Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיק שלא נמצא בבית המשפט-עבירת מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שנה בידיוק צולמתי ע"י מצלמה אלקטרונית.

הענין נדחה ונדחה ולבסוף ביקשתי להשפט ולבקש הקלה בעונש.

הבקשה נשלחה קיבלתי זימון לבית המשפט,שהגעתי הפקידה הודיעה לי שהתיק לא נמצא וחתמה לי על טופס.

למה לצפות? מה יכול לקרות? האם כדאי להצטייד בעורך דין בכל זאת? אני חייל והסכומים קצת מופרעים בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה בידיוק צולמתי ע"י מצלמה אלקטרונית.

הענין נדחה ונדחה ולבסוף ביקשתי להשפט ולבקש הקלה בעונש.

הבקשה נשלחה קיבלתי זימון לבית המשפט,שהגעתי הפקידה הודיעה לי שהתיק לא נמצא וחתמה לי על טופס.

למה לצפות? מה יכול לקרות? האם כדאי להצטייד בעורך דין בכל זאת? אני חייל והסכומים קצת מופרעים בשבילי.

נעשה סדר

קיבלת דו"ח ממצלמה. האם הדו"ח היה קנס לתשלום או מסוג של הזמנה למשפט.

אם הדו"ח היה קנס לתשלום וביקשת להישפט, צפה אולי להסדר תשלומים לא הפחתה בתשלום.

אם הדו"ח היה זימון למשפט , הפעם התיק לא נמצא, יש להניח כי בפעם הבאה שיזמנו אותך לדיון הוא יימצא.

הסכומים לעו"ד לא יהיו מופרעים בעיניך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח היה בקשה לתשלום.

ביקשתי להישפט ולבקש הקלה בתשלומים,עקב היותי חייל.

בקשר לעורך דין,עוד פעם עצם היותי חייל אני לא יודע אם כדאי לי להכניס לענין עורך דין מסיבות כלכליות. 7 אלף שקל נשמע לי מופרך במקצת בשביל הכיס שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רשאי לבקש עורך דין מטעם המדינה שייצג אותך , אני אישית ייצג את עצמי ויספר את הסיפור מהעיניים שלי , אני מאמין שכנות עדיין נחשבת מעלה אצל חבר השופטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך עו"ד

הקנס היה 1000 ש"ח לדוגמה.

ביום המשפט אתה מגיע לאולם אתה מסכם עם התובע.

שמע אני רוצה לסגור את הסיפור אני חייל תפרן בלי גרוש על התחת תפרוס לי את זה ל 10 תשלומים. סביר שיסכים.כי הכסף הרי לא הולך לכיסו.

כך נסגר לתובע עוד תיק , מבלי שהוא צריך לעמול קשה.

לא יסכים התובע את אותם המילים רק בשפה יפה יותר אתה אומר לשופט. הוא יסכים , כ י גם אצלו הכסף שלך לא הולך לכיסו וגם אצלו עוד תיק נסגר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ברצינות אתה שואל? כל אזרח בכל מדינה שהיא (לפחות הנורמליות שבינהן) זכותו לקבל עורך דין שייצג אותו מטעם המדינה גם אם אין לו כסף , מתוך הבנה שאינך יודע את ספר החוקים והעורך דין כן ועל מנת שזה יהיה משפט צודק (הרי עורך דין תובע אותך ) אז אתה רשאי לקבל הגנה מאדם בעל אותם כלים כמו התובע , עורך דין ! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

smallars, חבל שאינך יודע את החוק ומטעה אנשים.

המדינה מחוייבת למנות לך עו"ד מהסניגוריה הציבורית אך ורק אם מדובר בעבירה שגוררת בחובה עונש מאסר בפועל.

כאן מדובר בסך הכל בעבירת מהירות, הנהג לא יכנס לכלא בעקבותיה והמדינה לא צריכה למנות לו עו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ששניכם לא יודעים את החוק במלואו.

החוק קובע עבירות מסויימות בהם המדינה מעמידה לך עו"ד

אבל גם אם לא התאמת לדרישות החוק השופט יכול להורות למדינה למנות לך עו"ד.

במקרה שבו אנו דנים בשרשור הזה

לא החוק ולא השופט ימנו לבחור עו"ד.

הוא גם לא צריך , כי הוא לא כופר באשמה אלא מודה בה, ורוצה רק הנחה / פרישת תשלומים .

וזה כפי שכבר כתבתי הוא יכול לעשות לבד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

חברי הפורום, צר לי על היעדרותי אשר נבעה מנסיבות אישיות (בני השני נולד בשעה טובה) אני כאן עתה לשרותכם.

לשאלתך:

מדובר בכתב אישום אשר לא הוגש מסיבות טכניות לבית המשפט.

לתביעה המשטרתית/מדינה סמכות להגיש את הדו"ח גם בשלב מאוחר יותר בכפוף לעמידתה בתנאים, על פי די,ן בעניין ההתיישנות.

המתן ועקוב אחרי דואר רשום.

הוצא את ההודעות אשר תגענה אליך בדואר רשום, שכן עפ"י חוק, אם לא תעשה כן למרות שההודעה נשלחה אלייך למען הרשום (במשרד הפנים או במרשם נהגים) יחשב הדבר כאילו קיבלת את ההודעה וזומנת כדין לבית המשפט. בנסיבות אלה יוכל בית המשפט לשפוט אותך שלא בפנייך.

בהצלחה.

אם יש שאלות נוספות אני לשרותך.

עו"ד אסף שמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולולולולולו

מזל טוב

צריך טיפים מסבא :-D

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...