Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפרדת חניה בגדר.

שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכני לחניה (פרטית רשומה בטאבו) פיצץ את צד הרכב שלי עם דלתות רכבו. יש לו רכב רחב יחסית בנוסף להיותו חזיר. אמרתי לו שאני מתעדד להקים גדר הפרדה, בין החניות שלנו. תשובתו היתה "על גופתי". האים אני זכאי להקים מחסום הפרדה בין חניותינו?

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ב"על גופתי?

נחלק לרגע את החניות (ואם אני טועה תקן אותי).

אתה מצד ימין (או משמאל)ף והוא במקביל אלייך.

אתה רוצה לתחום את החנייה (שהבנתי שרק מסומנת אבל לא מופרדת).

ז כ ו ת ך !

לא היה קצת בעיות עם השכנים על החנייה, קצת צעקות, הרבה הסברים והמון סבלנות (ועוד כמה דברים שלא המקום ציין אותם פה).

ואין יותר הפרעה לחנייה שלי.

אם ברשותך למשל בית קרקע, והגדר שלך תוחמת עם השכן, שבדיוק גם לו יש חצר כמו שלך, זכותך להקים סביב הגדר שלך עצים בגובה שתרצה.

מדובר ברכוש הפרטי שלך.

השכן מאיים? מפעיל כוח?

פנה למשטרה

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

נראה לי כי לא תהיה לך כל מניעה להקים הפרדה כזו, ובלבד שזו תעבור בשטח שלך.

יחד עם זאת, במידה ותבחר לבנות הפרדה כזו מלבנים, נראה שתצטרך אישור של העירייה לעניין זה.

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני שהוא מדבר על חניה בבית משותף, שם קצת יותר בעייתי.

לחבר היתה בעיה דומה בבית משותף: במקרה שלו, היה עמוד בטון (של הבנין) שהיה בין שתי החניות, כך שקו ההפרדה היה ברור. הוא חיבר מוט ברזל רחב בין העמוד לקיר, כך שהמוט היה בצד העמוד לכיוון החניה שלו עצמו. באופן כזה, השכן היה יכול לפתוח את הדלת עד למוט הברזל.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני שהוא מדבר על חניה בבית משותף, שם קצת יותר בעייתי.

לחבר היתה בעיה דומה בבית משותף: במקרה שלו, היה עמוד בטון (של הבנין) שהיה בין שתי החניות, כך שקו ההפרדה היה ברור. הוא חיבר מוט ברזל רחב בין העמוד לקיר, כך שהמוט היה בצד העמוד לכיוון החניה שלו עצמו. באופן כזה, השכן היה יכול לפתוח את הדלת עד למוט הברזל.

.

המצב אצלינו דומה, למעט עמוד הבטון בחזית. במקומו נתקע מוט ברזל, עד למרחק של 3/4 חניה כך שגם לא תהיה טענה של תמרון. לעניות דעתי, ככל שמדובר בחניה צמודה רשומה בטאבו ללא זיקת הנאה לאחר, בעל החניה רשאי למנוע כל מעבר בחניה שלו, גם אם מדובר בדלת או לצורכי תימרון. בוודאי לצורך גרימת נזק "בשוגג".

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...