Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו 2010 ידנית - התרשמות ראשונית וסיכום שבועיים

Edward216
שימו לב! השרשור הזה בן 5059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה זה שמתבלבל, המיסוי על האוטו הזה הוא הנמוך ביותר בארץ, ולכן רוני לא שכח את הרווח של היבואן על הרכב, פשוט המיסוי קטן יחסית לזה שעל רוב המכוניות בארץ בזכות המיסוי הירוק.

עדיין, גם בחו"ל ההפרש בין הגירסאות הוא גדול באחוזים ולכן אני חושב שאין פה הפסד מסוים על הידני ורווח על האוטומט.

המחיר הנמוך של הרכב הוא קודם כל בגלל המחיר הסיטונאי הנמוך שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 869
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוק אחרי שצילמתי הגיע האובך ומאז עוד לא יצא לי לשטוף את האוטו. חוץ מזה, בכל ביקורת יש מלא תמונות של הפנים והאחור של האוטו, סתם רציתי לתת טעימה מאיך שהאוטו נראה, לאחר כ"כ הרבה מלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אחרי שצילמתי הגיע האובך ומאז עוד לא יצא לי לשטוף את האוטו. חוץ מזה, בכל ביקורת יש מלא תמונות של הפנים והאחור של האוטו, סתם רציתי לתת טעימה מאיך שהאוטו נראה, לאחר כ"כ הרבה מלל.

ושוב.. כל הכבוד על הסיקור.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של סיקור.

תמיד הייתה לי משיכה מוזרה לדור השני של האלטו,

במיוחד בגרסה המשעשעת של 4 דלתות זעירות (לא מצאתי תמונה, משום-מה).

suzuki_alto_2.jpg

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור מצוין,שאר התגובות חסרות כל תוכן וביסוס

קצת הסטוריה האלטו המקורית עלתה לארץ בשנת 1984 יחד עפ הסוויפט נרכשה עי חברות השכרה והראתה אמינות מופלגת,

עם מזגן מקורי וגם גיר אוטומטי,הנפח אז היה 798 סמק,רכב זה היה סחיר בצורה מצוינת ואמין בצורה שלא נראתה עד אז במקומותנו,כל הגיבובי השטויות תסע 140 ילך מנוע הם שטויות,הלואי וכל החברות יהיו אמינות אפילו בחצי מסוזוקי

ולא אני לא עובד שם המגרעת היחידה בסוזוקי הגימור הספרטני והפשוט ברמות סגפניות ממש

האלטו החדש הוא כלי תחבורה זול אמין ולא מסחטת כספים נוראית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור מצוין,שאר התגובות חסרות כל תוכן וביסוס

אתה לא חושב שאתה קצת חוצפן? אם אתה כל כך משוכנע ששאר התגובות לא מבוססות, כדאי שתסביר למה.

אגב, האלטו המקורית נשארת עד היום אחת המכוניות האיומות ביותר עליהן יצא לי לנהוג. פשוט זוועה של אוטו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושב שאתה קצת חוצפן? אם אתה כל כך משוכנע ששאר התגובות לא מבוססות, כדאי שתסביר למה.

אגב, האלטו המקורית נשארת עד היום אחת המכוניות האיומות ביותר עליהן יצא לי לנהוג. פשוט זוועה של אוטו.

רוני

על איזו שנה מדובר?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI10 היקר,

האלטו היתה מאז ומתמיד פחנוע לנסיעה פנים עירונית.

הגה עם גלגלים ומנוע וקצת פלסטיק זול מסביב.

כל נסיון לעשות ממנה יותר מזה זה התכחשות למציאות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזו שנה מדובר?

נראה לך שאני זוכר? אני מדבר על הדור הראשון שהגיע לארץ.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי על השרשור המעניין הזה ואני חושב שיש כאן מקרה קלאסי של שתי התרשמויות די דומות, אך כאלו שהמקומות אליהם

לקחו את ההתרשמות הזו שני הצדדים היא שונה.

אלטו היא מכונית זולה במחירה, חומריה, אופן ביצועה ואופן הגשתה.

לאלו המחפשים את הניוד הבסיסי שהיא מציעה יבושם גם יבושם, לאלו המחפשים שאר רוח או משהו מעבר לתמורה הישירה התועלתית לכל שקל ששולם על ידם (וגם לכל שקל שנחסך עליהם) היא פשוט לא זה.

אני חושב ומאמין שיש לה ולדומותיה מקום בשוק רכב כמו אצלנו בו מכונית חדשה הפכה למותרות ללקוח הפרטי (אני לא מדבר על המחירים השערורייתים לחברות הליסינג), אני לא חושב שלחובבי רכב יש מה לחפש אצלה, אבל זה בסדר גמור, אתה צריך להיות לא מבוגר הרבה מגיל 19 כדי להאמין שתכליתה של כל מכונית באשר היא שם היא לספק חווית נהיגה מסעירת חושים.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע.. סוזוקי התקדמו מאוד מאז 1980.

נראה לי שאיבדת אותי במספר ההודעות האחרונות. קרא שוב בבקשה מהודעתו של gti10.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאיבדת אותי במספר ההודעות האחרונות. קרא שוב בבקשה מהודעתו של gti10.

לא איבדתי אותך כלל. אמרת שזה היתה הנסיעה הכי גרועה שלך - על אוטו משנת 84!

אז אמרתי שמאזשנות ה 80 הם די התקדמו בלשון המעטה ועכשיו הוא בטח "קצת קצת" יותר טוב.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...