Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו 2010 ידנית - התרשמות ראשונית וסיכום שבועיים

Edward216
שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 869
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האופטימלי לחיסכון 38 מקדימה 36 מאחורה

לאחיזה 32 מקדימה 29 מאחורה

אני ממליץ על זה של האחיזה. החיסכון פשוט מאבד אחיזה עם הכביש - צמיגים ברוחב 155 חייבים כל מגע אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שיקדימו את אספקת יוני למאי במקרה? ככה מתנה לחג :)

בד"כ בגלל חגים מתאחרת מסירה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב, בניגוד לאתרים בחו"ל, כאן בארץ, בחיים לא תשמע משהו שלילי מלקוח שרכש רכב חדש, אלא רק בדיעבד, לאחר שמכר את הרכב. אני לא אומר שהאלטו אינו רכב ראוי, אבל, האם הכל מושלם באלטו שלך? טוב, אף אחד לא רוצה להתבעס ממה שקנה בהרבה מאד כסף, ביחס לחו"ל.

באתרים בחו"ל, אנשים יותר אובייקטיביים ויותר אמיתיים, ולא אכפת להם שהמותג ייפגע או שהסחירות תרד...מעבר לכך, כמובן שבחו"ל יש גם הרבה יותר צרכנים, כך שקשה לדעת מי בדיוק כתב את התגובה, לעומת אצלנו שהכל כמעט שקוף.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על אנשים ששופטים אנשים שהם לא מכירים על גבי האינטרנט.

אמרתי שהאוטו מושלם? אם התקציב שלי היה 96 הייתי קונה I20 ידנית 3 דלתות.

אם התקציב היה 30 הייתי קונה רכב משומש, אבל בתקציב הזה ולצרכים שלי זה הרכב הכי טוב מבחינת עניין של כאבי ראש והשקעה לעומת תוצאה.

אין בו בקרת שיוט, אין חלונות חשמל, אין ידיות אחיזה מעל הדלתות, אין בקרת אקלים, אין מד סל"ד, אין פנסי ערפל, אין מראות חשמל, אין חימום למושבים, אין שליטה מההגה במערכת, אין מקום מאחורה לשני אנשים לנסיעה מעל לכמה דקות, אין בבגאז' מקום ליותר מ10-15 שקיות מהסופר, אין חלונות חשמל מאחורה, אין משענת ליד בין הכיסאות, אין גם תא כפפות נסגר וגם לא מסך מולטימדיה בקונסולה המרכזית.

עכשיו מניתי את כל הדברים שאין, אבל גם את כל הדברים שלא נחוצים לי ושיהיו השקעה מיותרת של כסף רק בשביל לומר שיש לי. מה יש? לא צריך לחפש מכונית יד שנייה, לא צריך לבזבז זמן וכסף על נסיעות מיותרות ברחבי הארץ, לא על בדיקות ולחשוש ממה לא בסדר ברכב שאתה קונה ואיך הבעלים הקודמים התייחסו אליו, לא צריך לעשות טיימינג, לא להחליף מיסבים אחוריים, ולא צריך להרגיש רע עם כל שפשוף שהיה על האוטו כשקיבלת אותו.

חודשיים וחצי אחרי שקיבלתי את האוטו, אני מרוצה ממנו עד הגג, בדיוק כי יש בו את כל מה שאני צריך, ולא, אני לא אומר את זה כי שפכתי עליו המון כסף, למען האמת הוא היה מתנה מההורים לקראת סיום התואר, והוא אפילו לא עולה כ"כ הרבה. מי שצריך להתחרט הוא מי שקנה גולף ב150 או פולו 105 ומשכנע את עצמו שזה שווה את המחיר, כי באלטו הידיות שחורות בשביל לחסוך בעלויות ייצור על אוטו שנמכר ב60K, אבל מה יגידו בעלי הגולף שהאוטו נמכר במחיר פי 2 וחצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נעילה מרכזית ? או שלפני שיוצאים צריך להתחיל לוודא נעילת כל דלת ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודשיים וחצי אחרי שקיבלתי את האוטו, אני מרוצה ממנו עד הגג, בדיוק כי יש בו את כל מה שאני צריך, ולא, אני לא אומר את זה כי שפכתי עליו המון כסף, למען האמת הוא היה מתנה מההורים לקראת סיום התואר, והוא אפילו לא עולה כ"כ הרבה. מי שצריך להתחרט הוא מי שקנה גולף ב150 או פולו 105 ומשכנע את עצמו שזה שווה את המחיר, כי באלטו הידיות שחורות בשביל לחסוך בעלויות ייצור על אוטו שנמכר ב60K, אבל מה יגידו בעלי הגולף שהאוטו נמכר במחיר פי 2 וחצי?

