Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורה או לאנטיס?

assaf212
שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

אני מעוניין לרכוש רכב ,ראיתי 2 מכוניות האחת פולסווגן בורה שנת 2002 אוטומט מנוע 2000 יד 1 עם 120.000 ק"מ,והשניה מאזדה לאנטיס 2002 1600 אוטומט יד שניה עם 134.000 ק"מ. הרבה אנשים אמרו לי שהמנוע של הלאנטיס זולל דלק בגלל המרכב הכבד והמנוע 1600 לא מתאים לאוטו._מצד שני החלקים של הבורה הרבה יותר יקרים מאזדה.

השאלה שלי מה באמת עדיף לקנות ?

מה ההבדל מבחינת עלות הטיפולים במוסך?

מה צריך לקחת בחשבון אם אני הולך אל בורה ומה אל לאנטיס?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מניסיון לא תמצא הבדלים רבים בסחיבה בין הבורה ללאנטיס, אולי ההרגשה תהיה זריזה יותר במאזדה אבל בפועל סתם רעש בסל"ד גבוהה.

אישית אם אתה בוחר במאזדה לך על המנוע 2 ליטר ואז תהנה באמת (בנוסף לגג שמש ועוד כמה תוספות), אחזקה זולה בחלפים, אמינות כוללת מצויינת וסחירה מאוד.

הבורה יקרה יותר לאחזקה מבחינת חלפים וטיפולים (קונצרן צ'מפיון...) אבל מנגד תקבל רכב גרמני, יציב יותר מרגיש בטוח יותר, עיצוב פנים שלא רואה את הלאנטיס וסך הכל רכב אמין.

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם מה שאתה אומר שלא כדאי לקנות מנוע 1600 לרכבים האלו?

האם זה נכון שיש לבורה בעיות אם הגיר ?

יש הבדל משמעותי מבחינת צריכת דלק בן ה1600 ל 2000?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה לא מזמן לאנטיס 2002 מנוע 1800 והוא נהנה מכל רגע

יש סאן רוף והמון כוח למנוע

לפי דעתי מנוע 2000 יהיה מיותר ויאכל הרבה יותר דלק

גם לבורה וגם ללאנטיס יש רכבים עם מנועי 1800 מעולים

יצא לי לנהוג על גולף 2001 אוטומטית עם מנוע 1800 ונהנתי מכל רגע.

בגדול הלאנטיס זריזה וקצת מהירה גם עם מנוע 1600 אומנם לא ביצועים שיפחידו אותך אבל עושה את העבודה היטב.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדון BMW, רצוי שתקרא מה הוא שאל: הוא מחפש לאנטיס שנת 2002 והיא מגיעה במנוע 1600 ו2000 בניגוד לשנתון עד שנת 2000 שיש מנוע 1800.

ולבורה אין מנוע 1800 !!!! יש 1600 ו-2000! רצוי שתבין קצת לפני שאתה סתם עונה...

ולשאלתך אסף, אני לא אמרתי שלא כדאי לקנות 1600. השאלה היא מה הצרכים והרצונות שלך: מחפש כוח אז מנוע 2000 מרתיע אותך דלק? לך על 1600. הדיון היה בנוגע מה עדיף מבין ה2.

לגביי בעיה בגיר של הבורה אני אישית לא שמעתי על זה, וכמובן שכל רכב לגופו דורש בדיקה במכון מורשה.

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...