Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון לאקדח- מבקש פרטים על התהליך

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 4792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר היה קריטריון של יורה ספורטיבי או משהו בסגנון

והיה אפשר להוציא רישיונות

למיטב ידיעתי , מאבטחים מקבלים רישיון לנשיאת נשק אך ורק במסגרת תפקיד (כלומר, כשהם לא בתפקיד או בדרך אליו או ממנו אסור להם לשאת את אותו 0.22 רצחני )

בעבר ניסיתי מספר פעמים להוציא רישיון לנשק , בטענה שאני עוסק בתחום האומנות ויוצא לי הרבה להסתובב כשיש באמתחתי

יצירות אומנות ששות סכומים של 5 אפסים ועדיין לא אישרו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

2. אם אתה נער שמרגיש מחובר לטבע בצורה קיצונית, ולכן מעדיף לרוץ על גבעות מאשר ללכת לבית ספר - לא רק שתקבל רישיון לנשק, גם תקבל נשק ארוך + כדורים לשימושך הפרטי על חשבון המדינה.

אפשר להימנע מהפייבורטיזם ולהתייחס רק לשאלה שלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שהוסמכו להדרכת קליעה וירי מעשי... על סמך הנסיון המוכח שלהם בתחום.

ברוב המקרים אלו שקיבלו נשק "ללא תבחין ראוי" כיון שעשו קורס ירי מעשי, מיומנים בשימוש בו בכמה רמות מעל אלו שקיבלו את הרישיון בזכות אחד מהתבחינים החוקיים כיום.

אינני רואה סתירה בין הדברים. אם זה לא היה ברור מהניסוח שלי, אני תומך בדעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולים לתת לך נשק בהחלט, אם ישקלו את זה לטובה. העילה לרשיון תהיה: תבחין אחר.

לגבי שמירה על אקדח בבית, זה רק מאחורי מנעול. לא כספת ולא שום דבר אחר, רק אחורי מנעול. מחסנית בתוך הנשק או מחוץ לו, זה לא משנה.

לפי מיטב זכרוני לאבטחת ספינה נותנים רשיון לא לאקדח, אלא לרובע (SHOTGUN)

כל האינפורמציה הרלוונטית נמצאת פה: http://piba.gov.il/Subject/firearm/PrivateFirearm/Pages/default.aspx

הרשיון שינתן לך הוא לנשיאה (על הגוף) או אחסון (על הספינה, או בית). ברגע שתחליט לשים אותו במזוודה זה לא יחשב נשיאה, אלא הפקרה. על כך תכנס מייד לכלא. דרך אגב, החוק אוסר עליך להשאיר את האקדח אפילו ברכב סגור. כמובן שלא יכניסו אותך למטוס עם נשק על הגוף, אז אין לך שום דרך לצאת מהארץ עם הנשק. כמו כן לא תוכל בכלל להכנס לשדה התעופה עם נשק, לא במזוודה ולא על הגוף, וזה החוק (תקנה). יעצור אותך המאבטח בכניסה לטרמינל ולא תורשה להכנס עד שתפקיד את הנשק בתחנת המשטרה. אם תסרב - תעצר. אז אתה מבין שאין לך שום פרצה בכלל. כמו כן אתה חייב להפקיד את הנשק במשטרה או אצל סוחר מורשה בעזיבת הארץ.

שוטגאן? מה לעזאזל אני אמור לעשות עם כזה דבר??? מה הבעיה באקדח? למרות שבתאכלס, היום, עם הנשקים שיש לפיראטים המודרניים, רק מטוס קרב או מסק"ר או איזו משחתת יכולה להגן באמת מפני חטיפת היאכטה. הראו לנו בקורס סרטונים של חטיפות פיראטים- סדר מופתי כזה שגורם לתרפ"ל להראות כמו משחק הילדים שוטרים וגנבים. אשכרה יש להם כוח רתק, כוח מאגף, עובדים ממש לפי הספר. ואילו כלים! מק"כים למיניהם, רובי צלפים, מא"גים ובלאגנים...

לא משהו שרלוונטי אליך. מדובר בהיתר המתקשר לתקנות הנשק הליברליות של שנות ה-90, ומיועד לאנשים שהוסמכו להדרכת קליעה וירי מעשי באותה תקופה. לחלקם (לא לכולם) ניתנה האפשרות לשמור על הרשיון גם ללא תבחין ראוי (כלומר, מבלי שיגורו בשטחים, יהיו רס"ן במיל' וכיו"ב), אלא רק על סמך הנסיון המוכח שלהם בתחום.

כפי שכבר אמרו לך, פורום "הסליק" הוא המקום להתייעץ בנושאים כאלה. בקארזפורום יש נושאי נשק בודדים, ולרובם אין גישה לאוף-טופיק.

