Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג - מבקש עזרה בהחלטה

שימו לב! השרשור הזה בן 5158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וחג שמח,

החלטתי לפנק את הרכב שלי בטיפול מרענן, אך נכון לעכשיו ההתלבטות איפה ומה לעשות.

הרבה מחמאות ניתנו בפורום לקלין קאר, אך יש גם את NessDetail שמוזכר לא מעט. מבחינתי יש גם את דורשיין בחיפה (קל"ב).

הרכב המדובר : הונדה אקורד 2005 צבע כחול בהיר.

מצב הרכב : הצבע בסה"כ במצב טוב מאוד, מקורי - אך מכיל כמה סריטות קלות משימוש יומיומי.

המטרה : העצמת הברק של הצבע, וגם ניקוי פנימי של הריפוד הפנימי (בצבע בז'). צריך גם "לנקות" את הפנסים הקדמיים.

אשמח לקבל תגובות, גם לגבי סוגי הטיפול.

תודה רבה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג טיפול חשבת לעשות בקלין קאר?

אני יכול להמליץ בלב שלם על ניקוי הפנים - עשו לי עבודה טובה על הריפודים, הפלסטיקים ושטיחים, כולל הגג.

לגבי החוץ - פחות, תלוי מה הציפיות שלך ומה עומק השריטות שיש. כנראה שדיטייל אמיתי לא קונים ב 400 ש"ח.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג טיפול חשבת לעשות בקלין קאר?

אני יכול להמליץ בלב שלם על ניקוי הפנים - עשו לי עבודה טובה על הריפודים, הפלסטיקים ושטיחים, כולל הגג.

לגבי החוץ - פחות, תלוי מה הציפיות שלך ומה עומק השריטות שיש. כנראה שדיטייל אמיתי לא קונים ב 400 ש"ח.

יואב

אפשר לדעת כמה עלה לך הדייטלינג לפנים הרכב?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם אמיר מקלין קאר. 03-9346443 או 050-7635042

המחיר לדיטיילינג פנימי בקלין קאר הוא 450 לא כולל מע"מ אבל לחברי הפורום זה 450 כולל מע"מ.

מחיר שווה לעבודה המדהימה שהם עושים.

מניסיון של חבר שעשה דיטיילינג פנימי לרכב עם ריחות קשים של סגריות (עישנו ברכב יום יום חמש שנים) אחרי שקלין קאר פינקו לו את האוטו, הריח ייצא והכי חשוב האוטו נראה מדהים. החבר'ה יודעים את העבודה ולא פחות חשוב הם אנשים טובים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיטיילינג זה לא רק פוליש ווקס, זה ניקוי יסודי של מגוון החלקים ברכב.

לדוג' יש להם מכשיר לניקוי דיפונים וריפודים שמזריק קיטור בלחץ גבוה ושואב בחזרה - ככה למשל מנקים חלקי בד למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נפלתי על הרצפה מהעבודה של קלין קאר, לפחות לא חיצונית. נראה די חובבני.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...