Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי לדעתכם הכתבה הטובה ביותר של טופ גיר בפורמט החדש (שרשור מתבקש לכבוד הביקור בישראל)

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 4991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכבוד הביקור המפתיע והמיוחד, אני חושב שיהיה נחמד אם כל אחד יספר מה לדעתו היא הכתבה הכי טובה של הפורמט החדש של טופ גיר. בקיצור, שרשור לחולי טופ גיר :-D.

אם הייתם צריכים לבחור כתבה אחת מתוך עשרות הכתבות המדהימות של טופ גיר, רק אחת, אחת שאתם לא שוכחים, אחת שראיתם פעם אחר פעם, מיד אחרי סיום הפרק. כתבה שתמיד עושה לכם צמרמורת, שסתם לפעמים פותחים את המחשב ורואים אותה בשביל הכיף, למרות שמכירים כבר את הכל בעל פה. במי הייתם בוחרים ?

הרעיון הוא לא לרשום רק איזו כתבה, אלה לכתוב גם כמה מילים למה בחרתם, וכמובן במידה ואפשר (ובד"כ אפשר למצוא) לפרסם את הסרטון מהיוטיוב.

טוב, אני אתחיל...

עונה 4 פרק 5 - ב.מ.ו סדרה 6, פורשה 911 קאררה 2, יגואר XKR.

הכתבה מתחילה באופן רגיל לחלוטין. ג'יימס נוהג בסדרה 6, שום דבר מפתיע, צילומים יפים, השילוב של ה 6 במפעל המתכת מגניב... ג'יימס מדבר על הרכב, טופ גיר קלאסי. בקיצור, עוד לא יודעים מה מחכה לנו.

שתיים וחצי דקות אחרי, מתברר שיש עוד מכונית, הקאררה 2, כמה מתאים לריצ'רד לנהוג ולדבר אליה, העניינים מתחילים להיות מעניינים יותר, האם יש לנו כאן מבחן השוואתי ?!

פחות מדקותיים אחרי זה, אנחנו כבר עוברים ל XKR עם קלארקסון, לא על כביש, על חוף ים ! XKR מחליקה על גבי רצועת חוף מדהימה ומשאירה סילוני מים מאחורה, מה יכול להיות יותר טוב ?!

ב 7:43 בתוך הכתבה, אנחנו מגלים מה יכול להיות יותר טוב. אחרי הסבר קצר על המקום, Pendine Sands, שתי המכוניות האחרות מצטרפות למקום, ובצירוף מוסיקה קלאסית חודרת עצמות של המלחין הסקוטי Craig Armstrong, מתחיל פירואט של שלושת המכוניות במקום המדהים הזה. צילומי האוויר והמוסיקה, יוצרים מחול של שלושת המכוניות, פשוט יצירה גאונית !

זכרו, אנחנו רק בעונה 4, כתבות כאלה עוד לא היו עניין של הרגל.

למי שלא ראה, אני ממליץ להוריד את הפרק, לצרוב ולראות בטלוויזיה, ולמי שכן, תמיד כיף להיזכר:

חלק 1

9BYMTZ57Gv4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

חלק 2

O2pDudsWRQ0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה שרשור!

הכתבה שראיתי הכי הרבה פעמים וכנראה הכי אהבתי היא בעונה ה12 בפרק השני.

החבר'ה נוסעים לארה"ב לבחון את הקאמרו החדשה, קורבט וקאדילק CTS-V. בגלל שבפעם הקודמת שהם היו בארה"ב הם עשו המון שטויות (קלארקסון קשר פרה על הגג של האוטו שלו...) השלטון האמריקאי שלל מהם את הזכות לבוא לשם בתור תוכנית בידור אלא רק כתוכנית דוקומנטרית.

אז הם החליטו ליסוע עם הויזה של ה"דוקומנטרי" והבטיחו שהם לא יהיו מצחיקים. :lol: :lol: :lol:

כמובן, שקרה בדיוק ההפך.

הם הסתבכו עם המשטרה, טסו של משטחי מלח ענקיים ועוד.

כתבה נפלאה.

חלק 1

http://www.youtube.com/watch?v=rZseBpPufLI דרך יוטיוב

חלק 2

http://www.youtube.com/watch?v=-aU09WT5rXg דרך יוטיוב

חלק 3

http://www.youtube.com/watch?v=vrKPPdTuk8I דרך יוטיוב

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני הכתבה הכי טובה בסדרה הנוכחית של טוב גיר היא הדיווח הישיר של החבר'ה מהאתר שהיו בנצרת וליוו אותם למחרת בבוקר.

