Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של תאורת פנים בטווינגו

אלמוגית
שימו לב! השרשור הזה בן 4904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שהפלסטיק שדרכו בוקע האור תפוס ע"י קליפסים. צריך בזהירות להוציא אותו ואז נחשפת הנורית השרופה.

אני לא מכיר את המפנס המדובר וקשה לי לומר לך בדיוק איפה הקליפסים ומהי הצורה הטובה יותר להוציא את הפלסטיק.

יש לך ידיים טובות ומברג שטוח קטן? תנסי בזהירות לפרק את הפלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקווה שלא יכעסו עלי שהגבתי על הודעה ישנה, אבל גם אם זה כבר לא רלוונטי לגבייך זה יכול לעזור לאחרים.

התאורת פנים הזאת שבירה ברמות מטורפות, החלפתי כבר 2 יחידות כאלה והן לא זולות, קשה למצוא טווינגו עם תאורה שלמה.

אז מה שחשוב זה להיות מאד מאד עדינים. הפלסטיק השקוף מחובר ל2 זיזים מ2 צידיו. צד אחד הוא לולאת פלסטיק שלמה שתופסת אותו לזיז.

הצד השני זה לולאה חצי שלמה.

כדי להסיר את הפלסטיק יש להכניס טסטר לצד של הלולאה החצי שלמה, ולהפעיל מנוף כדי שהפלסטיק יצא החוצה, ואז מושכים אותו ימינה פשוט עם היד.

אם אני לא טועה את הטסטר מכניסים בצד ימין, אבל אני לא בטוח. ובכל מקרה צריך לנסות את זה בזהירות רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, באיביי צרפת, אבל יכול לקחת לך זמן למצוא.

מה נשבר לך בדיוק?

הכל :-(

הפינים של הפלסטיק

הברזל שמחזיק את הנורה

מה להערכתך הנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלה עדיף לבדוק המרכזי ,ולהבא שם גם תחליפי נורה זה בטוח הייה יוצא יותר זול ואים הם היו שוברים הם גם היו מתקנים על חשבונם , כמה חלק כזה כבר יכול לעלות? מניסיון שלי רציתי לקנות מחזיק כוסות באי בי ובשקלול משלוח וכו יצה לי יותר זול במרכזי לכן צריך לבדוק כמה עולה חלק ואים המחיר בשמים לחפש בפירוקיות זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://cgi.ebay.de/Schlossatz-Renault-Twingo-Bj-95-ORIGINAL-/320411133287?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item4a99fde567

כרגע יש רק סט של כל המנעולים+מפתחות+היחידה הזו (שכוללת גם את הכפתור של הנעילה מרכזית), אבל שווה לדוג כי יש יחידות כאלה בנפרד.

אגב, פעם הבאה אם לא יודעים, עושים במוסך/חשמליה - עכשיו הם היו שוברים את הראש על זה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...