול לעזור לעצמו. מי שמסוגל לעמוד בחום יום שלם ולהסתובב בין מכוניות יכול לעמוד גם בכניסה לקניון עם מדים של חברת שמירה או לעמוד ליד מכונה במפעל. אחרי שיעשה את זה אני אשמח להשלים את הכנסתו ביד רחבה.

זה שזו היתה פנאמרה לא אומר כלום כי גם לי ולך הכמה שקלים האלה לא היו משנים כלום בדיוק כמו לו (ואני חושב שאני יודע איזו פנאמרה זו אבל רק ביום רביעי אוכל לבדוק עם הבחור. אם זה מי שאני חושב אז תדה שהוא אדם שתורם המון לאלה שגורלם לא שפר עליהם ולא רק בכסף).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לומר את האמת בתור סטודנט עובד, בד"כ כשליח, אנימעדיף שאותו בחור עם הפנאמרה שמזמין את האוכל ייתן לי את ה15 שקל טיפ, ויעריך אדם שעובד ומתאמץ.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראלים זה עם מפונק ו95% מהאוכלוסיה פה חרא

85000 חברי פורום מוסרים לך תודה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיפי זה ה-0.1% של האלפיון העליון... שמשתינים עלינו בקשת :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - אני מבקש סליחתך מראש: השרשור הזה ממש ממש לא לעניין.

אשתי שתחייה, אם תראה את אותו קבצן, תנעל מייד את כל הדלתות ברכב (כי היום לא ניתן לדעת לצערי מי קבצן ומי לא, מי יכול לקחת לך את הרכב ומי לא), אבל לתת צדקה - היא תמיד תמצא דרך לתת (לבית הכנסת או בגדים לנזקקים), הכל תלוי ברצון שלך.

הצמתים נהיו קצת מסוכנים בימינו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן בשמחה לתרום למי שמוכן לעזור לעצמו או שלא יכול לעזור לעצמו. מי שמסוגל לעמוד בחום יום שלם ולהסתובב בין מכוניות יכול לעמוד גם בכניסה לקניון עם מדים של חברת שמירה או לעמוד ליד מכונה במפעל. אחרי שיעשה את זה אני אשמח להשלים את הכנסתו ביד רחבה.

1000%. כששליח מגיע אלי בגשם אני מוסיף לו עוד כמה שקלים לטיפ, אני נותן טיפ לפועל ששוטף לי את האוטו ואני גם לא משאיר פחות מ12% במסעדה (וגם 15% וגם 20%, תלוי). אני עוזר למי שעוזר לעצמו, לא לעלוקות ולנרקומנים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל מרצדסS עוצר בצומת, ניגש אליו קבצן "אדוני בבקשה 10 שקלים"

הנהג - מה 10 שקלים, שתלך לעשות עם זה סמים?

הקבצן עונה לו "מה פתאום סמים, אני נקי אדוני, אין לי כסף"

בטח תלך להמר עם הכסף הזה!

"לא הימורים, מה הימורים, אני לא מהמר אדוני"

הנהג מתחיל להתעצבן - אז זונות זה הקטע שלך?

"אדוני, אני צריך לאכול, אני לא הולך לזונות"

בוא כנס לאוטו, אני אקח אותך אלי הביתה אני אתן לך ארוחה כיד המלך עונה בעל המרצדס

אני רוצה שאשתי תראה איך חי מישהו שלא מהמר לא מזיין ולא עושה סמים!!!

פנמרה 4S זה פאסה. בדיוק לפני ימים אחדים הושקה פנמרה 5.

חזק! אהבתי :-)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני תיווכח שזה נכון מהערס שנדחף לתור בחרמון ודופק לך מרפק ואומר לך שאם אתה מדבר הוא יזיין אותך, ועד הבנזונה ששופך גחלים לוחשות ושורף חורשה שלמה, ועד המפגרת ששמה את ירין על הגג של הסנטה פה באריות בספארי וחושבת שזה מגניב.

95% מכאן זה דקלה בוטפיקה ושימי בחייאת שימי, אנחנו טיפחנו את הגועל נפש הזה, כשעומר אדם הוא דוגמא לאדם מצליחן וזמר בחסד עליון, ולדקור את המורה בבית ספר זה מגניב.

מספיק שתראה כמה ישראלים קאקרים לא רוצים לעבוד בחממה או בסיעוד, בוא תראה מי העובדי מטבח אצלנו בבית קפה ומאיפה הם באו, מעניין מי בנה לך את הבית שאתה גר בו. בטוח שכל אלה לא ישראלים. כי כולם פה רוצים להיות ישר מנהלים, עם הזין הכי ענק, עם הבית הכי גדול והאישה הכי כוסית.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר אל תהיה רגיש לכל החבורת חראות שקשה לך לראות שעומדת בצמתים, הדבר היחיד שצריך לתת להם זה לגווע ולתת לדארווין לעשות את שלו.

