Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על subaru B4 3 ליטר ידנית 2007.

MiT5
שימו לב! השרשור הזה בן 4516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חטיבה או תיכון?

תואר ראשון.

הבנתי את הכוונה שלך, החזקתי כבר כמה רכבים חזקים וגם לא.

בכללי עבדתי כמעט בכל תחום אפשרי ברכב, כולל שיפוץ טורבוים ומזרקים.

כך שתבין לבד שהמסכנות שלך לא לעניין, השיקול שלי מובן מדוע דווקא רכב זה.

הרכב עכשיוי יהפוף לרכב לסופי שבוע.

דירה אני עד סוף השנה מסיים לשלם, רוצה גם לשאול מה הגיל שלי?

יש לך עוד שאלות?

לשם השווה לכל החכמולוגים היו לי כבר וולוו t5 מחוזקת, פגיו 205 מנוע mi16 , סיטרואן bx gti 1900 ועוד כמה רכבים עממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני לא אוהב לראות שממהרים לשפוט חבר פורום.

ראיתי תגובות שלך בפורום שיפורים ובפורום תחזוקה, ניכר שיש לך ידע רב בנושא ואולי יום אחד יהיה לי עם מי להתייעץ לגבי מכונת נהיגה קומפקטית ומהנה לפולני השפוי :-P

אבל לבינתיים אני מתאבל על העובדה שבארץ הזאת אי אפשר לגדוש אוונסיס :evil: נו שויין - בכל זאת רק 4 הילוכים, מה זה כבר יתן לי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני לא אוהב לראות שממהרים לשפוט חבר פורום.

ראיתי תגובות שלך בפורום שיפורים ובפורום תחזוקה, ניכר שיש לך ידע רב בנושא ואולי יום אחד יהיה לי עם מי להתייעץ לגבי מכונת נהיגה קומפקטית ומהנה לפולני השפוי :-P

אבל לבינתיים אני מתאבל על העובדה שבארץ הזאת אי אפשר לגדוש אוונסיס :evil: נו שויין - בכל זאת רק 4 הילוכים, מה זה כבר יתן לי.

תודה באמת תודה, בדרך כלל אני מנסה לעזור לכל אדם מעניין או הגיוני או שפוי שחיי בארץ ( אני מנסה לשרוד במציאות הקשה).

והתגובות שלי מאופקות. הידע הוא מעבודה פרויקטים שראיתי הרשת פורומים ובעלי מקצוע אחרים.

כשאני לא יודע או לא בטוח אני שואל אנשים שיכולים לדעת את התשובה ולמקרה אחרון הפורום כל פורום.

כייף לחלוק מידע עם אנשים שגם בראש כמו שלך.

אני עוד רוצה משהו שפוי - זו פחות או יותר האופציה הכי קרובה למציאות.

למה אתה לא יכול לגדוש עם אוונסיס, בגלל החוקיות?

כשאני ירצה לגדוש עם הspec 3 אף אחד לא יעצור בעדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת להגיד שאחרי שתגדוש אותה, אף אחד לא יעצור בעדך :)

לגבי השאלה המקורית שלך,

מעטים האנשים שיודעים לזהות את ההבדל בינה לבין כל B4 אחרת, ולדעתי כל מי שמבחין - מעריך. או נעקף.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי לעומק את כל התגובות מעלי, אבל מכיר את הרכב.

B4 ספק B ידנית זה רכב מדהים.

אם אתה מוכן לצריכת דלק גבוהה, זה באמת רכב מדהים.

מגיע עם מתלים מוקשחים וחישוקי 18 אינצ'. זה ההבדל המרכזי מהדגם הרגיל של ה- 3 ליטר.

בטח יש עוד כמה שינויים (אולי דוושות אלומניום וכו', אבל לא סגור על הכל). בכל השאר, הרכב זהה לגמרי.

גם בצורה החיצונית, גם בצורה הפנימית (אודיו וכו').

רכב מאוד מאוד מהנה לנהיגה.

הסובארו B4 רכב מאוד אמין. לגבי המנוע 3 ליטר- אני לא מאוד מכיר. אני חושב שאין לו איזשהן מחלות מיוחדות. כך שהתוצאה בסה"כ, רכב אמין.

כמה נמכרו כאלה, לא בטוח שהרבה. אז כנראה שיהיה קשה למצוא.

אם תמצא, בטוח שתהנה מהרכב.. ודלק- פשוט לא לחשוב על זה.

אני נוסע באלפא 3 ליטר (ועוד 200 סמ"ק). הדלק כואב. אבל הצליל והכוח.. שווה הכל.

בהצלחה,

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכית - מעריך ואז נעקף. אם לא - נעקף, ורק אז משער מה עקף אותך ומעריך :wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי השרשור הזה מאז שנפתח ולא הגבתי עד עכשיו.

הרכב הזה בהמה רעה! כשאני רואה כאלה על הכביש, ולא הרבה, אני שוכח מהכל, העיצוב והמנוע פה משחקים אותה ובגדול.

בכללי החלום היותר צנוע שלי הוא סובארו לגאסי הדור הקודם, החלום הגדול כמובן שהוא אסתי!

אם יש לך את הכסף והרצון הגדול, מי יכול לעצור אותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה לא רק אני חושב על הרכב הזה בסתר, יש עוד הרבה שאם היו יכולים היו מרשים לעצמם בהמה כזאת!?

אם הוא היה מתאים לצרכים שלי כבר מזמן היה לי אחד כזה בחניה :twisted: רק תזהר כי שמעתי ששמו לנו בב"ש כמה מצלמות גאטסו רמזור חדשות.

ד"א, האנשים שהכי כדאי לשאול בקשר לרכב הם נתן ואיציק כדורי בכדורי חלפים מול השוק הם מכירים בערך כל רכב ואוהבים לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האזהרה, אין לי כל כך מה לשאול את כדורי.

שורה תחתונה לא משלה את עצמי, כי כמו שרשמתי בתחילת כשרשור - " בשביל לנסוע טוב על רכב על רמה צריך גם לדעת לשלם בהתאם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהרצון שלי להחזיק כזה רכב גם עובר לי בראש.

האלפא של תמיר פשוט דורסת לי את הפצעים! -> מת על הרכב.

למה לא לגדוש את האוונסיס? כן, בגלל החוקיות.

לא רוצה להתעסק עם זה וגם בסופו של דבר זה רכב 4 הילוכים - גם אם אני אגדוש אותו ויהיה לי קצת יותר כוח, חוץ מלהאיץ מ0 ל100 יותר מהר אני לא אקבל מהרכב כלום וההשקעה תהיה לא כדאית.

הרכב הבא יהיה רכב גודש עם גיר ידני -> שנה שנתיים ואז נעבור לSUV לטיולים :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים כבר אמרתי?

פשוט לא חשבתי שיש עוד כמוני באזור שלנו...

יכול להיות פרוייקט סופר מדהים(שעבר לא מזמן בראשי ונגנז)

ורק מי מנסע על רכב שכזה יוכל להעריך את תכונותיו ,אני במיקרה נסעתי על אוטומטית.

לא פחות ממדהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחושבים על הרכב הזה המציאות קצת מתשטשט.

מה שמושך אותי ברכב זה הביצועים מול הנוחות זה אולי במחיר ההגיוני הפתרון היותר מציאותי לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...