Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק נגמר מהר מאד כאשר נידלקת הנורה גולף TSI

בראבו
שימו לב! השרשור הזה בן 5031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כאשר נדלת לי נורת הדלק ברכב אני יכול לנסוע עוד מקסימום 20-25 ק"מ עד שהדלק נגמר לגמרי. זה נורא מוזר כי יש הרבה שנתות בחלק האדום בשעון אבל מהרגע שזה מגיע לאדום זה מתחיל להיגמר מאד מהר. לדעתי הרבה יותר מהר מאשר שהמחוג לא באדום.

הרכב הוא גולף 2010 TSI 160 עם כ5000 ק"מ.

ברכב הקודם שלי - פולו 2008 1.4 ידנית, ברגע שהנורת דלק הייתה נדלקת יכלתי לנסוע עוד משהו כמו 70-80 ק"מ לפחות, המחוג היה זז מאד לאט בתחום האדום של השעון.

האם בעלי רכב זהה יכולים להעיד על תופעה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה שונה מפולו ידנית.

בגולף אתה כנראה לוחץ כדי להנות מהטורבו, וטורבו כשהוא עובד, הוא שותה דלק אפילו יותר מרכב עם נפח גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה שונה מפולו ידנית.

בגולף אתה כנראה לוחץ כדי להנות מהטורבו, וטורבו כשהוא עובד, הוא שותה דלק אפילו יותר מרכב עם נפח גדול.

אם כבר מנוע טורבו לא אוכל יותר ממנוע עם נפח גדול כי המנוע לא מתאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נדלת לי נורת הדלק ברכב אני יכול לנסוע עוד מקסימום 20-25 ק"מ עד שהדלק נגמר לגמרי.

איך הגעת לקביעה הזו? נתקעת עם הרכב?

מחוג הדלק הוא רק אינדקציה, זה שהוא מגיע ל 0 לא אומר שאין יותר כלום במיכל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/right]

איך הגעת לקביעה הזו? נתקעת עם הרכב?

מחוג הדלק הוא רק אינדקציה, זה שהוא מגיע ל 0 לא אומר שאין יותר כלום במיכל.

איתמר.

יש לי אינדיקציה גם במחשב רכב, שמראה בדיוק כמו המחוג את המצב.

גם בדקתי את העניין שמרגע שנדלקת הנורה אני יכול לנסוע כ20 ק"מ ואז כשאני מתדלק נכנסים בדיוק 55-56 ליטר לטנק שזה גם הנפח שלו.

בפולו וברכבים קודמים שהיו לי מרגע שהנורה הייתה נידלקת יכלתי לנסוע 70-80 ק"מ. ואני לא מאמץ את האותו כלל אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן להבין משהו... אתה אומר שברגע שהנורה נדלקת אז הרכב צורך כמות דלק גבוהה יותר מבמצב נורמטיבי?

אם זו כוונתך, אז תרשה לי להוציא אותך מהסרט, אתה מדמיין.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

כאשר נדלת לי נורת הדלק ברכב אני יכול לנסוע עוד מקסימום 20-25 ק"מ עד שהדלק נגמר לגמרי. זה נורא מוזר כי יש הרבה שנתות בחלק האדום בשעון אבל מהרגע שזה מגיע לאדום זה מתחיל להיגמר מאד מהר. לדעתי הרבה יותר מהר מאשר שהמחוג לא באדום.

הרכב הוא גולף 2010 TSI 160 עם כ5000 ק"מ.

ברכב הקודם שלי - פולו 2008 1.4 ידנית, ברגע שהנורת דלק הייתה נדלקת יכלתי לנסוע עוד משהו כמו 70-80 ק"מ לפחות, המחוג היה זז מאד לאט בתחום האדום של השעון.

האם בעלי רכב זהה יכולים להעיד על תופעה דומה?

20-25 ק"מ?!?! ז"א שיש לך 2-2.5 ליטר כשנדלקת הנורה?

