Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב ב RACECAR לנורבורגרינג - השתתפות עצמית

machinehead
שימו לב! השרשור הזה בן 5080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בחודש הבא טס לגרמניה עם אוראל (RS), אנחנו רוצים להשכיר רכב סוזוקי סוויפט ספורט לחצי יום.

שלחתי מייל ל RACECAR, הם ציינו את המשפט הזה:

• The maximum excess is 5.000,- € by the Suzuki Swift Sport.

האם הכוונה שלהם, במקרה של תאונה - האם השתתפות העצמית היא 5000 יורו?

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא בטוח במאה אחוז, אבל יש סיכוי טוב שמדובר על ההשתתפות העצמית. לא שזה הדבר היחיד שאמור לגרום לך להימנע כמה שאפשר מלעשות שם תאונה. מעבר לנזק למכונית יש גם נזק למסלול, שמיתרגם ישירות לנזק לכיס שלך:

צריך להחליף גדרות בטיחות? יעלה לך מאות יורו ויותר.

צריך להוציא מכונית בטיחות? מאה יורו לחצי שעה.

צריך גרר? 250 יורו.

המסלול נסגר בגלל? (קורה לא מעט) - כמעט 2000 יורו לשעה!

בקיצור - סע בזהירות, לא משנה עם איזה רכב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

לאחר שביררתי איתם שוב, הם ציינו מס' נקודות:

* ההשתתפות העצמית המקסימלית היא 5000 יורו, במידה וגרמתי נזק חלקי, אז התשלום הוא עד 5000 יורו. לדוגמא אם דפקתי את הדלת, אז אני משלם את העלות התיקון.

* צמיגים - הצמיגים המגיעים עם הרכב הם מסוג סמי-סליק, הם ציינו שעלות הצמיגים כלולה בהשכרה, אך במידה ואהרוס אותם, אני צריך לשלם את הנזק.

זה מגוחך, כי סמי-סליק גם ככה מתבלים דיי מהר.

בהתחלה עוד הייתה לנו מחשבה לעלות עם הרכב המושכר על הרינג, אך בפורומים של הרינג, רשום שחברות ההשכרה שולחות מרגלים כדי לצלם את הרכבים אשר נכנסים למסלול, הקנס במקרה הזה הוא 2000 יורו. חברת הרץ משעה את אותו לקוח לכל החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* צמיגים - הצמיגים המגיעים עם הרכב הם מסוג סמי-סליק, הם ציינו שעלות הצמיגים כלולה בהשכרה, אך במידה ואהרוס אותם, אני צריך לשלם את הנזק.

אולי הם מתכוונים לזה שלא תחליט לעשות דריפטים וצלחות כאוות נפשך ?

בכל מקרה , אם אתה לא בטוח לגבי משהו , למה לא להציק להם ולתחקר אותם ? הרי אתה זה שתסבול במקרה של אי הבנה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על דעתך.

תשכיר בחברת השכרה רכב רגיל וזהו...

הייתי כמה פעמים ואין בעיה חוז מזה שזה אסור ע"פ חברות ההשכרה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

אשמח לדעת מדוע אתה חולק על דעתי, אני מסתכן בקנס של 2000 יורו במידה ואני עולה על הרינג עם הרכב המושכר.

הת'רד המדובר בפורום של הרינג:

http://forum.nurburgring.org.uk/viewtopic.php?t=44497

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כי שאני שוכר רכב מחברת השכרה, יש לי ביטול השתתפות עצמית (STP,SCDW)

בבאדג'ט ואוויס, לעומת סיקסט - אין שום השתתפות עצמית בתוכנית זו, ביררתי שוב עם הסוכנים וזה מה שרשום באתר של באדג'ט וגם נציג טלפוני אימת זאת.

הרינג הוא כביש אגרה לכל דבר, ככה שמבחינת ביטוח, הביטוח תקף על הרינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

לאחר שביררתי איתם שוב, הם ציינו מס' נקודות:

* ההשתתפות העצמית המקסימלית היא 5000 יורו, במידה וגרמתי נזק חלקי, אז התשלום הוא עד 5000 יורו. לדוגמא אם דפקתי את הדלת, אז אני משלם את העלות התיקון.

תשובות :

1. כן, ההשתתפות העצמית היא עד 5000 יורו, זה רק על הסוזוקי. יש לך בנוסף ביטוח מאד גדול לצד ג'. אבל, זה לא מכסה את הנזקים למסלול וכד' כפי שרוני אמר. אגב, הסוויפט היא מכונית מאד בסיסית, על המכוניות המהירות והיקרות באמת, ההשתתפות העצמית יכולה להגיע גם לעשרות אלפי יורו.

2. במונחי ספורט מוטורי - בלאי רגיל עקב שחיקה אינו נחשב להריסת צמיגים, מה גם שכנראה לא תקבל סט חדש. הריסת צמיגים פירושה יצירת Flat Spots עקב נעילת גלגלים / סיחרור / החלקה ארוכה הצידה, או קריעת הצמיג כתוצאה מירידה מהמסלול ופגיעה במשהו.