הגעתם לטופ !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו, ברגע שקראתי את הכותרת, מיד עלתה במוחי התמונה של ה-XK מפרפרת על החוף בסלואו-מושן. 8)

בהחלט הייתי נותן לקטע הזה את פרס הצילום הטוב ביותר בתולדות הסדרה.

לעומת זאת, בתור הכתבה הטובה ביותר, הייתי הולך על זאת שבה פשטו עם הפיאסטה החדשה על חופי נורמנדי.

למי שרוצה לחפש אותה בארכיבים, מדובר בפרק 6 של העונה ה-12:

http://www.youtube.com/watch?v=krrWeyJFsoY דרך יוטיוב

זה התחיל בדיווח שגרתי למדי אודות הפרקטיות, החסכוניות שלה וכו', והתפתח למשהו הזוי אפילו במונחים של BBC.

בעיניי, הכתבה ההיא הייתה רעננה ומקורית, הרבה מעבר לשטאנץ הרגיל שכבר התרגלנו לראות אצלם ("יאללה, בוא

נעשה עוד מסע מסביב לעולם ונוכיח שחללית, משאית וקורקינט עוברים 5K ק"מ בהפרש של 12 דקות ו-7 שניות...")

הכתבה הזאת השאירה אצלי טעם של עוד ורצון אמיתי לגלות מה בעצם כל כך מעניין בתפלץ הקטן הזה של פורד,

שאינו אלא מאזדה 2 בשינויי עיצוב קלים. את התשובה לכך קיבלתי בהמשך, כאשר עשיתי את המסע שלי מספרד

לשווייץ על הפיאסטה, בשמש, גשם וסופת שלגים. אחרי החוויה שעברנו יחד, בהחלט הרגשתי סולידריות עם אנשי

טופ גיר, והבנתי בדיוק על מה (התסריטאים של)הם מדברים. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין את העונה ה12 כעונה הטובה ביותר של התוכנית (:

אני אציין צ'אלנג' ולא כתבה , אם זאת הייתה כתבה היא הייתה על המרצדס C63 Black Edition

אבל הלימוזין צ'אלנג' פשוט שבה את ליבי .

http://www.youtube.com/watch?v=mNlXl7cQaNA דרך יוטיוב

הבוז לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי107 תודה על התיקון!

Derish גם אני מאוד אוהב את הכתבה על הפיאסטה.

הם קיבלו מכתב למערכת שאמר משהו בסגנון "למה אתם לא עושים מבחנים כמו פעם?" כש"כמו פעם" זה בעצם שהם עוברים נושא נושא וכל נושא מתחיל עם שאלה כתובה בלבן על מסך שחור.

בקיצור, הם עשו דבר כזה על הפיאסטה הירוקה שהם בחנו ואז הגיעה השאלה "Is it Green?" ואז הם פשוט הראו קלוז-אפ של חלקי פח של האוטו ושמעו את ג'רמי אומר "Yes, Very."

מבחן מוצלח ביותר, אחלה בחירה.

8) 8) 8)

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,מכיוון שבאמת היו להם לא מעט פנינים במשך העונות,ובגלל שבאמת אני לא יכול לבחור רק אחת,נלך על 2 :|

הראשון הוא top gear finding driving heaven.

לפי דעתי אחת ההפקות היותר טובות שלהם. אני יכול לרשום פה כ"כ הרבה למה דווקא הפרק הזה עשה לי את זה יותר מהשאר,אבל אני חושב שהסוף שלו דיי עושה את העבודה לבד.

http://www.youtube.com/watch?v=v7VX7C1Kwq0

אבל אם באמת להיות הוגנים הפרק שראיתי הכי הרבה ואף פעם לא נמאס לי לראות הוא הפרק שבו הם מנסים להסביר את סוד הקסם של אלפא רומיאו ולתת תשובה לויכוח הנצחי האם באמת יש ברכבים של היצרן האיטלקי משהו מיוחד שעד שלא היית בעלים של אחת אתה לא יכול להיקרא חובב נהיגה אמיתי או שמה באמת מדובר ברכבים לא אמינים ומתפרקים ואתה צריך להיות אדיוט ומזוכיסט כדי לקנות אחת.

