Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגרות גודש - שקל לכל קילומטר

fizban
שימו לב! השרשור הזה בן 4771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העליתי את השאלה הזו בתחילה השרשור.

לדעתי צריך לשים לנו התקן בפי הטבעת שמחייב אותנו בשקל כל פעם שאנחנו מחרבנים, זה פשוט מגיע לנו.

את זה לא יעשו, כי שעת עבודה של פרוקטולוג היא בשמיים.

מה שכן , הייתי מוריד את אגרת הביטוח לדו גלגלי לרמה של 700 שקל לשנה ,אולי אז נראה צמתים כמו בויאטנם ,אלפים נעים עם קסדה חצי ואיש לא מאחר ולא נפגע .

מתי ניהיה ויאטנם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יגלגלו את את על הלקוחות (אנחנו), ואז נשלם יותר על הכל וגם אגרת גודש.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר ההגיוני היחיד לפתרון בעיית גודש התנועה היא השקעה במערכת תחבורה ציבורית יעילה ואמיתית. אנשים ישתמשו בה ופחות במכוניותיהם.

אליה וקוץ בה - הממשלה תרוויח פחות מהמיסים על הדלק. הכי טוב להטיל עוד מיסים.

אני עדיין לא מבין מה עם מכוניות ישנות שלא זכו להטבות מס. אני אקבל החזר מס של 50 אלף שח מהמדינה?

זכור לי שקראתי טור של איזור דוקטורית שאומר שלא רק זה הפתרון לבעיית הפקקים והזיהום אלא גם למצוקת מחירי הדיור שעולים כי אז אנשים יהיו מוכנים לעבור לפריפריה יותר , וכבונוס אנשים יבזבזו פחות זמן בדרכים וגם כאן יהיה הרווח .

אבל כנראה שמישהו שם למעלה בירושלים מסרב להבין או לחילופין מקבל בונוס בשכר על "מציאת דרכים מקוריות להטיל מיסים"

עריכה -

רק עכשיו קראתי , עומרי אתה גאון !

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל גדול שיש לנו תחבורה ציבורות כ"כ מתקדמת ואיכותית. אוטובוסים עם מקום לכל היושבים בהם שלעולם לא מאחרים ולעולם אינם מסריחים ומרעישים. רכבות שתמיד קולעות בזמן ואפילו בימי ראשון בשמונה בבוקר הזקנה עם הסלים תמצא מקום לשבת ולהרגע במהלך הנסיעה. רכבות כ"כ מתקדמות שאינן עסוקות בלהשרף ולהתנגש אחת בשניה.

תודה לכם שרי התחבורה שנתתם לנו אופציה לתחבורה ציבורית, ולא סתם אחת, אלא כזאת עם רכבות תחתיות ורכבות קלות. כזאת עם אוטובוסים כל חמש דקות ולא ארבעים וחמש. רבותי, בורכנו.

לא יכלתי לנסח את זה יותר טוב.

:mm_yeah:

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים - בהתחלה זה 10 אגורות, אחרי חודש יש עדכון וחישוב מחודש, אולי כאחוז ממחיר הדלק...

אני חושב שזה יכול להוביל למסקנה מפתיעה: יש כמות עצומה של כלי רכב בניסוי שלא נוסעים בכלל ! כלומר המכשיר צריך חשמל? נגמר! אפשר לעשות מיסוך סטייל כיפת ברזל שלא תהיה קרינה מיותרת ברכב, הילד חתך איזה חוט, נפל לי, היה קצר חשמלי ,החלפתי מצבר...

