Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מסלול/ הדרכה- קלאסיות 27/3/10

reuven
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רק אני או שיש נוכחות איטלקית מובהקת?

כחובב איטלקיות ידוע... זה אומר דרשני :lol:.

גם על הרכבים וגם על הבעלים.

אנו קראו את הכתוב בהודעת הפתיחה, יש להגיע ב-8:30 על מנת שנוכל להתחיל בזמן.

אודי מ"ישראמוטור" ירשום לכם לאיזה פקס ואימייל ניתן לשלוח את הרשיונות לפני על מנת לחסוך זמן ביום שבת.

רכב ללא רשיונות בתוקף לא יעלה למסלול!!!

יש לדאוג שלא יהיו חפצים בתא המטען בעת הנסיעה על המסלול, הם עלולים לגרום לכם לשלם לפחח בטרם עת.

יש להעלות לחץ אויר בכ-5 PSI.

שיהיה לנו בכיף.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי חברים,

לקראת יום המסלול הקרב ובא בשבת, אשמח לתת לכם שוב ליווי הדרכתי מקצועי כפי שעשיתי באירוע הקודם, בכדי לסייע בשיפור הנהיגה, להעצים את החוויה ולתת טיפים היכן שצריך. מי שהשתתף בפעם הקודמת יוכל להמשיך להשתפר מהמקום בו הפסיק...

מספר המלצות ליום המסלול, בהמשך למה שראובן כתב ולאור ניסיון קודם -

1. מלאו בצמיגים לפחות 6PSI יותר מהרגיל.

2. וודאו שהצמיגים תקינים, ללא בליטות / חתכים, יובש מוגזם.

3. וודאו תקינות הנוזלים, הבלמים, וההיגוי.

4. עברו על חיבורי החשמל העיקריים, ובדגש על נעלי הכבל של המצבר, ועיגון המצבר עצמו.

5. בידקו תקינות כבל המצערת ושימונו (בכדי שלא ישתחרר / יתקע בפול-גז..).

6. וודאו תקינות חגורות בטיחות (בשנתון הרלוונטי).

7. נקו שמשות ומראות.

8. מלאו דלק כך שתעלו למסלול עם לפחות חצי מיכל. כידוע, חלק מהמכוניות סובלות מ"הרעבה" בסיבובים כשמיכל הדלק ברבע האחרון.

אשמח לפגוש את כולם שוב, לעוד יום מסלול מהנה ופורה.

אז נתראה במסלול :-D

נ.ב. - תרגישו חופשיים לשאול שאלות כאן או בה"פ.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שחיממנו מנועים הגיע הזמן להנא/עה חוזרת.

שוב להדגיש, זו אינה תחרות, המטרות העיקריות הן הנאה ולימוד.

ראובן כל הכבוד על היוזמה ועל ההתמדה בקידום ימי מסלול והדרכה צמודה שאתה נותן ומארגן כל פעם מחדש, וכל זה ללא תמורה כספית (כן אין צורך לומר את התמורה אתה מקבל עם הג'וליה על המסלול 8) ).

אני אמורה להגיע אם לא יהיו הפתעות לקראת שבת, תכין לי את המצלמה שלי.

בהצלחה.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אנחנו בישראמוטור שמחים לראות את ההיענות הגדולה לארוע אשר מוכיחה כי יש כמיהה למוטוריקה טהורה בישראל. בפעם הקודמת הצלחנו ביוזמת ראובן ובזכות המשתתפים ליצור ארוע ססגוני וצבעוני ואנו בטוחים שזה הקרוב אפילו יעפיל על כך.

כדי למנוע עיכובים מיותרים ועל מנת שתוכלו לקבל מקסימום זמן מסלול ומינימום זמן בירוקרטיה, אנא מכם הקדימו לשלוח אלינו במייל או בפקס את רישיון הנהג, רישיון הרכב ותעודת ביטוח (מיותר לציין שעל כולם להיות בתוקף). אנא עשו זאת עד ליום חמישי בלילה.

מייל: [email protected]

פקס: 153-547-344556

אם טרם השתכנעתם אם להגיע או לא, בין אם כמשתתפים או צופים, אולי הלינק הבא בו נראים חברי מועדון אלפא רומאו מפזזים על המסלול ישכנע אתכם: http://www.isramotor.tv/blog/?p=348

שיהיה לכולנו יום פורה ומהנה, לרשותכם בכל שאלה

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשימת משתתפים עדכנית:

1. ראובן ז.- אלפא ג'וליה

2. מומי- פיאט X-1/9

3. מאיר ל.- אלפא ג'וניור

4. יוסי ד.- אלפא ג'וניור

5. גיא ח.- אלפא ג'ולייטה

6. איתי ב.- אלפא סוד

7. אודי ב.- אלפטה

8. אבישי- לנצ'יה דלתה HF

9. יואל ב.- ג'ולייטה ספרינט

10. עוז ל.- אלפא ג'ולייטה

11. גיל ב. - פיאט 127 ספורט

12. אילן פ.- פיאט 127

13. איציק - רנו 5 טורבו

14. אבי ש.- BMW 630

15. בני ד.- גולף קבריולט

16. חיים- פורשה 911 טורבו

17. ר.ל- לוטוס סופר 7

18. ניר ב.- אסקורט RS2000

19. אייל ב.- אסקורט RS2000

20. לירון ב.- אסקורט RS2000

21.יוסי לביא- וולבו 240

22. ראובן- לנצ'יה דלתה HF

23. יניב- שירוקו

24. ארז- סובארו XT

25. תום- קורבט

26. רז - מיני

27. שימרון- פיז'ו 504

28. רן פ.- אלפא ג'ולייטה

29. אליעד- אלפא ג'וליה

30. יגאל- פיז'ו 304 קבריולט

רשימת המתנה:

1.

