Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בשיפוץ גיר אוקביה 1.9 TDI

kessler403
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כמעט שנה קניתי סקודה אוקטביה 2002 1.9 TDI עם 165K - לשעבר מונית [אני יודע שזה נשמע לא סביר אבל נשאיר את זה לפעם אחרת].

כבר אז בבדיקה אמרו לי שמשהו בגיר לא בסדר ולקחתי זאת בחשבון.

כיום הרכב עם 185K, ולאחר טיפולים ב2 מוסכים בירושלים[ביניהם מוסך מורשה] עברתי לטפל אצל מוסך רון.

זה זמן רב שהגיר שלי עושה דפיקה שנכנס להילוך ראשון ממצב עמידה, וכשאני מאט וכמעט עוצר הו כאילו נכנס לפרקינג(זו ההרגשה). בנוסף בשבועיים האחרונים כשעובר מהילוך 1 ל 2 הוא עושה רעש של גרירה ומרעיד את הרכב בעיקר בטורים גבוהים.

כשטיפלתי אצל רון [לפני החגים] הוא אמר לי שהגיר עומד למות למרות שהמחשב לא זיהה בעיה מסויימת.

בנוסף לקחתי את הרכב לבדיקה אצל קובי גירים בירושלים, גם הוא בדק עם מחשב ואמר שאין בעיות אלקטרוניות.

לדעתו יש בעיה בהילוך 2 ובנוסף הבעיה בתחילת וסוף הנסיעה היא בקלאץ' או בוכנה???(או שלא הבנתי נכון). בנוסף הוא אמר לי שלדעתו צריך להחליף תושבת גיר- ואחרי שאמרתי לו שממש עכיו החלפתי תושבת גיר, הוא אמר שכנראה זו לא הבעיה????

הוא נתן לי הצעה לשיפוץ הגיר שלי 5000 + מע"מ = 5850 ש"ח עם אחריות לשנה או 50K.

לשאלתי הוא אמר שמה שהוא מחליף זה החלק של ההילוך 2 והקלאץ או בוכנה(אם הבנתי נכון) וכששאלתי אותו למה לא להחליף את כל החלקים הפנימיים, הוא אמר שזה יעלה לי כמו גיר חדש בסביבות 24K ש"ח.

הוא היה נשמע לי אמין אבל אני ממש לא מבין בזה לכן אני צריך עזרה מכם.

ביררתי איפה צ'מפיון משפצים את הגירים שלהם והגעתי ל"אלייד" גם כן בירושלים.

התקשרתי אליהים והם אמרו לי שהם עובדים רק עם מוסכים מורשים ולא עם לקוחות וכשהתעקשתי הם אמרו לי ששיפוץ יעלה לי בסביבות 9500K + מע"מ.

במוסך סקודה מרכזי אמרו לי בסביבות 12500 ש"ח + מע"מ.

בנוסף אבא שלי אמר לי שיש איזשהו קיבוץ שהוא שמע עליהם שהם טובים בשיפוץ גירים.

השאלה היא אם יש הבדל בין שיפוץ במכון גירים או שכדאי ללכת למוסך מרכזי למרות שזה פי 2 במחיר.

חוץ מזה אם כבר משפצים, לא כדאי להחליף חלקים מסויימים שמועדים לפורענות??

אם תוכלו בבקשה לעזור לי כי זה ממש דחוף. תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון הגירים שהציע שיפוץ ב 5,000 הציע למעשה שיפוץ חלקי של הגיר.

מכיוון שאתה נוסע לא מעט ואם אני הבנתי נכון גם אין לך כוונה למכור את הרכב בקרוב, לכן שיפוץ חלקי של הגיר זאת אפשרות שלא מתאימה לך.

כפי שכבר הבנתה מוסכי צ'מפיון אינם משפצים את הגיר אצלהם אלא שולחים אותו למכון גירים בירושלים.

זאת גם הסיבה לפער מחיר של כ 3,000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה CarDriver.

יש לך נסיון עם אחד מהם?

מי אמר שבאלייד(המכון גירים שצ'מפיון שולח לשם) עושים שיפוץ מלא?

ומה זה בכלל "שיפוץ מלא"?

נשמע לי מוזר שבהפרש של 3K הם יחליפו את כל המכלול.

קובי גירים טוען שעלות שיפוץ מלא תעלה 24K ועדיף לקנות גיר חדש!

אשמח מאוד אם מישהו יוכל להפנות את תשומת ליבו של רפי לין שיתייחס להודעה בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הם תמיד עושים רק שיפוץ מלא, אבל כמובן שרצוי לשאול לפני כן.

משום שהם אלו שמשפצים את תיבות ההילוכים עבור מוסכי צ'מפיון, הרי שיש להם את הנסיון הרב ביותר בתחום.

אני יכול להמליץ לך גם על מוסך אדמונד בחולון שגם הוא מתמחה בשיפוץ תיבות הילוכים של VW, אבל אני בספק אם תקבל שם מחיר שונה.

הכי חשוב לזכור זה שגם אם תבחר ללכת על שיפוץ חלקי, אף אחד לא מבטיח לך שלאחר שיפרקו את הגיר התמונה לא תשתנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם אפשרויות אצל ספי : http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=8026

או ג'ורג' את חוסיין ביפו 03-6817234

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם אפשרויות אצל ספי : http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=8026

או ג'ורג' את חוסיין ביפו 03-6817234

א) איך אני יוצר קשר עם ספי ?

ב) ג'ורג' את חוסיין - הם מכון גירים או גיר מפירוק? ומה לגבי אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון טוב עם ג'ורג' את חוסיין ושיפוץ שלהם בפז'ו ובסרטוגה החזיק יותר מ 100K.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הקיבוץ"

מדובר על "דיוק הידראוליקה"

הם נמצאים בקיבוץ מחניים.

http://www.d.co.il/4663830/28275/

תבדוק גם שם.

יש להם סניף באזור המרכז ליד אזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רון אינו משפץ/עובד עם מכון גירים בעצמו?

אם ההבדל בין שיפוץ חלקי למלא הוא 3K אני חושב שאני אישית הייתי הולך על שיפוץ מלא, אם יהרס לך בעוד חודשיים שלוש גלגל שיניים אחר בתוך הגיר רק הפירוק וההרכבה של הגיר מהרכב כבר יעלו לך כ800-100 ש"ח.

יש כאן המלצות למכוני גירים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=343143

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...