מאד חשוב להגיע לרינג מוכנים מבחינת הכרת המסלול, כללי ההתנהגות, עקיפות, דגלים, וכו'.

שניר - הדברים שלמדת אצלי בקורס הספורטיבי מאד יעזרו לך, אבל ממליץ לך ללמוד גם את המסלול ושאר הדברים שכתבתי.

אגב, אני ממליץ לשכור מ-RSR, המכוניות שלהם טובות יותר ומתוחזקות יותר.

תהנו !

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שעל אף שהגדרתו הרשמית של הרינג היא ככביש אגרה לכל דבר, עדיין חברות הביטוח ממש לא מתלהבות מביקורם של הרכבים שלהם שם - קראתי במספר מקומות בעבר שחברות ההשכרה מציינות בחוזה סעיף ספציפי האוסר על נסיעה בתחומי הנורבורגרינג.

על אף שהיה ברור לי ולחברי הטוב שלא נכנס לשם עם הרכב השכור של Sixt שאלנו אותם בכל זאת, איפה אנחנו יכולים לנהוג ברכב שלהם - התשובה הייתה בדיוק כך: "You can drive anywhere you want, except the Nurburgring!".

לגבי RSR, קליאו ספורט 197 ל-6 סיבובים עלתה שם 500€.

ההשתתפות העצמית הייתה עד 8,000€!

(אני מאמין שהסוויפט שם תעלה לך משמעותית יותר זול, אבל גם מאמין שעם הקליאו ניתן להנות {ואולי גם להסתכן} יותר)

גם שם אגב, חתמתי על חוזה עב כרס שמצהיר על כך שבמידה ויהיה כל נזק שהוא לרכב, לרבות בלאי צמיגים, בלאי מכני, בלאי נראה לעין כתוצאה מנהיגה פרועה, ואפילו נקיון קיא (תאמין או לא, זה הדבר הראשון שבדקו באוטו אחרי ששת הסיבובים כשהזדכנו עליה) - חשבון הבנק חסר התוכן שלי ישלם את הדין (מימיי לא שקשקתי כך כשחתמתי על חוזה וגיהצתי את כרטיס האשראי שלי).

ולגבי נזק למסלול, נאמר לנו ב-RSR שבהתרסקות, ניתן להגיע עד ל-10,000€ קנס...

שימו לב, הזהרו, שמרו על עצמכם - ולא פחות חשוב - תהנו!!

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחף, תודה על התשובה.

בנתיים אני בודק את RENT4RING, אצלהם המחירים קצת יותר שפויים וההשתתפות העצמית נמוכה - 2500 יורו.

קצת מרתיע כל העניין של ההשתתפות העצמית הזו, אבל שרוצים להנות - אז מסתכנים :)

RSR מעל התקציב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניר, יש לך טעות, תבדוק שוב.

בהנחה שאתה לא מדבר על הסוויפט הבסיסית ביותר (תתבאס),

תגלה שהמחיר שלה כמעט זהה למחיר של Clio-Cup 200 שב-RSR.

צריך להשוות נכון, דהיינו מחיר שאינו כולל דלק והקפות בשתיהן או לקחת את המחיר של הקליאו שכולל הכל ולהשוות לסוויפט לאחר שהוספת לה את העלויות האלה (דלק 1:5 ק"מ/ל' על הרינג). בסוף תגיע לאותו המחיר.

מיותר לציין מה עדיף נכון ?

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, צודק לחלוטין - תודה על ההארה.

ושניר, מתנצל על ההטעיה - לא ציינתי זאת, אבל מחיר הקליאו כלל הכל, ל'יום שלם'.

בפועל סיימנו 6 הקפות בקצת יותר משעתיים, אך זה בגלל שממש מיהרנו לחזור לפרנקפורט לקבל את ראש השנה כראוי בבית חב"ד, ורצוי לקחת את הזמן, לנוח בין ההקפות ובעיקר לספוג את האוירה המוטורית שאין שניה לה.

מבחינת RSR, המחיר הזה הוא ליום שלם, כולל עלויות ההקפות ודלק.

הם בודקים את הקילומטרז' ומחשבים הקפות, אבל אני מאמין שלא יפריע להם גם אם תסע ברכב לקנות משהו לנשנש באחת העיירות ליד... בדוק איתם באותו יום, לא משמעותי.

קח בחשבון כל הקפה כמדומני 22 ועלויות הדלק שלא יהיו זניחות בסיבובים האלו.

ולגבי ההשתתפות העצמית - מבין את הדאגה - אבל אני כבר לא סגור שבמידה ויגרם נזק לסוויפט של 2500 יורו, עלות ההשתתפות העצמית היא מה שתטריד אותך.

ובקיצור חס וחלילה, טפו טפו טפו, תתייחס לכל השיקולים, קח את ההחלטה ושוב - שמרו על עצמכם.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...