Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סדרה טובה לראות

ARKODrama
שימו לב! השרשור הזה בן 3856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 221
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודשיים מאוחר יותר...

נסה את ARROW - סדרה חדשה יחסית (עדיין עונה ראשונה,עכשיו יצא פרק 10) - אני אהבתי דווקא.

לגבי מי שהמליץ על ניקיטה - הצחקת לי את השמאלית :|

חיקוי עלוב,קאסט עלוב עוד יותר,ועלילה לטיפש-עשרה בעיקר.

לא היה ולא יהיה על המקור (La Femme Nikita,עם פטה וילסון הפרגיה :p)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי בקליפורניקיישן , עכשיו אני בעונה 6 , כן , יש דברים טובים , אבל כבר בעונה 3 בערך התחלתי להשתעמם

מישהו יכול להאיר את עיניי , אני מרגיש שיש דפוס שכל הזמן חוזר על עצמו , את עונה 4 ו5 ראיתי בסבל

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש משהו חדש שבינתיים נראה לא רע, שודרו כבר שני פרקים

חפש banshee.

אגב יצאה סדרה לסרט טרנספורטר(המשלח?) של ג׳ייסון סטטהם. להתרחק כמו מאש, ערוץ הילדים מפיקים דברים איכותיים יותר מהגועל הזה! ..אם כי סצינות המרדפים סבירות+..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם שטויות

תראו bleach, one piece, claymore, basilisk, fairy tail.

יותר טוב מהשטויות האלה של הטלויזיה (כן, ראיתי גם את כל השטויות של הטלויזיה)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו העונה האחרונה ?

אם כן יש מצב שהיא מתחילה עם השיר של הרולינג סטונס SYMPATHY FOR THE DEVIL ?

צפיתי בקליפורניקיישן , עכשיו אני בעונה 6 , כן , יש דברים טובים , אבל כבר בעונה 3 בערך התחלתי להשתעמם

מישהו יכול להאיר את עיניי , אני מרגיש שיש דפוס שכל הזמן חוזר על עצמו , את עונה 4 ו5 ראיתי בסבל

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדפוס הוא ציצים, ולי אישית אין שום בעיה עם זה :lol:

אבל ברצינות לרגע - אני מאוד אוהב את הסדרה אבל זו לגמרי סדרה של סטייט אוף מיינד. הרי לא קורים שם דברים יותר מדי מותחים או עמוקים, וזו גם לא סדרת קומדיה שאתה צוחק כל הזמן. זו יותר סדרה שיוצרת סיטואציות משעשעות/מוזרות (שלרוב כוללות איזושהיא התייחסות לסקס, נכון) עם הבלחות של גאונות לעיתים רחוקות. דומה ל"פמליה" לצורך העניין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדפוס הוא ציצים, ולי אישית אין שום בעיה עם זה :lol:

אבל ברצינות לרגע - אני מאוד אוהב את הסדרה אבל זו לגמרי סדרה של סטייט אוף מיינד. הרי לא קורים שם דברים יותר מדי מותחים או עמוקים, וזו גם לא סדרת קומדיה שאתה צוחק כל הזמן. זו יותר סדרה שיוצרת סיטואציות משעשעות/מוזרות (שלרוב כוללות איזושהיא התייחסות לסקס, נכון) עם הבלחות של גאונות לעיתים רחוקות. דומה ל"פמליה" לצורך העניין.

בדיוק. זה לספוג את האווירה והvibe, העלילה פחות משנה. והשיר פתיחה גאוני לגמרי (במיוחד עם איך שהוא מתאים לסדרה עצמה). מת על הסדרה הזו, ויש כמה הברקות קומיות מצויינות גם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...