אם מישהו לא יכול להגיע נא להודיע מראש.

נקווה למזג אויר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא מכיוון שקבענו כללים ואנו רוצים לעמוד בהם.

ראובן,

אני מבין לחלוטין את ההגיון מאחורי האיסור - אבל אני חושב שנכון יותר יהיה לקבוע הגבלה לפי שנת תחילת ייצור \ סוף ייצור של דגם.

אני מחזיק בE30 BMW שנת 1990.

תחילת ייצור הדגם היתה ב1983 והסתיימה ב91'. לפי החוקים הקיימים חבר שמחזיק באותו רכב בדיוק שנת 89' יכול להשתתף ואילו הרכב שלי לא היה עובר את סף הכניסה.

אני אשתדל להגיע בתור צופה - ולו כדי להביע הערכה לארגון ולמכוניות ולנהגים

אבל אני חושב שיהיה נכון יותר להגביל לפי שנת ייצור ראשונה של דגם, מאשר לקבוע שרירותית שנת ייצור מסויימת -

למשל "יום המסלול מוגבל לרכבים מדגם שתחילת ייצורו לא מאוחרת משנת 1984" למשל, וזאת כדי לא ליצור הפליה בין רכבים זהים שכל ההבדל עבורם הוא חודש העליה לכביש.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראובן,

אני מבין לחלוטין את ההגיון מאחורי האיסור - אבל אני חושב שנכון יותר יהיה לקבוע הגבלה לפי שנת תחילת ייצור \ סוף ייצור של דגם.

אני מחזיק בE30 BMW שנת 1990.

תחילת ייצור הדגם היתה ב1983 והסתיימה ב91'. לפי החוקים הקיימים חבר שמחזיק באותו רכב בדיוק שנת 89' יכול להשתתף ואילו הרכב שלי לא היה עובר את סף הכניסה.

אני אשתדל להגיע בתור צופה - ולו כדי להביע הערכה לארגון ולמכוניות ולנהגים

אבל אני חושב שיהיה נכון יותר להגביל לפי שנת ייצור ראשונה של דגם, מאשר לקבוע שרירותית שנת ייצור מסויימת -

למשל "יום המסלול מוגבל לרכבים מדגם שתחילת ייצורו לא מאוחרת משנת 1984" למשל, וזאת כדי לא ליצור הפליה בין רכבים זהים שכל ההבדל עבורם הוא חודש העליה לכביש.

לשיטתך, פורשה 911 חדשה יכולה להשתתף.

חייבים לקבוע גבולות מסויימים, נשקול ליום המסלול הבא להעלות את שנת הייצור המקסימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אנחנו בישראמוטור שמחים לראות את ההיענות הגדולה לארוע אשר מוכיחה כי יש כמיהה למוטוריקה טהורה בישראל. בפעם הקודמת הצלחנו ביוזמת ראובן ובזכות המשתתפים ליצור ארוע ססגוני וצבעוני ואנו בטוחים שזה הקרוב אפילו יעפיל על כך.

כדי למנוע עיכובים מיותרים ועל מנת שתוכלו לקבל מקסימום זמן מסלול ומינימום זמן בירוקרטיה, אנא מכם הקדימו לשלוח אלינו במייל או בפקס את רישיון הנהג, רישיון הרכב ותעודת ביטוח (מיותר לציין שעל כולם להיות בתוקף). אנא עשו זאת עד ליום חמישי בלילה.

מייל: [email protected]

פקס: 153-547-344556

אם טרם השתכנעתם אם להגיע או לא, בין אם כמשתתפים או צופים, אולי הלינק הבא בו נראים חברי מועדון אלפא רומאו מפזזים על המסלול ישכנע אתכם: http://www.isramotor.tv/blog/?p=348

שיהיה לכולנו יום פורה ומהנה, לרשותכם בכל שאלה

אני אוכל לפקסס רק מחר לצערי, זה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשיטתך, פורשה 911 חדשה יכולה להשתתף.

חייבים לקבוע גבולות מסויימים, נשקול ליום המסלול הבא להעלות את שנת הייצור המקסימלית.

ההערה שלך מתחכמת,

לשיטתי, פורשה 996 או 993 או איזה קוד דגם שמבדיל דורות של 911 אחד מהשני הוא שיחתוך את רף ההשתתפות.

באותה מידה ברור שסדרה 3 חדשה לא תעלה על המסלול [E92 ]לצורך הענין אבל E30 [ולא משנה מאיזה שנה] כן.

אני יודע שקשה למי שרגיל לשיטות המספור האיטלקיות :wink: להבין שיש דרכים אחרות להבדיל דגמים מלהחליף מספר כל פעם שמשתנה דגם, אבל תאמין לי שאין בעל רכב אספנות אחד שלא ידע לספר לך מאיזה סדרה של איזה דגם הרכב שלו יוצר.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...