Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו 2010 ידנית - התרשמות ראשונית וסיכום שבועיים

Edward216
שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 869
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר ניהלנו את הדיון הזה בתחילת השרשור.

אייל - תפסיק לדבר שטויות האוטו הזה מבחינת מהירות נטו לא נופל מיותר מחצי מהמשפחתומטיות שיש בארץ כולל מגאן ומאזדה 3 ואני נוסע איתו 140 יציב כבר כמה שבועות מאז סיום ההרצה מבלי שום בעיה.

וכמו שציינתי, בהתחלה היבואן הביא להתרשמות את האוטו המאובזר ואז ירד מהעניין לטובת המחיר הנמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי מעוניין לשקול רכישה של אוטו כזה, אי שם בשנה הבאה,מפאת שיקולי תקציב וצרכים תחבורתיים.

הבעיה היחידה? בטיחות... שאני לא סגור לגביה (וקצת חששות מצד המשפחה...שמעדיפה התניידות מקבוצת VAG).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הכי כלכלי בארץ

אני לא מבין בכלל למה נגיד זוג, שלאחד מהם יש רכב קבוצה מאקס קבוצה 4, השני צריך לקחת מהליסינג מאזדה 3?

הרבה יותר כלכלי שיירד מהברוטו הכלום כסף על אלטו סביב ה-1,500 ש"ח ויש אוטו שני מצויין, שגם ככה משמש בעדיפות משנית.

כולם מרוויחים מזה - השכירים שמשלמים פחות, המעביד שמשלם פחות על דלק, והסביבה שמזדהמת מעט מאוד.

ירון

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי פיאט טיפו שוקל קצת מעל טון (בערך 140 ק"ג יותר מסוזוקי אלטו), הגיע עם מנוע 1.4 70 כ"ס לפני 15 שנים (היום יש אולי 50), מערכת הזרקה חד נקודתית שלא עברה ניקוי 15 שנים ואני עם הרכב הזה סוגר 130 קמ"ש בלי מאמץ (לפי ממוצע GPS ומד מהירות), עוקף מתי שצריך וכל זה בלי לאנוס את המנוע. בנוסף הרכב עולה לירושלים בלי שום תקיעות/בעיות התחממות/בלי לעקב את התנועה. אם טיפו עושה את זה אין שום סיבה בעולם שרכב מודרני יפריע למישהו. אנשים לגמרי איבדו את פרופורציה. לא צריך 150 כ"ס כדי לנסוע על 120.

130 בלי מאמץ..... מעניין כמה סוגר עם מאמץ....

אני יכול לתת חוות דעת על האלטו האוטומאטית, לפי דעתי המנוע סוחב טוב מבחינת מהירות סופית, אבל בלחיצה על קיק המנוע מגיע לטורים גבוהים והוא רועש מאוד,עושה יותר רעש מאשר הרכב זז,כאילו אתה נוסע פולגז בניוטראל,יש השהייה מרגע הלחיצה עד שהוא מחליט לזוז,בהשהייה הזאת המנוע צורח,מעבר לזה היציבות שלו בכבישים מהירים מעל 100 קמ"ש אם יש רוח צידית קלה,זה סכנת נפשות.

מה שכן חיובי זה התאוצה שלו ממצב עמידה,היות והוא קל מאוד הוא ממש מזנק טוב ממצב עמידה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח הת'רד:

שכחת לתאר את אחד הנושאים היותר חשובים באותו שכזה: מרווח פנימי לנוסעים.

האם יש מספיק מקום לרגליים? הראש נכנס בתקרה? האם 1.90 יצליח להתיישב בנוחות במושב הנהג? מה הגובה שלך והאם יש לך מספיק מרווח? כמה מקום יש במושב מאחור? האם מבוגר יכול לשבת מאחורי מבוגר?

הרבה שאלות, אבל אשמח אם תענה עליהן. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי יש הרבה מרווח ,לפי דעתי הוא מתוכנן היטב מבחינת מרווח פנימי ליושבים מקדימה+מאחורה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתבה רוני, משעשעת וערוכה יפה

מסכים בהחלט.

ובדעה אישית, סוזוקי בשבילי - רק אופנועים. :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה רחבה מפורטת ויפה

אגב, אף פעם לא הצלחתי להבין בשביל מה צריך חיישני חניה ברכב קטן כזה.

לפני מספר שנים ברחבת החניה של טחנת הקמח מונטיפיורי בירושלים נכנסתי בעמוד קטן של בטון (גובה של 15 ס"מ בערך) ונגרם לי נזק קטן ל"חצאית" ברכב, אם היה לי חיישני חנייה זה לא היה קורה.

אז החלטתי שברכב הבא שאני אקנה אתקין לי חיישני חנייה, אז נכון שתופעה כפי שתארתי נדירה ביותר אך בשביל הפעם שבא נתקלים בעמוד כזה שווה להתקין חיישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם.

לפי דעתי יש הרבה מרווח ,לפי דעתי הוא מתוכנן היטב מבחינת מרווח פנימי ליושבים מקדימה+מאחורה.

מלפנים אין בעייה במרווח. מאחור - מבוגר אחרי מבוגר ממש לא ירגיש בנוח. ילד יהיה בסדר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

יותר פרטים על האוטו - בשביל זה יש כתבות מקיפות. בסרטון של 4 דקות אי אפשר לתת הכל.

חוסר תא כפפות - אפשר היה להזכיר את זה בחסרונות, אתה צודק. מצד שני - אפשר לראות את זה בעיניים...

זהו, שלא ממש הייתי יכול לתת לו יותר מחמאות. פשוט אין על מה. אתה לא חושב שיש סיכוי שאתה נעלב רק בגלל שקנית אותו?

ולשאלתך - מהיבואן...

רוני

:-) נעלב אני בטוח לא. עשיתי קנייה טובה אוד לדעתי. אני בן 24. סטודנט. לא צריך יותר מזה. מעדיף רכב חדש ולהיות בשקט 4-5 שנים. זה הכל.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...