יש מצב שיחזירו כסף למי שהמכשיר יראה שאינו נוסע ברכב?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עובר עליכם חבר'ה? זה ניסוי. עד שזה יגיע לציבור, אם בכלל, יעברו שנים. עד אז כבר נגיע ממקום למקום באמצעות טלפורטציה. או לפחות מכוניות מעופפות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, נראה אותם מנסים להכניס ל-2 מיליון מכוניות מכשירי "אח גדול" עם GPS.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תוכנית נפלאה של הממשלה ל"איך להנעים את זמננו במדינת ישראל"

רוצים לקנות חלב? המשאית שהובילה אותו הייתה ב"איזור הגודש"? תשלמו יותר על החלב

הזמנתם משלוח מבורגר ראנץ'? תשלמו יותר כי השליח מסתובב כל היום באיזור גדושים

תענוג

... או לפחות מכוניות מעופפות.

ומכוניות מעופפות לא עושות קילומטרים?

טלפורטציה? לכמה ק"מ אדוני ירצה להשתגר?

-אין בעיה, אנא הכנס 40 ש"ח לדלק...

-אנא הכנס 55 שקלים על מס בלו...

- אנא הכנס 20 שקלים מס גודש..

-אנא הכנס 15 שקלים מס חשמל..

...

...

...

המקום אותו ביקשת אינו זמין כעת, אנא נסה במועד מאוחר יותר, תודה והמשך יום נפלא

:shock:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, נראה אותם מנסים להכניס ל-2 מיליון מכוניות מכשירי "אח גדול" עם GPS.

יכניסו לחוק ויחייבו את זה בטסט. יהיו עתירות,תהיה התנגדות, אבל אם הם ינסו ממש חזק הם בטח יצליחו לא?

וכבונוס אנחנו כמובן נקנה את המכשיר מכיסנו, אלא מה? :lol:

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis,

אני מבטיח לך שזה לא יקח הרבה זמן עד שזה יקרה.

בטסט השנתי ידחפו את זה לכולם בעלות של 99.90 ליחידה. (גם על זה תשלם) כחוק. אחרי שזה יעבור בוועדת כלכלה, הכל יהיה ציק צק.

ראה ערך:

טסט לדיזל - עשר שנים דפקו אותנו, אפילו היתה תקופה בה היה איסור לדיזל רחמנא ליצלן . , טסט בעלות 1000$ לשנה. טרוף.

לפני שהורידו את העושק הזה, למחיר הרגיל - היתה תקופה בה מחיר הסולר היה גבוהה כמעט כמו הבנזין , ועדין שילמנו 1000$ לשנה טסט. + אגרת רדיו (כן ה 1000 דולר לא הספיק). לקח דיי זמן עד שתיקנו את החוק "לטובתנו"..

מיסוי על רכבים מונע בגז, התחיל ב 2.40 משהו כזה לא ? כמה היום?

ובנוסף, רצינו חשמלי, ירוק , נקי הנה אגסי מתחיל לספק את הפתרון,אחרי שבטר פלייס הפסידה המון כסף.. עוד לא מכרו רכב 1 , והמדינה כבר מתכננת איך לשים מיסוי גם על זה. רק תקנה, ואחרי שזה כבר יהיה בבעלותך ותשלם עשרות אלפי שקלים, אנחנו נשלח גובים. - לא תיהיה לך דרך חזרה.

עריכה: בכל מקרה, אנשים חייבים להבין כאן בארץ, אנחנו לא לונדון, גם לא ארה"ב , עם כל המצב הבטחוני הקשה אני מצדיק חלק נרחב מהמסים, אין ברירה..

הבעיה שהמשכורת נמוכה ולא עולה אצל הרבה אנשים..

אבל , שזה מתחיל להפוך למצב שאנשים עם הכנסה ממוצעת, של 8667 במקרה הטוב או 5500 במקרה הרע,או צעירים במלצרות עם 3500-4000 במקרה היותר רע. ישלמו מס על הסכומים האלה + מעמ + כל מה שצינתי ברשימה, יתחילו לשלם גם אגרת גודש, גם עליה במחירי המזון והדלק שכבר בוצעה, רכב יוכל להפוך להיות חלום רחוק עבורנו, ואני לא מדבר על למבוריגיני דיאבלו או קונטאש.

