Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוח שרוול.

מה רע בשביט?
שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד. לדעתי הצלת את חייך במהלך הזה.

ברשותך שאלה קטנה. מה ההשלכות הבריאותיות של זה שאתה למעשה מוגבל בכמויות האוכל? הגוף לא נקלע למחסור ברכיבים מסויימים?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מצויינת.

עד אותו יום הניתוח, הגוף הואבס בעצם בכמויות של אותם חומרים חיוניים (ויטמינים, מינרלים ואבות המזון), וכך יוצא שעבור מסת גוף גדולה מאד הגוף צורך כמויות גדולות מאד ובגלל גם המסת גוף הגדולה, גם העודפים נשמרים, בעיקר של השומן ויוצרים עוד מסה.

הניתוח בעצם גורם לכך שהגוף נכנס לחוסר בחומרים האלה ואז מתחיל לחסוך.

אני רק חייב להזכיר שמי שהולך על פי תזונה נכונה, לא סובל מחוסר חיוני ולא צריך תוספי תזונה.

ואז מה שקורה שמסת הגוף יורדת וגם הצריכה של הגוף את אותם חומרים חיוניים יורדת ובעצם הגוף משתמש רק במה שהוא צורך וכמעט ואין אגירה של מסת שומן.

מי ששומר על התזונה יכול לשמור על קיבה קטנה ומשקל תקין כל ימי חייו.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיר את הכובע, כל הכבוד.

בדיקות מעולות זה נהדר.

מדהים עד כמה הגוף זה דבר גמיש, גם מבחינת צורה וגם מבחינת שימוש/חילוף/ניצול חומרים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך! ממש תענוג לראות את זה קורה גם לאחרים! :)

לפעמים גמיש יותר מדי...

מה עם עודפי עור?

יפה מאוד ובהצלחה!

יש לו. והוא יצטרך ללמוד להתמודד איתם או לחילופין - שוב להכנס תחת הסכין שיורידו אותם.

גם לי יש, אחרי ירידה של 57 קילו. אני כרגע לומד להתמודד איתם, ובסה"כ נראה לי שמצליח. נראה בקיץ.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מתעלק על השרשור..."

אני לפני כחודש עשיתי ניתוח טבעת בקיבה, התחלתי במשקל של 125 קילו על 1.75 מטר,

היום 7 קילו אחרי, יורד בהדרגה, עדיין ממלא צלחות ומפסיק לאכול לאחר שני ביסים בגלל תחושת שובע (חנק) מוקדמת.

אני יודע שבניתוח שרוול יורדים ממש מהר בהתחלת, שמעתי גם על 30 קילו בחודש.

כרגע הטבעת סגורה על 7.

אני מבחינתי מסתפק ב80 85 קילו, החודש אני אתחיל לשלב גם ספורט, אני בונה על ירידה מתונה בשילוב אירובי לבריאות.

נתראה בקיץ שביט...

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! שביט זאת פעם ראשונה שראיתי את השרשור הזה וכל תמונה שהעלית ראיתי שאתה קטן יותר, והחיוך שלי גדול יותר.

תגובה זו מפי בחור שמן בן 21 בגובה 1.83 במשקל 125 קילו.

שביט, או כל אחד אחר שעשה את הניתוח- אתם חושבים שהייתם מצליחים להגיע לתוצאות כאלה ללא ניתוח?

פשוט כל פעם שאני מתחיל דיאטה/ חושב על דיאטה- אני יודע שהעין שלי לא תוכל לעצור. לכן אני מתחיל לחשוב לכיוון הניתוח- אם העין לא עוצרת- הגוף יעצור.

renault clio 2001 1.4 16V- מתה.

seat ibiza 2001 1.6 - נמכרה.

volkswagen passat 2002 2.0- עדיין איתנו =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! שביט זאת פעם ראשונה שראיתי את השרשור הזה וכל תמונה שהעלית ראיתי שאתה קטן יותר, והחיוך שלי גדול יותר.

תגובה זו מפי בחור שמן בן 21 בגובה 1.83 במשקל 125 קילו.

שביט, או כל אחד אחר שעשה את הניתוח- אתם חושבים שהייתם מצליחים להגיע לתוצאות כאלה ללא ניתוח?

פשוט כל פעם שאני מתחיל דיאטה/ חושב על דיאטה- אני יודע שהעין שלי לא תוכל לעצור. לכן אני מתחיל לחשוב לכיוון הניתוח- אם העין לא עוצרת- הגוף יעצור.

מנקודת המבט שלי בתור בעל טבעת כחודש וחצי, יש אפשרות לעשות דיאטה ולהוריד אחוז מסויים מהמשקל, להישאר בו זה כבר משהו אחר.

היום בעבודה נלחמתי לסיים שניצל תירס אחד עם קצת חומוס בצד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בעבודה נלחמתי לסיים שניצל תירס אחד עם קצת חומוס בצד...

ממה שאני מכיר מאנשים שעשו את הניתוח, זה לא לעבור את הניתוח והשאר יעשה את שלו, אתה חייב לשנות עוד דברים, אחד מהם הוא ההליך המחשבתי בנוגע לאוכל.