אוקיי תודה אני אבדוק גם בפורום ההוא.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטגאן? מה לעזאזל אני אמור לעשות עם כזה דבר??? מה הבעיה באקדח? למרות שבתאכלס, היום, עם הנשקים שיש לפיראטים המודרניים, רק מטוס קרב או מסק"ר או איזו משחתת יכולה להגן באמת מפני חטיפת היאכטה. הראו לנו בקורס סרטונים של חטיפות פיראטים- סדר מופתי כזה שגורם לתרפ"ל להראות כמו משחק הילדים שוטרים וגנבים. אשכרה יש להם כוח רתק, כוח מאגף, עובדים ממש לפי הספר. ואילו כלים! מק"כים למיניהם, רובי צלפים, מא"גים ובלאגנים...

אל תשוט לביקור בסומליה.

Problem solved !

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה הייתה רק בסומליה, באמת אל הייתה כל בעיה. אך זהו לא המקרה. יותר ויותר אנו שומעים (מי שמחפש. בחדשות ערוץ 2 זה לא יופיע) על חטיפות בכל רחבי האוקיאנוס ההודי. יאכטות שנחטפות ע"מ לקבל כופר. לרוב הפיראטים לא מגיעים לכדי הוצאה להורג, אבל אין מניעה שזה יקרה מתישהו...

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת: אם אני טס בעוד כשנה לארה"ב לטיול ארוך של כמה חודשים, וברצוני להצטייד באקדח שם. מן הסתם, בעקבות התגובות שקיבלתי פה, לא מומלץ להביא אחד מהארץ. אבל מה התהליך לגבי קבלת נשק שם? הבנתי שזה מאוד חופשי, אבל האם זה גם חופשי לתיירים?

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית יותר מדי סרטים, כנראה.

אמנם מדובר בארה"ב, אבל למכור נשק לתיירים?!? השתגעת?!?!?!?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטגאן? מה לעזאזל אני אמור לעשות עם כזה דבר??? מה הבעיה באקדח?

מה תעשה עם אקדח? תירה באוויר?

אתה חייב להבין שלנשק שיהיה לך ביד פאקטור הרתעה יותר גדול מפאקטור יעילות עוצמת האש. אם תתגונן עם אקדח בים לא ישמעו את היריות שלך בכלל, שלא לדבר על דיוק הפגיעות. אקדח זה לקרב צמוד מאוד.

שאלה נוספת: אם אני טס בעוד כשנה לארה"ב לטיול ארוך של כמה חודשים, וברצוני להצטייד באקדח שם. מן הסתם, בעקבות התגובות שקיבלתי פה, לא מומלץ להביא אחד מהארץ. אבל מה התהליך לגבי קבלת נשק שם? הבנתי שזה מאוד חופשי, אבל האם זה גם חופשי לתיירים?

תגיד, אתה מתכוון לפתוח במלחמה? תקנה ספריי פילפל, או תלמד קראטה. יש לך שנה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אקדח ברישיון, הוצאתי אותו בזמנו כשהצהרתי (דרך המושב בו אני מתגורר) שאני חקלאי שמעבד את השדות וזקוק לנשק להגנה מפני פורעים - בסוף שנות ה-80 היו רציחות רבות של מחבלים.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא מהסרט שאתה חי בו לפני שתיפגע. אם אתה חושש לבטחונך, הצטייד בגז מדמיע או שוקר חשמלי, או לך תלמד קצת הגנה עצמית כמו שאמרו פה. בידי אדם חסר נסיון, אקדח זה לא כלי להגנה עצמית. זה מכשיר שנותן אשליה של בטחון, אבל למעשה מסלים כל סיטואציה למשהו שיכול לצאת בקלות משליטה. הפוטנציאל לנזק פה הרבה יותר גבוה מהפוטנציאל לתועלת ממשית, וחבל לקחת את הסיכון הזה. יש דרכים יותר תרבותיות לתפוס שליטה על המצב ולהגן על עצמך.

* שלא לדבר כבר על זה שבתור מטייל, האקדח רק יוסיף לך קשיים לוגיסטיים ומשקל מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרכים יותר תרבותיות לתפוס שליטה על המצב ולהגן על עצמך.

+1

לשתי הדרכים הכי בטוחות קוראים "להסתובב וללכת" ו"לוותר על הכבוד העצמי/אגו". כמו שאמרו מעלי, לאקדח (ולנשק בכלל) יש פוטנציאל להסלים מצב, אבל מעבר לזה יש לו גם את האפשרות לפגיעה עצמית (ע"ע "פליטת כדור" או "משחק בנשק").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יהיו פה אי הבנות חברים- אני לא מחפש להסתובב ברחוב ולרצוח אנשים. רק כלי להגנה עצמית.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יהיו פה אי הבנות חברים- אני לא מחפש להסתובב ברחוב ולרצוח אנשים. רק כלי להגנה עצמית.

השלייה. תחשוב גם על אנשים שחוטפים לך נשק ברחוב ובורחים איתו, או הורגים את עצמם במקום (התאבדות). מקרים כאלה לא נדירים. עוד משהו לחשוב עליו: אם מישהו מתלונן אליך על איום (מקרה שלא קשור לנשק בכלל) ומשטרה רואה במסוף שיש לך נשק, אתה נעצר מייד ונכלא. הנשק יילקח ממך ולא יוחזר. אני בכלל לא רואה פה טעם לדיון, אתה לא עומד בקריטריונים, אז לא תקבל נשק.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...