אל תשכח, שרבים מהזוגות הצעירים , כמעט כולם - צריכים משכנתא בכמעט 80% אם לא יותר מעלות הבית לזוג הצעיר.שהיא עלות ניכרת בתקציב החודשי..

לאט ובטוח - הופכים את הרכב לכלי לעשירים בלבד.. וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף באמת אני ישתמש באזרחות האמריקאית שלי כמו שצריך ויעבור לארהב, אבל עם כל החרא אין כמו בארץ - הים .. הרגשת השייכות , הסחבאק , הפרחות הצפוניות החננות הזורמות הדתיות ... השש בש עם חברים מהצבא , הגאווה של עם קטן שעמד בכל כך הרבה . ארץ אוכלת יושביה אמרו על ישראל , אבל נכון מנת פלפל ממלא רצח ? :wink:

אין לנו ארץ אחרת חבר'ה , אף אחד לא הזכיר את הרווח שהולכים לעשות מהחפירות של תשובה ומציאת הגז , דיברו שם על מליארדים , אם אנחנו העם נהיה עם אצבע על הדופק ונבדוק לאן טוב טוב הכסף הזה הולך אנחנו נוכל לעשות הרבה מאוד להטבת חיינו כאן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף באמת אני ישתמש באזרחות האמריקאית שלי כמו שצריך ויעבור לארהב, אבל עם כל החרא אין כמו בארץ - הים .. הרגשת השייכות , הסחבאק , הפרחות הצפוניות החננות הזורמות הדתיות ... השש בש עם חברים מהצבא , הגאווה של עם קטן שעמד בכל כך הרבה . ארץ אוכלת יושביה אמרו על ישראל , אבל נכון מנת פלפל ממלא רצח ? :wink:

אין לנו ארץ אחרת חבר'ה , אף אחד לא הזכיר את הרווח שהולכים לעשות מהחפירות של תשובה ומציאת הגז , דיברו שם על מליארדים , אם אנחנו העם נהיה עם אצבע על הדופק ונבדוק לאן טוב טוב הכסף הזה הולך אנחנו נוכל לעשות הרבה מאוד להטבת חיינו כאן .

אתה צודק, ואני אומר את זה כאחד בלי אזרחות אמריקאית, אירופאית, או כל אזרחות אחרות - יש לי רק אזרחות אחת , ישראלית.

למרות שצריך לעבוד פי כמה יותר קשה כדי להגיע רמת חיים ממוצעת - , (11-12 שעות ביום) אני מסכים.

אבל גם צריך להיות גבול לדברים, ודברים צריכים להעשות בטעם הטוב.

זה לא נעשה בטעם הטוב. אתה לא יכול לפמפם כל כך הרבה מיסוי, על מיסוי, על מיסוי, באוכלוסיה שעוד מעט הולכת לקרוס ממילא (מעמד הבינים) . רצו שאנשים יצאו לעבוד, איזה תמריץ יש להם לצאת לעבוד בשכבות החלשות? עדיף לקבל אבטלה\השלמת הכנסה ולשבת בבתי קפה, מאשר לצאת לעבוד ולשלם 200 % מס.

עוד יצא שאנשים יכנסו למינוס במקום להרוויח מהעבודה.

וזה לפני שדיברנו על דברים חשובים כמו רכישת ידע והשכלה, לדוגמא גרמניה - השכלה גבוהה - חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק לחייב את כולם לתקוע מקלטי GPS למעקב ברכב די נוגד את זכויות הפרט וכמה תתי סעיפים של חופש התנועה, זה בחיים לא יעבור בכנסת, ואפילו אם כן, אין סיכוי בעולם שזה יעבור בג"צ.

-על הדרך, ישעשע אותי מאוד אם יחייבו את תושבי ת"א גם כן לשלם אגרת גודש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...