לא צריך "להלחם לסיים", מהיום אתה צריך להיות גאה בכמויות שהיו על הצלחת והלכו לפח (לפחות עד שתלמד לכמת נכון את האוכל על הצלחת).

בהצלחה בהמשך הדרך :-D

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר מאנשים שעשו את הניתוח, זה לא לעבור את הניתוח והשאר יעשה את שלו, אתה חייב לשנות עוד דברים, אחד מהם הוא ההליך המחשבתי בנוגע לאוכל.

לא צריך "להלחם לסיים", מהיום אתה צריך להיות גאה בכמויות שהיו על הצלחת והלכו לפח (לפחות עד שתלמד לכמת נכון את האוכל על הצלחת).

בהצלחה בהמשך הדרך :-D

להילחם לסיים ז"א למלא צלחת "רגילה" כמו של אדם רזה בדיאטה ולא כמו של בולדוזר ולאכול רבע מזה...

היום לדוגמא:

הייתה לנו איזשהי פעילות בעבודה, חילקו בורקסים, ב8:30 אכלתי בורקס קטן, ב12:00 שתיתי קפה שחור עם קצת "פיתה קראנץ'" בצד בכמות של חצי כוס בערך וב20:00 אחרי שתקף אותי רעב מטורף עם כאבי ראש, כי בתכלס לא הכנסתי כמעט כלום לפה עד לאותו הרגע (יום שדרך אגב היה מלא בתיזוזים), למרות הרעב לקח לי 20 דקות לאכול 2 ביצים מקושקשות, בלי כלום, והתפוצצתי.מה שביום אחר היה מצדיק לאפה שווארמה עם שקית צ'יפס בצד וכמעט חצי בקבוק קולה.

מה שיפה בזה, זה שאתה לא צריך לברור מה אתה אוכל מכיוון שבכל מקרה אתה לא תצליח לאכול רבע ממה שנראה לך שתוכל לסיים. שים בצלחת מה שתרצה, אבל תדע שחבל על האוכל כי זה לא ייכנס לשום מקום.

ה"בעיה שלי" בהשמנה הייתה תמיד כמויות של אוכל, לא מתוקים, גלידות שייקים ו"פסק זמן" עדיין יוכלו לרדת בכיף עד למטה, אז באמת הטבעת לא שווה כמעט כלום, מה שטוב זה שכל הדברים האלה לא מדברים אליי בכלל, למזלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

הגעתי לתוצאות כאלה בלי ניתוח, הבעיה היא לשמור.

האופציה הניתוחית נותנת לך כלי לשמר את התוצאות עם חצי מהמאמץ.

הניתוח ממש לא פיתרון, שלא יהיה ספק פה.

זה לא זבנג וגמרנו.

יוסי, אתה מהאנשים שלא יצליחו עם הטבעת דווקא בגלל שאתה נלחם עם האוכל.

האוכל הוא דלק, האוכל הוא חבר ולא אויב, וזו הסיבה שאני לא מאמין בקבוצות תמיכה המניעתיות שקיימות. כי הן אומרות לך "אתה חלש, האוכל חזק, תתרחק ממנו"

בפועל, אם אתה לא שולט באוכל, הוא שולט בך. כשתדע לקחת את השליטה באוכל, עשית עבודה מדהימה.

בתמונה תוכלו לראות את ההבדלים בין כל הניתוחים הבריאטריים.

אני עשיתי את הימני ביותר, יוסי את השמאלי ביותר.

IMG_2186.JPG

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להביע עמדה שכנראה לא תהיה מאוד פופולארית.

דעתי על כל ניתוחי הקיצור/טבעת/שרוול למיניהם שלילית.

בגדול, הם נותנים פתח לאדם לחמוק מאחריות לגורלו, לגופו ולבריאותו ולהעביר את האחריות לגורם אחר, במחיר הליך רפואי פולשני, יקר, כואב וגם מסוכן.

במילים אחרות, האדם טוחן ואומר לעצמו, בתת המודע - מכסימום, כשנעמוד על סף התהום נעשה ניתוח.

נכון, הסביבה היום מאוד לא תומכת עם כל הפרסומות למזון, והזמינות העצומה של מזון מהיר ולא בריא, הכל נכון.

ועדיין, אדם צריך לגלות אחריות וכח רצון.

אני מניח שיש מקרים בהם ניתוח שכזה הוא הכרח, בין אם מדובר בבעיה רפואית או מנטלית חריגות.

אבל כל כך הרבה מנותחים? זה מדהים.

קצת מזכיר את מה שקורה עם הריטלין. חצי מתלמידי ביה"ס לוקחים ריטלין כי ההורים/מורים שלהם לא יכולים להתמודד איתם.

אני מפרגן לכל מי שעבר את התהליך הכואב הזה, שביט וכל האחרים, ושמח בשמחתו של מי שזה הצליח לו כי להיות שמן בחברה המודרנית, מעבר לבעיות הרפואיות הנלוות, זה אות קיין, אבל יש כאן מפגש אינטרסים של רופאים/קופ"ח/הממסד הרפואי לדחוף להליך הזה ולתת לו לגיטימציה רחבה מכפי שנדרש.

וגם אני רחוק מלהיות שחיף, סוחב ק"ג עודפים ונלחם בהם מרבית חיי.

יאללה, נכנס לממ"ד :-)

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...