Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו 2010 ידנית - התרשמות ראשונית וסיכום שבועיים

Edward216
שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עד היום לא הבנתי למה זה לוקח כל כך הרבה זמן, אני הזמנתי השבוע בצבע שחור והבטיחו לי שהרכב יגיע במהלך יולי, לא ברור מתי ביולי. יש מספר צבעים עליהם הם היו מתחייבים ליוני. באוטומט המצב אחר, אוטומטית אפשר לקבל כבר באפריל.

בכל מקרה, כמה ששאלתי את הסוכן הוא אמר שקיים סיכוי שזה יוקדם אבל ממש לא ממליץ לבנות על זה. בגלל שיש לי רכב כרגע זה פחות לחוץ לי אבל אני מתאר לעצמי שבנאדם שצריך בינתיים לקנות רכב זמני או בטח להשכיר, בשבילו זה כבר בעיה של ממש.

לגבי אי שמירת המחיר, גם אני הרמתי גבה כשחתמתי אבל אני רוצה לקוות שהם יעדכנו את המזמינים לפחות לפני שהמחיר יעלה אם יעלה. בוא נגיד שאם המחיר יעלה ב2000 ש"ח זה יעצבן אותי אבל אם זה יעלה ב6 או 8 פה זה כבר ביטול וודאי ובמחיר כזה אני לא בטוח שהם ימשיכו למכור באותו הקצב.

זה וקח להם הרבה זמן כי בהתחלה הם הכלל לא רצו לייבא את הידניות.

הם לא אימדו נכון את קצב הביקוש וגם לא ידעו שהחיר יהיה באמת ממש זול.

אני הזמנתי בינואר והרכב מגיע ביוני (אגב אם הייתי מזמין אוטומטית הייתי מקבל אותה בפברואר!!! חודש אחרי אתה קולט?) כך שאתה יכול להתנחם בעובדה שאני הולך לחכות כ 5 חודשים ואתה כ 4 חודשים :)

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 869
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם גם אני הזמנתי אלטו סביב חודש ינואר.. גם לי אמרו שזה יגיע סביב סוף מאי יולי..

במקרה לפני שבוע קפצתי לסוכנות לשאול אם יש התקדמנות עם המשלוח. והסוכנת אמרה לי שבגלל הביקוש הרב יש סיכוי שהחודש יוציאו משלוח גדול שיכלול את הרכבים שאמורים להגיע במאי יוני.. נקווה

בנוסף רציתי לדעת אם מישהו מתכוון הוסיף מד סל"ד לרכב ואם כן כמה דבר כזה אמור לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יהיה נחמד מאד אם יקדימו את המשלוח. אני משוכנע שאם זמן ההספקה ירד היבואן יקבל יותר הזמנות.

אני גם רציתי לברר לגבי מד הסל"ד אבל עדין לא הספקתי, ממה שהבנתי פה בפורום בגלל שהיבואן לא נותן את זה כאופציה, לעשות את זה דרך מתקין מקומי זה לא הרעיון הכי טוב מבחינת האחריות של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם גם אני הזמנתי אלטו סביב חודש ינואר.. גם לי אמרו שזה יגיע סביב סוף מאי יולי..

במקרה לפני שבוע קפצתי לסוכנות לשאול אם יש התקדמנות עם המשלוח. והסוכנת אמרה לי שבגלל הביקוש הרב יש סיכוי שהחודש יוציאו משלוח גדול שיכלול את הרכבים שאמורים להגיע במאי יוני.. נקווה

בנוסף רציתי לדעת אם מישהו מתכוון הוסיף מד סל"ד לרכב ואם כן כמה דבר כזה אמור לעלות.

גם אני הזמנתי ביונאר... באיזה סוכנות היית?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעוניין להזמין השבוע אלטו חדשה,

איזה סוכנות עדיפה ? יחס\מתנות\מחיר ( אני גר במרכז ), הייתי בסוכנות בפ"ת ולא הייתי מרוצה מהיחס - רק למכור למכור ולא רואים אותך ממטר, אמרו לי אל תעשה נסיעת מבחן עכשיו , פשוט תעשה הזמנה בתנאי של נסיעת מבחן, בקיצור אני לא סומך עליהם.

הבנתי שסוזוקי בעייתית בצבעים ( צבע מתקלף בסוויפט ), איזה צבע הכי פחות מועד לפורענות ? חשבתי על שחור\לבן\כחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בשבוע שעבר בסוכנות בת"א במסגר. לא ציפיתי לפינוקים כי לא רכשתי גראנד ויטרה אבל כן קיבלתי הנחה על התקנה של שליטה על חלון ימין.

היחס בסדר גמור, עשיתי נסיעת מבחן לפני חודשיים ולפני שבוע וחצי ביקשתי נסיעת מבחן נוספת ושמחו לתת לי (אצל אותו בחור שזכר שכבר עשיתי). גם עשיתי סיבוב קצת יותר ארוך מהרגיל.

הזמנתי שחורה, קודם כל כי מאד הפריע לי הנושא של המראות/ידיות שחורות ובכלל זה נראה לי שינוי מרענן מהלבן שיש לי היום :-P

(אבל אם לא הייתה לי חניה מקורה הייתי מוותר)

אני יודע שיש לבן, אדום, שחור, כסוף, תכלת וגם איזה ירקרק מוזר כזה.

