Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זו דרכו של עולם : דור מבוגר מפנה את מקומו עבור הדור הצעיר יותר (או : קניתי רכב חדש!)

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר תקופה בה חיפשתי ON AND OFF גולף GTI MK5 ולאחר שסופית הרמתי ידיים והתכוננתי להמשיך עם הנוכחית עוד תקופה ארוכה, זה קרה.

במקרה בדקתי מה קורה בלוחות, במקרה באותו רגע ,עלתה מודעה חדשה ,תוך שעה הייתי אצל הבן אדם , לאחר סיבוב ובדיקה שלי - תוך חצי שעה נלחצו ידיים ונסגר העניין לאחר שהבנתי על איזה אקזמפלר מדהים נפלתי. (ועל איזה מוכרים מדהימים נפלתי)

תודה לרון ממוסך רון שקיבל אותי בהתראה קצרה מאוד ,בדק את הרכב מבחינה מכאנית וחשמלית כמו שרק הוא יודע (לאחר שעבר בהצלחה בדיקת פח ושילדה יסודית אצל פחח מומחה)

נ.ב. מדובר GTI MKV 2006 ידנית 3 דלתות :-D:-D

אני אתן לתמונות לדבר.

נ.ב.2. ה MK4 למכירה לכל המעוניין, לא לחוץ למכור, דווקא נחמד לי שיש לי צי GTI. ימכר לבן אדם הנכון במחיר הנכון.

זהו, יוצאים לדרך.

IMG_1648.jpg

IMG_1653.jpg

IMG_1688.jpg

IMG_1637.jpg

IMG_1656.jpg

IMG_1654.jpg

IMG_1717.jpg

IMG_1705.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהחלט ניכר מדבריך שהעניין מרגש אותך.

תתחדש !

ואני מתרגש עוד יותר שזה רכב ידני !

נחמד מאד לראות מישהו שנרגש מרכישת רכב ששוה להתרגש בשבילו לעומת כל המזדות 3 אי שם.

שא ברכה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש רכב יפה, בהחלט שונה בעדר היומיומי

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רוכב פעיל וחובב רנו, יש לנו את חילוקי הדעות שלנו בפורום.

עם זאת, אני מאמין שברגעים כאלה כולנו מאוחדים כחובבי רכב, ובהחלט מרגישים וחולקים את הההתלהבות שלך.

יגעת ומצאת - תאמין. ותתחדש. וסע בזהירות. (שלא תשרוט את הצבע חלילה על איזה קטנוען מתאבד... :mm_tongue)

http://www.youtube.com/watch?v=0mYBSayCsH0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל תתחדש ותהנה.

החדשה נראית כמו מהחברה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים שלך בבחירת רכב.

כל הכבוד על המציאה.

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מדהימה, אני מקנא בה מהפינוקים שהיא הולכת לקבל.

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראת טוב ושמורה ממש.

אגב, אחרי שקראתי את השרשור מכירה של הכסופה, קיבלתי הלם על הפנטיות - ניהול קלסר טיפולים, חשבוניות, הוצאות וכו' - כבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...