Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגי הראלי של המועדון המוטורי הישראלי 2010 (התאחדות IRDA) חוזרים להתאמן

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה, כמעט שכחתי, לפני שיגידו שאני אומר סתם, הייתי באסיפה אחת ואפילו כתבתי על זה:

http://www.jeepolog.com/306.html

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בלי שהייתי נוכח באף ישיבה, בלי להיות חבר באף עמותה, ורק מתוך התבוננות מהצד על ההתנהלות של אנשי הראלי... יודעים מה, תסתכלו מהצד על ההתנהגות שלכם אחד כלפי השני. הייתם רוצים לשבת עם עצמכם בהתאחדות אחת?

... קל לי להבין את חבריי אנשי הרייד והעבירות, וגם את כל השאר, שלא רצו לשבת אתכם מסביב לאותה צלחת רוגעלך. למה להיכנס איתכם לאותה מיטה בכלל?

אסף.

אסף,

הצדקנות הזו, עם כל הכבוד, אינה במקומה.

מדבריך ניתן להבין שהמחלוקות והיריבות הן נחלתם הבלעדית של אנשי הראלי לסוגיו.

לגופו של עניין ורק למען הסדר הטוב,

12 מתוך 14 הנציגים בישיבה מיום 28.11.2007 הסכימו ללכת להתאחדות אחת

שיעמוד בראשה אביב קדשאי.

התנאי היה (ולא מצד עמותת נהגי המרוצים) - או כולם או אף אחד.

עשה אחד ועוד אחד לבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה דעות יהיו לכאן ולכאן.

בניגוד ליובל מלמד אני חושב שישנה אמת אחת, לא משנה איך תסובבו אותה.

מה אתה יכול לעשות איתה..., זה כבר עניין אחר.

נכון לרגע זה אין זה רלוונטי מי צודק מי לאו.

החשוב הוא תחרויות חוקיות בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

הרגע צלצל אלי סרוגו והודיע לי נחרצות בטלפון שהוא עומד לתבוע אותי על הוצאת דיבה על כך שהאשמתי אותו בכך שהוא היה היוזם לפירוק ההתאחדות שהקמתי בשנת 2005

אני מת ,אתה יכול לייצג אותי? יודע עוד לא סיימתי את לימודי המשפטים:lol::lol::lol:

סרוגו

אני אוהב אותך באמת,יש לך עוד יציאה כזו?:fist:

לא משעמם פה לרגע

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף,

הצדקנות הזו, עם כל הכבוד, אינה במקומה.

מדבריך ניתן להבין שהמחלוקות והיריבות הן נחלתם הבלעדית של אנשי הראלי לסוגיו.

לגופו של עניין ורק למען הסדר הטוב,

12 מתוך 14 הנציגים בישיבה מיום 28.11.2007 הסכימו ללכת להתאחדות אחת

שיעמוד בראשה אביב קדשאי.

התנאי היה (ולא מצד עמותת נהגי המרוצים) - או כולם או אף אחד.

עשה אחד ועוד אחד לבד...

ניר, קשה לי לעשות אחד ועוד אחד, כי אני לא יודע מי היה בישיבה ומי אמר מה. אולי יש יריבויות ומחלוקות גם בענפים אחרים, אבל רק אנשי הראלי נראים, מאיפה שאני מסתכל ובלי להיות בתוך הקלחת, עסוקים מדי ב"מי אמר למי ובאיזה עניין" במקום להתחרות על המסלול.

אולי אני לא מבין כל מה שהולך מאחורי הקלעים, די סביר בהתחשב בזה שאני באמת לא בעניינים. אבל אני מנסה לשים לכם מראה מול העיניים. זה לא אם מישהו צודק או לא. זה איך שאתם נראים.

רוצה להאשים אותי בצדקנות במקום להסתכל במראה? זכותך.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, קשה לי לעשות אחד ועוד אחד, כי אני לא יודע מי היה בישיבה ומי אמר מה. ...רוצה להאשים אותי בצדקנות במקום להסתכל במראה? זכותך.

אסף.

כל מה שהיית צריך לעשות זה לדפדף רק עמוד אחד לאחור ולהעיף מבט מי היו הנוכחים בישיבה האמורה.

לא מתאים.

קח לך דקה וחצי, תעביר מבט. עכשיו תחזור על המנטרה שלך...

אני אומר צדקנות כי מבחינתך מלבד אנשי הראלי כולם נופת צופים.

אגב, מאותה ישיבה ועד היום, נפגשו אנשי עמותת נהגי המרוצים, ואח"כ התאחדות נהגי המרוצים עם נציגי

העמותות וההתאחדויות האחרות, והייתה נכונות כמעט גורפת ללכת להתאחדות אחת - שבה מרבית הספורטאים

יושבים עם אנשי הראלי ואוכלים רוגעלך מאותה צלחת - כמעט גורפת, שכן תמיד היה גוף אחד שראה את הדברים

אחרת. וזה אגב, לגיטימי לחלוטין.

אני לא אומר את הדברים בהתרסה. עובדות בלבד.

זה גם לא מעניין למה ומדוע הניסיון לא צלח. זה המצב כיום. צריך לראות כעת, במצב הדברים הנתון,

כיצד מקדמים את הספורט המוטורי.

בסוף, כפי שאני רואה את הדברים, יישבו כולם סביב אותה הצלחת.

אני לא מתרגש מהמלחמות האישיות בין האנשים. זה טבעי. זה כך מאז ומעולם בכל תחומי החיים.

אני כן מסתייג מאמירות כמו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסתייגות שלך - שלך. במקום לנסות להבין מה אני מנסה לומר, אתה מנסה למשוך אותי לתוך מעגל ה"מי אמר למי". בפוסט שאתה מתכוון אליו - לא כתוב מי לא הסכימו למהלך. יש רמז, שאני לא הבנתי. הייתי צריך להבין? אז אולי אני דביל.