תתעורר ותסתכל על העולם סביבך, יש לך רכב נחות וזול זה שבחרת בנחות וזול לא אומר שמי שהעדיף לשלם על איכות צריך להתחרט. יחסית למי שטוען בנחרצות שהוא מרוצה מהרכישה שלו אתה די תוקפני ומטיל הרבה רפש על אחרים, רגשי נחיתות אולי?

ד.א. לי יש גולף חדשה ב150K, הידיות בצבע הרכב, גם אם לא היו, זה לא היה משנה את דעתי או את שיקול הרכישה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לי המון רגשי נחיתות, זה נובע כי לא הגעתי לכלום בחיים שלי, ואני לא יודע מה יהיה איתי...

אני קצת תוקפני בחלק מהפוסטים כי אני עונה לאנשים שיוצאים מנקודת הנחה שבחרתי ברכב הזה מבלי לדעת את האלטרנטיבות, מבלי לשקול רכבי יד שנייה כשבמחיר הזה אפשר לקנות מאזדה 6 שתגיע עם כל האבזור הזה.

אני ממש לא אומר שהרכב הזה מתאים לכולם, ואני מתנגד נחרצות לאנשים שמציעים את הרכב הזה על ימין ועל שמאל בפורום רכישת רכב, רק לפי התקציב. הוא לא מתאים ליותר מסטודנט וברגע שאני מסיים את הלימודים אני מתכנן להחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי אותו בגלל שאני בן 24, סטודנט. ולא.. לא בגלל שאין לי כסף. יכלתי גם לקנות גולף משומשת ואפילו מזדה 3 2008 משומשת יד 1 עם 50 אלף קמ בלבד. קניתי את האוטו כמו שאדי אמר: בשביל לחסוף המון המון כאבי ראש, רכב חדש עם שקט ל 3-5 שנים לפחות. כשאני יתחתן ב'ה ואסיים את לימודיי אקנה רכב אחד זה בטוח. עד אז אהנה מהאלטו (שמגיעה ביוני ב'ה יאללה שתגיע רק כבר).

שיהיה חג שמח ושבת שלום לכולם!

ותפסיקו לרדת על רוכשי האלטו למינהם!

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לי המון רגשי נחיתות, זה נובע כי לא הגעתי לכלום בחיים שלי, ואני לא יודע מה יהיה איתי...

אני קצת תוקפני בחלק מהפוסטים כי אני עונה לאנשים שיוצאים מנקודת הנחה שבחרתי ברכב הזה מבלי לדעת את האלטרנטיבות, מבלי לשקול רכבי יד שנייה כשבמחיר הזה אפשר לקנות מאזדה 6 שתגיע עם כל האבזור הזה.

אני ממש לא אומר שהרכב הזה מתאים לכולם, ואני מתנגד נחרצות לאנשים שמציעים את הרכב הזה על ימין ועל שמאל בפורום רכישת רכב, רק לפי התקציב. הוא לא מתאים ליותר מסטודנט וברגע שאני מסיים את הלימודים אני מתכנן להחליף אותו.

אפשר לדעת מה אתה לומד?ד"א,אכן הרכב מתאים לסטודנט מבחינת גודלו והוא היה חלק מהאופציות שחשבתי עליהן..צריכת הדלק שלו עקב המנוע הקטן שלו ויכולת התמרון היו פקטור רציני..נסעתי עליה ומאד אהבתי לנהוג בה-עד כדי כך שכמעט ורכשתי אותה (רציתי את הגרסה הידנית עקב העדפתי להילוכים) אך בסוף הלכתי על היאריס הרובוטית (שלטעמי לא תוחלף כל עוד לא נכנסו ילדים לתמונה :twisted:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגשי נחיתות יש גם אצל אלה שהגיעו למשהו בחיים שלהם, ומה שאתה מתרץ את את התוקפנות שלך עשית בעצמך (משיקלים מפגרים למדי) בתגובה שהגבתי אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך ישראלי לפתוח עיניים על רכישות של אנשים אחרים ולבקר. אדוארד עשה בחירה על סמך תקציב וצרכים מסויימים. לדעתו סוזוקי אלטו נותנת את התמורה הטובה ביותר לכסף. מי אתה שתבקר אותו ותגיד שמדובר בשיקולים מפגרים? הוא לא ראה טעם לשלם עשרות אלפי שקלים תוספת עבור "פינוקים" שהוא בכלל לא צריך מצד אחד ומצד שני לא רצה להתעסק עם שוק הרכבים המשומשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...