Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סדרה טובה לראות

ARKODrama
שימו לב! השרשור הזה בן 3856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שבעוד שבועיים וחצי העונה השניה של "משחקי הכס" עולה, וזאת אחד הסדרות היותר מרתקות שעלו לטלויזיה אני חושב שזה מה שכדאי לך לראות:)

How to make it in america- סדרה מעולה, בסגנון ומהיוצר של הפמליה אך בוטלה בצער רב בסיום העונה השניה. חבל.

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 221
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שובר שורות באמת טובה, במיוחד בעונות הראשונות שלה. משחקי הכס גם כן מעולה, למרות שלי לי איזה שניים-שלושה פרקים לקלוט את כל שמות הדמויות.

עונה 5 פרק 1 של הסידרה שובר שורות ניתנת להורדה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Wire היא אכן הסדרה הטובה בכל הזמנים, לדעתי - ובהפרש. היא באמת עשויה להיות איטית מדי כשהיא משודרת בקצב של פרק לשבוע, אבל לא מזמן יס עשו מרתון של פרק ביום וזה מושלם.

משחקי הכס הבאה אחריה, סדרה מדהימה מכל היבט. יותר דומה לסרט בן 10 פרקים מאשר לסדרה.

הסופרנוס הבאה בתור. סדרה מצויינת עם כמה דיאלוגים ודמויות באמת מצויינים.

אוז הבאה בתור, סדרה מבריקה אבל מדכאת. לא תמצא בה מסרים של אופטימיות.

The Shield היא סדרה מצויינת. היא לא ברמה של The Wire, אבל תהיה קלה יותר עבור רוב האנשים. היא מתאגרת את הצופה, מה שהרבה סדרות לא עושות (נגיד 24).

24 היא סתם דרך להעביר את הזמן. העונה הראשונה עוד איכשהו בסדר, אח"כ זה מתדרדר. אני רואה אותה בדיוק, זה טוב להעביר את הזמן כשאני רץ אבל לא הייתי מבזבז עליה זמן מעבר.

טרה נובה זו חרא של סדרה, ולמיטב ידיעתי הורדה מהמסך אחרי העונה הראשונה. זה בידור לכל המשפחה כפי שהיה בשנות ה90, קיטשי ודפוק. זה פשוט לא עובד כיום, כששסדרות של HBO הן הסטנדרט.

אהבתי את Breaking Bad.

Strike Back התחילה טוב, המשיכה פחות טוב. עדיין הייתי רואה, אם אין משהו אחר.

המפץ הגדול ושני גברים וחצי הן הקומדיות האהובות עלי. מאחרות אני פשוט לא צוחק (מלבד את Family Guy וכו') וחלקן אפילו מדכא (מופע שנות ה70, נגיד).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Wire היא אכן הסדרה הטובה בכל הזמנים, לדעתי - ובהפרש. היא באמת עשויה להיות איטית מדי כשהיא משודרת בקצב של פרק לשבוע, אבל לא מזמן יס עשו מרתון של פרק ביום וזה מושלם.

משחקי הכס הבאה אחריה, סדרה מדהימה מכל היבט. יותר דומה לסרט בן 10 פרקים מאשר לסדרה.

הסופרנוס הבאה בתור. סדרה מצויינת עם כמה דיאלוגים ודמויות באמת מצויינים.

אוז הבאה בתור, סדרה מבריקה אבל מדכאת. לא תמצא בה מסרים של אופטימיות.

The Shield היא סדרה מצויינת. היא לא ברמה של The Wire, אבל תהיה קלה יותר עבור רוב האנשים. היא מתאגרת את הצופה, מה שהרבה סדרות לא עושות (נגיד 24).

24 היא סתם דרך להעביר את הזמן. העונה הראשונה עוד איכשהו בסדר, אח"כ זה מתדרדר. אני רואה אותה בדיוק, זה טוב להעביר את הזמן כשאני רץ אבל לא הייתי מבזבז עליה זמן מעבר.

הסמויה! הסמויה! הסמויה!

כמי שראה אותה קצת אחרי שיצאה (עברו כמה שנים טובות) אני ממליץ לך .. אהה סליחה אני מכריח שלא נאמר מפציר בך לבזבז את הזמן שלך מול הסדרה הנפלאה הזאת.

אין סדרות כאלה , אין לך גם למה להשוות (אפילו סופראנוס) ברמת האותנטיות,הדיאלוגים,הדמויות וכו׳.

עזוב , חפש ברשת לגביה ,כמות המלל שנפכה עליה פשוט ״מגוחכת״.

בייס יש סדרה חדשה בערוץ של אייצ בי או , שמה בישראל הוא הפירמה.:wink: לדעתי סדרה מצויינת (הפרק ראשון לא מסגיר).

כרגע הם בפרק השביעי , אני אישית מופתע לטובה .