פשוט נמאס לי מכל העלובים האלה שטיפחה מדינת ישראל בחסותה.

אני חושב שחלק ממה שמייחד אותנו כישראלים לעומת אומות אחרות זה עניין הרגישות\מצפון כאשר רואים קבצנים. חלק מ"שיטת השיווק" של הקבצנים האלו היא אכן להראות מסכנים מאוד (וחלקם לא באמת כאלה) בשביל לשבור לך את הלב ולגרום לך לתרום (להרגעת המצפון הפנימי).

אני חייב לציין שיש מקרים שבאמת מצליחים לשבור לי את הלב, אך לעיתים אתה מוצא את עצמך נלחם עם עצמך האם מדובר במצגת שווא או לא, והאם באמת כדאי לפתוח את הלב והכיס ולעזור לאותו מסכן - או לא.

איך הופכים לבעל פנמרה ? לא תורמים ברמזור

מחקר מעמיק שערכתי מגלה שרוב התורמים הם אכן בעלי המכוניות הפחות מהודרות

זה נכון גם ב"טיפים" לבעלי מקצוע. רוב אלו שנותנים "טיפ" הם כאלו שרחוקים מלהיות עשירים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק זה לא כזה נכון, אני עובד עם קהילה מבוססת ואמידה וחלק ממנה שייכת לעיתים לאלפיון העליון.

בהרבה מקרים הטיפים יהיה בגובה שעה העבודה שלי או יותר למשלוח, גם אם זה משלוח של 70 שקלים. טיפים של 25-30 ש"ח מקובלים, סלבים בד"כ גם מביאים טיפים משובחים, השחקני כדורגל ואנשי העסקים הם היותר נדיבים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעומר אדם הוא דוגמא לאדם מצליחן וזמר בחסד עליון

אני חושב שכאן התכוונת לאייל גולן, אדם מצליחן וזמר בחסד עליון ששאלת הקשר שלו עם משפחות פשע לא עומדת בספק (לא אומר שהוא עושה איתם עסקים, אומר שהוא קשור והוא באמת קשור והוא בעצמו אומר את זה).

בנאדם אפס עם אגו מפוצץ שיודע איך למצוץ כל שקל ושקל ותהילה בעיקר מאנשים חסרי יכולת, ממש ממשיך דרכה של הממשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני תיווכח שזה נכון מהערס שנדחף לתור בחרמון ודופק לך מרפק ואומר לך שאם אתה מדבר הוא יזיין אותך, ועד הבנזונה ששופך גחלים לוחשות ושורף חורשה שלמה, ועד המפגרת ששמה את ירין על הגג של הסנטה פה באריות בספארי וחושבת שזה מגניב.

95% מכאן זה דקלה בוטפיקה ושימי בחייאת שימי, אנחנו טיפחנו את הגועל נפש הזה, כשעומר אדם הוא דוגמא לאדם מצליחן וזמר בחסד עליון, ולדקור את המורה בבית ספר זה מגניב.

מספיק שתראה כמה ישראלים קאקרים לא רוצים לעבוד בחממה או בסיעוד, בוא תראה מי העובדי מטבח אצלנו בבית קפה ומאיפה הם באו, מעניין מי בנה לך את הבית שאתה גר בו. בטוח שכל אלה לא ישראלים. כי כולם פה רוצים להיות ישר מנהלים, עם הזין הכי ענק, עם הבית הכי גדול והאישה הכי כוסית.

מצטער אבל כנראה שאתה חי באיזו חממה מסכנה משלך, מסתובב עם האנשים הלא נכונים ורואה רק את הקצוות המגעילים של האוכלוסיה. אני נתקל בהם גם לפעמים, בעיקר במקומות המוניים מדי. לא מזמן למשל הייתי בהופעה ועמדתי כמו כולם כמעט שעה לפני תחילתה, בצפיפות, רק בשביל שאיזה בן זונה ייעמד לידי בשנייה שההופעה התחילה, דפק לי מרפק בגב (בדיוק כמו שציינת) וכשהעזתי להעיר לו אמר "מה אתה נדחף? אני עומד פה כבר שעה". אחד אחר, אדם מבוגר בן 40 לפחות, פשוט שעט קדימה תוך כדי שהוא דוחף ומפיל לרצפה את כל מי שבדרכו, בשביל להתקדם קרוב יותר לבמה. אז כן, יש אנשים מגעילים, אבל בניגוד אליך אני רואה אותם כ-5% של האוכלוסיה ולא ה-95%. מי יודע, אולי זה אני שמסתובב במקומות ה"לא" נכונים...

חלק מ"שיטת השיווק" של הקבצנים האלו היא אכן להראות מסכנים מאוד (וחלקם לא באמת כאלה) בשביל לשבור לך את הלב ולגרום לך לתרום (להרגעת המצפון הפנימי).

בדיוק. לא מזמן אפילו ראיתי קבצן שאשכרה הוריד לעצמו יד אחת ורגל אחת כדי להיראות מסכן :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...