בקיצור, לא הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להבין משהו. יצא לך לנסוע וכאשר נדלקה נורית הדלק הצלחת לעבור 25 ק"מ עד שהרכב עצר מחוסר דלק, או שאתה אומר את זה מתוך הערכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יתכן שרכב ישאר עם 2 ליטר דלק כאשר נדלקת הנורה.

אני יודע שרוב הרכבים נשאר בהם מינימום 8 ליטר בממוצע עד שהאוטו נכבה מחוסר דלק.

יעני הבחור פה מתכוון לומר שאין לו מספיק דלק ריזרבי.

האם זה תקלה ביצור? או שאפשר לעשות כיוון או משהוא במחשב הרכב?

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להבין משהו. יצא לך לנסוע וכאשר נדלקה נורית הדלק הצלחת לעבור 25 ק"מ עד שהרכב עצר מחוסר דלק, או שאתה אומר את זה מתוך הערכה?

כאשר נדלקת לי נורה (אני כל הזמן מתדלק רק כשהיא נדלקת), מחשב הרכב מראה לי שאני יכול לנסוע עוד כ40 ק"מ והמחוג מתחיל להיות בתחום האדום. העניין הוא שהמחוג והמד של המחשב רכב מתחילים לרדת מהר מאד..זה ממש לא מגיע ל40 ק"מ, אלה משהו כמו 25 מקסימום. כמובן שאני לא מחכה שהרכב יכבה, אבל כשהמחשב מראה 0 ק"מ והמחוג גם מראה 0 אני עוצר לתדלק.

אני יודע שהמחוג והמחשב לא מזייפים כי אני מצליח להכניס במצב כזה 55-56 ליטר לטנק דלק שזה בדיוק הנפח שלו (55 ליטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחוג יורד מהר כדי לזרז את הנהג לתדלק מהר ככל הניתן. יכול להיות שהמחשב מתוכנת באופן דומה, והוא מראה בכוונה שטווח הנסיעה קטן ממה שהוא בפועל כדי לזרז את הנהג לתדלק.

שוב, אפילו אם הוא מראה שטווח הנסיעה הוא 40 ק"מ, זה אומר שיש משהו כמו 4 ליטר במיכל וגם לנתון הזה קשה לי להאמין. אני יודע שהנורה נדלקת כשנשאר במיכל משהו כמו 7-8 ליטר. מעניין לחפש על זה מידע בפורומי VAG למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נדלקת לי נורה (אני כל הזמן מתדלק רק כשהיא נדלקת), מחשב הרכב מראה לי שאני יכול לנסוע עוד כ40 ק"מ והמחוג מתחיל להיות בתחום האדום. העניין הוא שהמחוג והמד של המחשב רכב מתחילים לרדת מהר מאד..זה ממש לא מגיע ל40 ק"מ, אלה משהו כמו 25 מקסימום. כמובן שאני לא מחכה שהרכב יכבה, אבל כשהמחשב מראה 0 ק"מ והמחוג גם מראה 0 אני עוצר לתדלק.

אני יודע שהמחוג והמחשב לא מזייפים כי אני מצליח להכניס במצב כזה 55-56 ליטר לטנק דלק שזה בדיוק הנפח שלו (55 ליטר).

למה? :shock:

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראבו, תרשה לי לסטות טיפה מהנידון, אתה מבין את המשמעויות של תדלוק רק לאחר הופעת נורת דלק?

אתה הורס את המשאבת דלק ואתה יכול לגרום לנזק למנוע, לא מזמן היה פה שרשור על בחור עם גולף tsi שהרכב נכבה לו באמצע הכביש המהיר, בגלל שהמשאבת דלק הלכה לו, עזוב שזה היה כשל עצמי של המשאבה, רק שתבין את הנזקים המכניים ואפילו מסכן את עצמך פיזית בגלל זה, בסוף הנזק יגיע ללא התראה אם תמשיך ככה.

אתה יכול לא להתעלם מדבריי ויכול לקחת אותם לתשומת לבך, אני מנסה לעזור.

שתהיה שנה טובה ובטוחה בדרכים8)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...