Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב משומש וזול לסטודנט

ori_w
שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני סטודנט צעיר למדעי המחשב, מרושש מאד אך זקוק לרכב. ברצוני לרכוש רכב יחסית ישן שיתאים לצרכים הבאים:

1. קטן וחסכוני מבחינת דלק

2. אמין מבחינה טכנית - לא יגרור יחסית הרבה הוצאות נלוות

3. משהו באזור שנת 95-97 , לא משהו להחזיק לכל החיים אלה רכב שיספק את צרכי לשנים הקרובות.

4. עדיפות לגיר רגיל

5. תקציב (עבור הרכב עצמו לא כולל ביטוח והוצאות אחרות ) באזור ה5-7 אלף (אני יודע שזה מעט אך אני מרושש ועבורי זה הרבה :-))

אני יודע שיש לבדוק כל רכב לגופו ולשפוט ע"פ מצבו המכני ופרמטרים אחרים אך עדיין אשמח לקבל עזרה מאנשים המבינים בתחום שלפחות יכוונו אותי לסוג ודגם מסויים שבעינייהם יתאים לצרכים אלו

(אני חשבתי משהו כמו פיאט פונטו 96)

תודה רבה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרושש, עדיף שלא תקנה רכב. זה דבר יקר לאחזקה.

בלי קשר, אני ממליץ לך למצוא רכב שמור משנת 90 ומטה, מכיוון שכך, במקרה של תקלה קרדינלית - לא תצטרך לתקן את הרכב אלא תוכל למכור אותו בעבור 3000 ש"ח למדינת ישראל.

אם נסעת על רכב של 4000 ש"ח במשך חצי שנה ומכרת אותו ב-3000 ש"ח, שיחקת אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

יש לי עבודה ותקציב להחזיק רכב

פשוט לא רכב יקר.

התכנון היה לקנות רכב באזור של 4K - 7K ולאחר מספר שנים לשלוח לגריטה.

אני רק אשמח אם יכווינו אותי לדגמים מומלצים שידועים באמינותם המכאנית ...

האם יש כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פיאסטה YOUTH שנת 95 ומעלה באות למיטב ידיעתי עם גיר ידני ומנוע יוצא דופן בעמידות שלו (לאמא שלי יש אחת כזו)).

הפלסטיקה זולה,הצביעה שווה ל@## אבל הרכב מאד אמין,לא שותה דלק.

יש גם את דייהטסו שרייד שנחשבת לא רעה בכלל.פיאט אונו גם אופציה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ישן וזול =>רכב לא מטופל ושמור=> הרבה ביקורים במוסך.

עדיף להתמקד ברכבים משנתון 94' ומעלה, ממודל זה הרכבים בעלי הזרקת דלק.

ככל עדיף לרכוש רכב שמור ומטופל ואפילו לשלם מעל מחירון מאשר לקנות רכב 3K ש"ח מתחת למחירון ואח"כ להשקיע עוד 6K בשיקום הרכב.

ההמלצה שלי Peugeot 306 מנוע 1.6 כסטנדרט הרכב מגיע מצויד במזגן מקורי, חלונות חשמלים קדמיים, נעילה מרכזית והגה כח.

אני חושב שזאת המשומשת הטובה ביותר שניתן לרכוש ברכבים משנות ה-90.

הרכב נוח נהים ומהנה מאוד לנהיגה , המכלולים המכנים אמינים וניתן עדיין למצוא רכבים שנשמרו ולא נהרסו ע"י "ילדים".

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפונטו הזאת במצב טוב - זאת בהחלט אחלה אופציה. אבל הפונטו רגישה להזנחה ורוב מה שעומד למכירה כיום מוזנח ולכן בעייתי לרכישה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...