Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את האוטו החדש לפני המסירה, כשהוא בניילונים

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 5319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי הנושא של החלפת חלקי פח:

הירידת ערך היא 1% בגין צבע, ללא כל קשר לכמה חלקים שהחלפתם, גם אם צבעתם את כל הרכב מחדש.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התפתחות לא טובה. מיהרתי מדי לסמוך ולשמוח.

ביום חמישי קיבלתי הבטחה מפורשת ממנהל המכירות האזורי:

1. הרעיון להפעיל את הביטוח לא היה של סוזוקי, ובכל מקרה "מגיע לך רכב ואתה לא תיפגע".
  2. "הרכב יצא מהנמל. אתה תקבל את הרכב במחצית הראשונה של השבוע" (יענו היום או מחר).

אבל היום הזמירות של אותו מנהל התחלפו: "הרכב מוכן אבל יש בעיה עם הביטוח... דבר עם הסוכנות... בלה-בלה-בלה".

בקיצור - אחרי שהבטיחו רכב מיידית, והחתימו אותי על טפסים חדשים, הם מנסים שוב לשכנע אותי להפעיל את הביטוח שלי (שרק במקרה הספקתי לעשות), תוך כדי איום מפורש שזו הדרך הכי מהירה וטובה עבורי.

למה הם עושים זאת? כי למרות שהרכב בכלל לא נמסר לי, הוא כבר ירד מהמשאית ולכן אין לו ביטוח של היבואן. אז יש להם בעיה.

עכשיו אני מסונדל. יש לי הזמנה חדשה, עם רכב שמחכה שאשלם שוב!

ולפני כמה רגעים התקשר סוכן ביטוח שאמר שהוא מסוזוקי, והציע לי ביטוח לרכב החדש. מצחיק, אה?

עכשיו אני ממתין. לפני כשעה שוחחתי עם מנהל סוזוקי, שהבטיח לחזור עם פתרון עוד היום.

סוף טוב כנראה יהיה, אבל את הדרך כבר לא יוכלו לתקן.:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהפרסום בפורום עוזר, יותר מאמנון לוי ואילנה דיין:-P

בחצי השעה האחרונה קיבלתי מטר של טלפונים נוטפי דבש.

הרכב בדרך אליי עוד היום!

אשמח לעדכן ברגע שינחת אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא להפעיל ביטוח, לדעתי זה יפגע בהעדר תביעות עתידי.

מבחנתך, אין לך ביטוח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני אלה ביחד אין להם רייטינג איכותי לענייני רכב כמו לפורום....

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא להפעיל ביטוח, לדעתי זה יפגע בהעדר תביעות עתידי.

מבחנתך, אין לך ביטוח.

עידן

לטעמי אין קשר, כל עוד בעל הרכב המיועד לא קיבל את הרכב, וחתם על קבלתו, היבואן מחויב לבטח את הרכב או להיות אחראי לכל דבר אשר יקרה לרכב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גנבי הג'יפים של פג'ארו המתוחכמים, שגנבו את הרכבים (חדשים בדרך מהנמל) ......שרצו את הרכבים עקב יכולת שרידות גבוהה בשטח

כמה שם היו טפשים....... בפאג'רו אין שום דבר לשטח חוץ מתמסורת. כנראה לא עשו שיעורי בית.

נשמע כמו סתם בלבולי שכל ושמועות.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצי השעה האחרונה קיבלתי מטר של טלפונים נוטפי דבש.

הרכב בדרך אליי עוד היום!

אשמח לעדכן ברגע שינחת אצלי.

אני מקווה שהכל ייפתר לשביעות רצונך המלאה.

בכל מיקרה, אם הם יחזרו לרעיון ההזוי שתפעיל את הביטוח שלך, לדעתי אסור לך להסכים לכך.

מה תדווח לחברת הביטוח שלך? שרכב שעדיין לא הועבר לאחריותך ניגנב? מה לדעתך תעשה חברת הביטוח, תשלם - או שתמצא מתחת לאדמה סעיף שמראה שאין לה שום אחריות למיקרים כאלה?

לדעתי - מסלול כזה יסתיים ממש לא טוב בעבורך, חברת הביטוח לא תשלם, אתה תפסיד במשפט ובנתיים אין רכב.

תן לסוזוקי לשבור את הראש - זבש"ם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיפור כזה נדיר,בשנה האחרונה הייתה מכת גניבות גדולה בפארק ראם היכן שהרבה יבואני רכב מטפלים בנושא ההתקנות לאחר הוצאת הרכב מהנמל,נראה לי שאפילו ראיתי כתבה על כך בYNET בזמנו.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סיפור מרתק.... אני אשכרה במתח! :lol:

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, הוא הגיע. הביאו לי אותו על מוביל ענק ישר עד הבית. מצומת ראם.

בלי להפעיל ביטוח ובלי נעליים.

עכשיו רק נשאר לקרוא את הספר (270 עמודים), ולצאת לסיבוב. מאד בזהירות. אני לא רוצה להפוך את הסיפור הזה למיוחד עוד יותר.

תודה לכולם על התמיכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...