Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לאחר תאונה קטלנית+עורך דין?

Guest signed incognito
שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Guest signed incognito

המקרה קרה למכר שלי והוא כבר היה ביעוץ אצל כמה עורכי דין אבל יש מספר שאלות שהוא לא שאל אז הוא החליט לבדוק את מזלו פה(דרכי).

אחרי התאונה רשיונו נשלל מנהלית ל 90 יום אחד מעורכי הדין אצלו הוא היה המליץ לו בחום להגיש בקשה לקבלת הרשיון על מנת(עם יקבל סירוב) שאפשר יהיה לקבל את חומר החקירה. השאלה היא עד כמה זה קריטי לקבל את החומר חקירה בשלב כזה מוקדם ובמקרה שלא מגישים בקשה לקבלת רשיון כמה זמן בעצם יש בין הזימון לבית משפט למשפט עצמו?

*כמה עולה בקשה כזו(אשמח לטווח מחירים)?

מה בעצם "בוער" לקבל את החומר כאן ועכשיו, הריי יכול להיות שבכלל יסגרו את התיק ולחלופין אם לא הריי אחרי זימון למשפט יתנו לנאשם פרק זמן סביר על מנת לשכור עורך דין ולתהכונן?

הייתי רוצה לשמוע המלצה על עורך דין בצפון, בנתיים קיבלתי המלצה על משרד בשם "סטולר ושות" שיושב בחיפה(איך הם?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סוגרים תיקים בתאונות עם הרוגים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest signed incognito
לא סוגרים תיקים בתאונות עם הרוגים.

ל'

כלומר לא משנה עם הנהג אשם או לא אשם בכול מקרה זה יגיעה למשפט?

אני שואל כי מדובר במקרה שלא הייתה דרך לנהוג בו אחרת. מדובר על הולכי רגל שהתפרצו ללא אזהרה לכביש מהיר וחשוך על מנת לחצות אותו. הנהג נסע במהירות המותרת ללא הפשעת אלכוהול וסמים ניסה לסטות לצד ולחת על הבלמים ולצערו עדיין גרם למות של אחד מהם. נשאר לתת עזרה ראשונה וכמובן הזעיק משטרה ומגן דוד אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים,

לדעתי את טועה.

מבצעים חקירה ובהחלט מציאותי שבהתאם לעובדות ולנסיבות ניתן להגיש לפרקליטות המלצה שלא להעמיד לדין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן עורך חקירה מקיפה, ומעביר את הממצאים לקצין הבודק/חוקר.

במידה ואינו אשם על פי הבוחנים הקצין יכל לקבל את ההחלטה ולא להגיש כתב אישום, לאחר מכן זה עובר לפרקליטות ושם יכולים להחליט אם להעמיד לדין או שלא.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה שקיבלת להתחיל את התהליך כבר עכשיו הגיון רב בצידה.

ראשית ייתכן ואם הוא נהג עם וותק ועם עבר יחסית נקי ייתכן ויוחזר לו הרישיון.

שנית ברגע שאתה /עורך הדין נחשף לחומר החקירה בשלב מוקדם הוא יכול לקבוע פגישה עם הבוחן /רב בוחן עוד לפני שמגובשות המלצות סופיות ולהרוג את הנושא כשהוא עוד בחיתוליו.

בלשון העם שימוע, ו/או לנסות לגבש אפילו עיסקת טיעון.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest signed incognito

הוא בהחלט נהג עם וותק(מדובר על אדם בשנות ה50 לחיו) רב ולמיטב זכרוני רק עבירת מהירות אחת לפני שנים רבות אותה המירו לו באזהרה.

לפי מה שלמדתי בנתיים, בעצם אם הוא לא מגיש את הבקשה להחזרת רשיון מה שיקרה זה שאחרי 90 יום הוא יקבל פסילה עד סוף ההליכים והעורך דין יקבל את חומר התיק רק כאשר יהיה כבר זימון לבית המשפט,כלומר אז כבר "לא יהיה עם מי לדבר" פרט עם השופט במשפט עצמו.

לעומת זאת עם הוא יגיש עכשיו את הבקשה ויקבל סירוב לרשיון המשטרה שעוד לא גיבשה את הראיות שלה ולא הגישה המלצה, תצתרך לתת לעורך דין שלו את הנימוק בגינו היא לא מסכימה להחזיר את הרשיון(כלומר החומר שיש כבר אצלה).

על סמך אותו החומר העורך דין יוכל לנסות למנוע בעצם את המצב שהתיק יגיע למשפט.

אני מבין נכון?