אל תתן למיקום של הפיסקה להטעות אותך , באותה נשימה אני ממליץ על שובר שורות . סגנון אחר,הפקה שלא מביישת סרט עתיר תקציב וסיפור שיעורר בך דברים דברים שלא חשבת שסדרות טלויזיה יכולות לעורר.

rover r75 -2.5L v6 -177h.p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Falling Skies - לא ראיתי שמישהו רשם על זה, אבל זה חובה חובה חובה, המון אנשים קיללו אותי על כך שהמלצתי להם, ממכר ברמות קשות ומותח עוד יותר ברמות קשות. אם אני לא טועה ספילברג איך שהוא קשור גם בזה.. נדמה לי.

.

כלכך שנאתי את הסדרה בפעם הראשונה שצפיתי בה! הורדתי אותה למחשב כי היא נראתה טובה ואחרי שסיימתי התחלתי לקלל! והכל בגלל שלא הייתה עדיין עונה שנייה!

הסדרה מותחת וממכרת ברמות קשות ועכשיו העונה השניייה בעיצומה ומהמעט שראיתי (רוצה לראות הכל במרוכז אח"כ) היא רק משתפרת!

מומלץ ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOSS היא בפירוש הסדרה הטובה ביותר בשנים האחרונות בטלביזיה, יש פרקים שפשוט מצמידים אותך לכורסא כמו קולנוע ברמה הגבוהה ביותר.

אם רוצים לחזור "קצת" אחורה, אפשר לשלוף את הסדרה הגדולה ביותר שהיתה, ואחת החשובות מבחינת השפעתה על יצירות לטלביזיה עד ימינו אלה - Twin Peaks. למי שפספס בזמן אמת, כדאי לסגור את החור הזה בהשכלה...

סדרה מצחיקה, בימים אלה, התכנית של ריקי ג'רווייס, המצויירת עם פילקינגטון... לא יודע למה - על הנייר זה טפשי, בפועל זה פשוט פנומנלי.

מד"ב - לא ראיתי סדרה אחת ראויה כבר שנים. מה קורה לז'אנר הזה? "אבודים" הרסה כל סיכוי לכתיבה מעניינת באמת?

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גיליתי לפני כמה שבועות ב-VOD של YES סדרה שנקראת FLASH FORWARD.

סדרת משטרה (FBI) מעניינת וסוחפת (לפחות אותי).

אמנם זו סדרה משנת 2010 אבל היא טובה מאוד בעיניי (ובחינם ב-VOD).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה ז'אנר אנחנו מדברים?

הסדרה האהובה עליי ביותר היא מחשבות פליליות, בנוסף אשתי ואני מאד מאד נהננו מTHE KILLING שנגמרה לפני שבוע בYES OH.

השנה החלטנו גם להוריד אבודים לראשונה וראינו תוך 6 שבועות את כל הסדרה מלבד העשרה פרקים האחרונים של העונה האחרונה - זה הפך לכל כך דבילי שאנחנו לא יכולים לראות את זה יותר :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופרנוס הסידרה הכי טובה שראיתי, חובה להשלים מי שלא ראה.

משחקי הכס הסידרה הכי איכותית שיצאה מאז אבודים, לא יכול לחכות לעונה שלישית.

יש סידרה חדשה עם צ'רלי שין למי שאהב שני גברים וחצי "סדנה לעצבים" (anger management)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף להמלצות את הסדרה החדשה: NEWS ROOM

הסדרה עוסקת בצוות חדשות ברשת כבלים בכיכובו של JEFF DANIELS (מDUMB AND DUMBER עם ג'ים קארי).

רק פרק רביעי בינתיים אך לדעתי מתפתחת להיות אחת הסדרות היותר מדוברות והיותר מעניינות לאחרונה.

לאלו שאוהבי המפענחת "THE CLOSER", בשעה טובה, חזרה הסדרה ל6 פרקים מסכמים ואחרונים בהחלט של הסדרה, אני חולה על ברנדה לי, מומלץ ביותר, ולמי שלא מכיר את הסדרה, להתחיל לראות מהפרק הראשון.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שיצאה העונה החדשה לפני שבוע, אני חייב לאזכר פה שוב את Breaking Bad. סדרה מדהימה ומומלצת לכל חובב טלויזיה.

אני גיליתי לפני כמה שבועות ב-VOD של YES סדרה שנקראת FLASH FORWARD.

סדרת משטרה (FBI) מעניינת וסוחפת (לפחות אותי).

אמנם זו סדרה משנת 2010 אבל היא טובה מאוד בעיניי (ובחינם ב-VOD).

סדרה מאוד מעניינת, מהיוצרים של אבודים.

לצערנו היא בוטלה בסוף העונה הראשונה:cry:

הסיבה עדיין לא ברורה לאף אחד וכנראה תצטרף לFirefly לרשימה של סדרות שבוטלו ברגע השיא ללא סיבה..

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...