אגב צבע מתקלף, חברה שלי נוהגת על סויפט 2008 שחורה, הרכב 3 שנים כמעט על הכביש תמיד חנה בחוץ ואין שום קילוף - הצבע נראה כמו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעוניין להזמין השבוע אלטו חדשה,

איזה סוכנות עדיפה ? יחס\מתנות\מחיר ( אני גר במרכז ), הייתי בסוכנות בפ"ת ולא הייתי מרוצה מהיחס - רק למכור למכור ולא רואים אותך ממטר, אמרו לי אל תעשה נסיעת מבחן עכשיו , פשוט תעשה הזמנה בתנאי של נסיעת מבחן, בקיצור אני לא סומך עליהם.

הבנתי שסוזוקי בעייתית בצבעים ( צבע מתקלף בסוויפט ), איזה צבע הכי פחות מועד לפורענות ? חשבתי על שחור\לבן\כחול.

לגבי סוכנות מומלצת.. אני הייתי בהתחלה בסוכנות בנתניה ומאד לא אהבתי את היחס

נסעתי לסוכנות בחדרה ושם קבלה אותי סוכנת נחמדה מאוד עם המון רצון לעזור ורצון שתהיה מרוצה .

קבלתי מתנה בנוסף חיישני רוורס וטיפול ראשון חינם.

בכל אופן היחס והשרות מעולים.

אגב חברים שהזמינו כבר אלטו חדשה ספרו כמה אמור לעלות לכם ביטוח נשווה וככה נעזור אחד לשני ונמצא את הביטוח המשתלם ביותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שאתה יכול להשוות בין הצעות ביטוח.

אחד מבטח 3 מכוניות, בית, עסק וביטוח חיים והסוכן מתאמץ להוריד לו עוד כמה מאות שקלים,

האחד גר באריאל והשני גר בת"א. סיכוני הגניבה וההיפגעות מאבנים ופח"ע שונים.

אחד קנה אדום, השני קנה לבן.

אחד גר בבית פרטי, השני גר בקומה 8.

ועוד ועוד.

כל פרט כזה יכול להשפיע על הפרמיה ויש חברות שאצלם שני רכבים זהים אצל אותו מבוטח רק עם צבע שונה - יקבלו מחיר שונה.

למה ? כי סטטיסטית יש צבעים גניבים יותר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בשבוע שעבר בסוכנות בת"א במסגר. לא ציפיתי לפינוקים כי לא רכשתי גראנד ויטרה אבל כן קיבלתי הנחה על התקנה של שליטה על חלון ימין.

היחס בסדר גמור, עשיתי נסיעת מבחן לפני חודשיים ולפני שבוע וחצי ביקשתי נסיעת מבחן נוספת ושמחו לתת לי (אצל אותו בחור שזכר שכבר עשיתי). גם עשיתי סיבוב קצת יותר ארוך מהרגיל.

.

הזמנתי גם בת"א - לא ממליץ

שום מתנות שום פינוקים.

אחרי כמה ימים רציתי לשאול את הסוכן ( אחד בשם צור) כמה שאלות בטלפון וחיקיתי יומיים שימצא חמש דקות בישבילי.

וגם זה רק ביגלל שהתקשרתי 20 פעם . בקיצור- רק למכור

בכלל נראה לי טעות להזמין בסניף ראשי (הייתי צריך לחשוב על זה קודם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בביקורת הראשית, זו אכן טעות להזמין בסוכנות הראשית כי אתה צריך לנסוע לאסוף את האוטו מהדרום, מה שלוקח כיום עבודה, והיחס לא תמיד אישי מספיק.

אני מאוד מרוצה מהסוכנות בכפ"ס .

אגב, אחרי 2500 ק"מ עם האוטו הביקורת לא משתנה ועדיין נשארת חיובית מאוד. האוטו מאוד נוח,חסכוני יחסית ונותן לי בתנאי נהיגה קשים 16 ק"מ לליטר.

בעיה קטנה היא שאין חיווטים לדלתות ולכן כשהוספתי 4 רמקולים היה צריך להעביר חיווט עד הרדיודיסק ולחבר את זה מאחור בשיטת הניסוי והטעייה. בכל מקרה ההבדל בין 2 הרמקולים המקוריים ל6 ששמתי הוא שמיים וארץ, מומלץ (Hertz dcx 165 Coax).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בביקורת הראשית, זו אכן טעות להזמין בסוכנות הראשית כי אתה צריך לנסוע לאסוף את האוטו מהדרום, מה שלוקח כיום עבודה, והיחס לא תמיד אישי מספיק.

אגב, אחרי 2500 ק"מ עם האוטו הביקורת לא משתנה ועדיין נשארת חיובית מאוד. האוטו מאוד נוח,חסכוני יחסית ונותן לי בתנאי נהיגה קשים 16 ק"מ לליטר.

בעיה קטנה היא שאין חיווטים לדלתות ולכן כשהוספתי 4 רמקולים היה צריך להעביר חיווט עד הרדיודיסק ולחבר את זה מאחור בשיטת הניסוי והטעייה. בכל מקרה ההבדל בין 2 הרמקולים המקוריים ל6 ששמתי הוא שמיים וארץ, מומלץ (Hertz dcx 165 Coax).

כמה עלה לך? כולל התקנה.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חביבי ראיתי את זה (במקום אחר שכתבת את זה) רק אחרי שהזמנתי. איפה בדרום?

תן קצת פרטים בבקשה על התקנה, אצל מי, איפה ובאמת מה המחיר כולל הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה למי שיש לו את האוטו, האם אפשר לחבר לרדיו דיסק מקור שמע חיצוני?

לא.

אגב, אם יש מישהו שמעוניין להתקין דיבורית, ניתן לחבר השתקה לרדיו. יש חיבור 4 פינים לבן ואחד מהם משתיק את הרדיו.

הצטרפו ל"סוזוקי אלטו החדשה" בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...