עובדתית, יש ענפים שמקיימים תחרויות מסודרות ויש כאלו שלא מצליחים לארגן אפילו אימון בלי הלשנה שתפוצץ אותו (זה נושא השרשור, לא? ).

אני מנסה לומר שיש מי שכן מקיימים ליגות סדורות ואולי לא רוצים להכניס את הראש הבריא שלהם למיטה שנראית מהצד חולה. כולם נופת צופים? כנראה לא. אבל הם נותנים בגז ואתם במקלדת.

יש לפחות שני ענפי דו"ג שהפסיקו להתקיים בגלל יריבויות מהסוג הזה, וענף הטרקטורונים שהיה מאוד קרוב לכך. גם הם עסקו ברפש אישי במקום בתחרויות. אתה מעדיף לא לראות שאתם בדרך לשם? אתה מעדיף להתעלם מזה שאתם בינתיים לא מתחרים בנהיגה אלא רק מתחרים על מי אשם בזה שאין תחרויות? בסדר. אתה רוצה לקרוא לי צדקן ולהיות צודק? גם בסדר. מה שעושה לך טוב. אני ניסיתי לומר משהו, מי שרצה - שמע. אין לי ויכוח עם אף אחד כאן.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף

ברור שאתה צודק , גם אצלנו לא מעת חברים מרגישים באי נוחות לאור הדיונים המבישים שהיינו עדים להם לאחרונה.

מה לעשות ? יש כאלה שסבורים שיש סיכוי להציג את העניין באור חיובי !

זה לא מכובד , זה לא נראה טוב , זו דוגמא לא נאותה לדור העתיד שקורא כאן .

אני תקווה שדברים ישתנו ומהר אחרת . . . . . .

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף

נגעת בנקודה שאני רוצה להרחיב.

מי אמר למי, מי עשה למי, מה גרם למה, כבר לא רלוונטי, אבל צריך להבין מה קרה וללמוד מטעויות.

מה הטעות שמלווה את כל התהליך ?

לדעתי -

תמיד הדברים נעשו ע"י אנשים שאוהבים את התחום .

גם שניסו להפעיל בעלי מקצוע זה נעשה בצורה מאוד ענייה ומצומצמת.

לגייס מכולם כסף לעו"ד,,,זה משלם, זה לא.

לגייס כסף ללוביסטית,,, כמה ? 20K ש"ח כדי שהיא תמשיך לעבוד ? אז ההוא יתן ערבות ואח"כ שיהיה נחזיר לו,,,

תאמין לי, לפני יותר מ 15 שנים למדתי על בשרי כמה עולה יעוץ זול.

אל תחשבו שאני מזלזל במישהו, אני יודע שבעל מקצוע חיצוני לא יעשה לאורך זמן עבודה טובה וישקיע מזמנו ומרצו בשבילך, בלי לקבל תמורה כספית הולמת.

כאן לא היה מספיק כסף , לפרוייקט כזה של העברת חוק חדש במדינת ישראל, חוק כל כך בעייתי, שהספורטאים יוכלו להכתיב מהלכים לטובתם, צריך הרבה יותר כסף והרבה יותר אמצעים.

בפועל המדינה שלטה בתהליך לחלוטין, היא עשתה את זה כפי שצפוי ממנה, וזה מה שיצא.

אז יש הרבה תסכול, אנשים מוציאים את זה אחד על השני.

אבל לפחות תלמדו מטעויות. אל תמשיכו לחזור עליהם.

הרי מחר או עוד שנה תהיה תחרות, ותיהיו בטוחים שיהיה מספיק על מה לריב.

לדוגמא- יו"ר הוועד שיהיה גם יתחרה, והוא אולי יגיש ערעור בתחרות על התוצאות, והמארגן לא יקבל את הערעור, ובישיבת הוועד הבאה יו"ר הוועד יחזיר לו בכך שיפגע בו בהתאחדות, אתם מבינים מה קורה ומה יקרה ?

לדעתי התיקון שצריך להעשות מעתה ואילך- לנתק את הספורטאים מניהול התחום.

יש מספר דברים מקצועיים שצריכים להקבע ע"י הספורטאים, כל שאר הניהול צריך להעשות רק ע"י ניהול חיצוני .

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה

כל מילה פנינה

במדינה מסודרת בראש כל משרד ממשלתי עומד שר. הוא האיש שצריך לקדם מבחינה ביצועית את ההחלטות של הדרג המקצועי במשרדו. והוא לא חייב להבין בהם ( לא מזיק ).

חברות היי טק מתחילות בחלום של ממציא /בעל רעיון . בשלב מסויים בחיי החברה , אם חפצת חיים היא, עובר הניהול היומיומי למומחים בדבר ואילו הפיתוח ממשיך להיות בידי אותו הוגה רעיון /ממציא

מילת המפתח היא מקצוענות.

ואפילו איש ברוך כשרונות ככל שיהיה, לא יכול להיות מקצוען בכל התחומים.

ואכן , מינוי של גברי לוי הוא בכיוון הנכון. האם הוא האיש הנכון ? ימים יגידו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בנובמבר יערך סבב אליפות העולם בIRC באי השכן קפריסין.

המירוץ יהיה הרבה יותר מעניין מהWRC מכיוון ש יופיעו המון סוגי מכוניות,יצרנים, יורוספורט בשידור חי.(המירוץ יכיל בתוכו גם את האליפות המקומית של קפריסין בראלי עם ניקוד נפרד)

מציע לכל חובב ראלי לשנס מותניים ולהגיע ,תהיה חוויה.

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...