לפי דעתי אחד הפרקים היותר מצחיקים שלהם,שמעביר את הרוח הטופ-גירית בצורה הטובה ביותר. כזאת שגרמה לכמה אנשים פה לנסוע ב3 בלילה לנצרת רק לשם ההרפתקאה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהבתי את המסע שלהם עם שלוש רכבי על איטלקיים משנות ה-70, מהסיבה הפשוטה שמאז שהייתי קטן החלום שלי היה שיהיה לי רכב בסגנון הזה לשימוש יום יומי וככל שגדלתי הבנתי מה ההשלכות של זה וכמה זה לא כלכלי.

lx0S3cIW-q8 דרך יוטיוב

Vqaxt-Kfx70 דרך יוטיוב

FSQENCXWHXc דרך יוטיוב

wOYmiA1ZoFE דרך יוטיוב

עכשיו שאני חושב על זה, יש לי רעיון!

אפשר לעשות פרק ישראלי מאולתר, לקחת 3 רכבים ספורטיבים משנות ה-80 שהיו להיט ונראו טוב ולעשות איתן מסע מהצפון עד אילת כדי לבדוק אם נשאר להן משהו לתת, כמובן עם כמה משימות סיבלות בדרך, ושהתקציב לכל אוטו לא יעבור את ה 10 אלף שקל.

אני מוכן לתרום את ה XT האדומה ואת עצמי, צריך למצוא איזה אלפא ישנה (ספרינט?) רצוי עם חלודה ועוד צרפתיה במצב נסיעה.

עכשיו רק צריך 50 אלף ש"ח כדי לחסות את העלויות של ההפקה והמכוניות והכל מסודר.:lol:

טוב נו יצאתי מהסרט, חזרה למציאות.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת קשה.

טופ גיר התכנית הטלוויזיונית לדעתי הטובה בכל הזמנים ולאו דווקא כחובב רכב - הצילום, המוזיקה, האורחים, המנחים שפשוט טובים יותר מכל בן אנוש שאי פעם נראה בטלוויזיה. לאי בודד הייתי לוקח את כל העונות של טופ גיר.

אבל משהו באמת מיוחד הוא לא ממש כתבה אלא הספיישל שלהם של המסע לקוטב. לדעתי זה היה פשוט מדהים. קשהל י להסביר למה אבל ההרפתקנות והקיצונים שאליהם הם הולכים כדי במידה אחת לפאר את הרכב וההישג של האנושות ובמידה שניה כדי להעניק לצופה בידור בלתי נשכח - זה פשוט דיבר אליי וישבתי מרותק לגמרי למסך.

אבל נחכה לכתבה עם ישראל :lol:

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bugati veyron VS Mclaren F1 ללא ספק 8)

RXqSedWSu2k דרך יוטיוב

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שכן ראה את המבחן של הטווינגו 133, איך ג'רמי מרשה לעצמו לעשות את זה לרכב? הרי זה רכב מבחן לא?

תראה, התקציבים המטורפים שלהם הם משהו שלנו קשה לחשוב עליו.

להפקה לא ממש אכפת להרוס רכב מהשכרה או אפילו לקנות אותו במיוחד בשביל זה כי בתוך התקציב שלהם, מהם עוד 8000 ליש"ט?

עכשיו שאני חושב על זה, יש לי רעיון!

אפשר לעשות פרק ישראלי מאולתר, לקחת 3 רכבים ספורטיבים משנות ה-80 שהיו להיט ונראו טוב ולעשות איתן מסע מהצפון עד אילת כדי לבדוק אם נשאר להן משהו לתת, כמובן עם כמה משימות סיבלות בדרך, ושהתקציב לכל אוטו לא יעבור את ה 10 אלף שקל.

אני מוכן לתרום את ה XT האדומה ואת עצמי, צריך למצוא איזה אלפא ישנה (ספרינט?) רצוי עם חלודה ועוד צרפתיה במצב נסיעה.

עכשיו רק צריך 50 אלף ש"ח כדי לחסות את העלויות של ההפקה והמכוניות והכל מסודר.:lol:

טוב נו יצאתי מהסרט, חזרה למציאות.

אני אתרום את הוולוו והטמפרה.

הטמפרה כבר הייתה פעמיים באילת מאז שהיא אצלי והוולוו אחרי התיקון שהיא עוברת בימים אלו גם תחזור להיות אמינה.

רק צריך איזה מפגר עם לגאסי סטיישן 4X4 טורבו וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...