בנוסף מה יקרה אם המשטרה תחליט לחזיר לו את הרשיון,גם אז העורך דין יקבל את חומר החקירה הראשוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסילה ל 90 יום נעשתה על ידי קצין משטרה.

כדי להאריך מעבר לזה צריך בית משפט. זה לא הליך אוטומטי.

כפי שכתבתי לך ככל שתקדים לפעול כן ייטב.

לא מן הנמנע שהמטרה תאמר שאין לה מסקנות סופיות עדיין ולכן החשיבות לנסות לעצב את דעתה בהקדם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest signed incognito

לפי העורך דין יש מינימום של 45 יום ולאחר מכן אפשר להגיש.

מה שאני קצת מתקשה להבין זה איך אותו "עיצוב דעה" נעשה בפועל.

לאחר הגשת הבקשה העורך דין יקבל את החומר...מה יקרה NEXT הוא ילמד אותו, הריי לפי הבנתי יהיה צורך להמתין לבית לזימון לבית משפט. או שא אני מבין נכון ברגע שהעורך דין יקבל את החומר החלקי הוא יוכל להזיז דברים מוקדם יותר בלי לערב את הפרקליטות ואת השופט?

*אני מאוד אשמח למענה(לא בהכרח ספציפית ממך),לשאלה שעדיין פתוחה אצלי, מה קורה אם המשטרה נענת לבקשה להחזיר את הרשיון האם גם אז העורך דין יקבל את חומר החקירה הראשוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני קצת מתקשה להבין זה איך אותו "עיצוב דעה" נעשה בפועל.

מדברים עם האנשים המתאימים ו"מסדרים להם את המחשבות", כפי שהסביר השוטר את שיחתו עם א/ב/ג/ד שבכלל לא רצתה להתלונן נגד קצב.

או במילים אחרות: מצד אחד יש בעיה שהמשטרה כל כך לא מקצועית שאי אפשר לסמוך עליה להחליט באופן סביר לפי הראיות, אבל מצד שני - היא כל כך לא מקצועית שכל אחד יכול להשפיע עליה.

אז אפשר להסתכל על מחצית הכוס המלאה...

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מגבלה של 45 יום שרק לאחריה אפשר להגיש בקשה להחזרת הרישיון.

את החזרת הרישיון אתה מבקש מבית המשפט ולא מהמשטרה . הקצין סיים את עבודתו ונתן החלטה פסילה מינהלית של 90 יום שאותה אתה צריך לתקוף בבית המשפט.

מדובר בשני הליכים שונים , האחד החזרת הרישיון , בהם נבחנים ההבטים הקשורים למסוכנות הנהג ולראיות לכאורה לאשמתו והשני ניהול התיק העיקרי לעצם התאונה עצמה בהם צריך להוכיח ממש מעבר לכל ספק ולא לכאורה.

ואז הוא יכול לעיין גם בחומר החקירה בתיק, ולהתחיל לנסות לשנות את דעתם.

ממליץ למצוא עורך דין מעולה וללכת על פי עצותיו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest signed incognito

תודה עך כל המידע,

העצה "עורך דין מעולה" בעיתית,אין לי כמעט שום דרך לבחון עד כמה האדם שמולי מקצועי(גם אם יש לו משרד וחליפה)?

בנתיים בצפון מצאתי משרד שמטפל בתעבורה ורק בתבורה בשם "סטולר ושות"

http://www.taavurahelp.co.il/

יש המלצות לכאן או לכאן?

לפי מה שהבנתי מהעורך דין, רק במקרה של הגשת בקשה לרשיון ניתן לקבל חומר מהמשטרה("לפני הזמן") אחרת כול מה שניתן לעשות זה להמתין עד לקבלת הזימון למשפט(או בסמוך למועד) אחרי שהמשטרה כבר גיבשה את ההמלצות שלה ואז כבר לנהל את המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתרם נראים רציניים.

אז למה לא מגישים בקשה להחזרת הרשיון??

ואז יש חומר חקירה ואפשר להתחיל לגלגל את הדברים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest signed incognito

את הבקשה הוא יגיש עוד כמה ימים.

*מי שהמליץ על העורכי דין,אני אשמח לקצת פרטים עליהם והאם הם מאזור הצפון.

**חייב לציין שמהרשום שנותר אצל המכר שלי,נראה שהמשרד של סטולר גם רציני(לפני הבעלי מקצוע שעובדים אצלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לעו"ד ליאור ליברמן ותתייעץ.

עו"ד ליברמן נמנה על הצוות המקצועי של הפורום המשפטי בקארספורום.

הוא עובד בכל הארץ.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...